Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben yayın ihalesi üzerine yorum yapmıştım. Sadece Avrupa Ligleri ile ayakta duramazlar. Sinema, dizi kanallarını da ayrı paketlerle fahiş fiyata veriyorlar. Bence Süper Lig ihalesi için hazırlıklı olun.

Türk Telekom kampanyam bitti. Aradılar.

Özetle sınırsız internet adil kullanim kotası yok. Tüm maçlar hepsi birlikte ayda 141 TL.

72 TL Türk Telekom fatura + 69 TL Digitürk

@Keramettin TANRIVERDİ var mı böylesi :D Her sene dalga geçtin benimle çok para ödüyorsun diye. Hayatında böyle indirim aldın mı :D

Özetle sınırsız internet adil kullanim kotası yok. Tüm maçlar hepsi birlikte ayda 141 TL.

@Keramettin TANRIVERDİ var mı böylesi :D Her sene dalga geçtin benimle çok para ödüyorsun diye. Hayatında böyle indirim aldın mı :D
Nasıl yaaa

Biraz daha açıklar mısın Tahircim

Benimde bitmek üzere ttnet aboneliğim

Varsa böyle bir kampanya yararlanalım

Turk telekom ve digiturk ikilisini ayni anda nasil satiyorlar anlamadim

Dolandirilmis olabilir misin?

Nasıl yaaa

Biraz daha açıklar mısın Tahircim

Benimde bitmek üzere ttnet aboneliğim

Varsa böyle bir kampanya yararlanalım

Turk telekom ve digiturk ikilisini ayni anda nasil satiyorlar anlamadim

Dolandirilmis olabilir misin?
Özür dilerim beyler Türk Telekom adına. Gerizekalı call centerdaki kadın yanlış bilgi vermiş. Bu paraya Galatasaray maçları ocak ayına kadar, Hatayspor tüm seneymiş.

Orijinal numaradan arandım. Dolandırıcılık mevzusu değil. Kadın tamamen yanlış bilgi verdi. Muhtemelen bugün kovarlar.

Esasında 39 TL'ye Digitürk'ün ücretsiz kanallarına ek olarak bir ay tüm maçlar kanallar, Galatasaray'ın maçları Ocak ayına kadar hediye şeklinde bilgi verdi. Ben tüm maçları izlersem ne kadar diye sorduğumda 69 TL dedi. Bir yanlışlık olmasın diye sordum hayır kampanya dedi. Kabul ettim. 15 dakika sonra başka bir kadın panikle aradı beni yanlış bilgi verilmiş. Tüm sene Hatayspor o paraya dedi. Gerizekalılar. Konuşmada Hatayspor'un adı bile geçmemişti.

Özür dilerim beyler Türk Telekom adına. Gerizekalı call centerdaki kadın yanlış bilgi vermiş. Bu paraya Galatasaray maçları ocak ayına kadar, Hatayspor tüm seneymiş.

Orijinal numaradan arandım. Dolandırıcılık mevzusu değil. Kadın tamamen yanlış bilgi verdi. Muhtemelen bugün kovarlar.

Esasında 39 TL'ye Digitürk'ün ücretsiz kanallarına ek olarak bir ay tüm maçlar kanallar, Galatasaray'ın maçları Ocak ayına kadar hediye şeklinde bilgi verdi. Ben tüm maçları izlersem ne kadar diye sorduğumda 69 TL dedi. Bir yanlışlık olmasın diye sordum hayır kampanya dedi. Kabul ettim. 15 dakika sonra başka bir kadın panikle aradı beni yanlış bilgi verilmiş. Tüm sene Hatayspor o paraya dedi. Gerizekalılar. Konuşmada Hatayspor'un adı bile geçmemişti.
:red:

Son 2-3 haftadir en iyi aldıgım teklif ilk 6 ay 79, sonraki 6 ay 154. Geçen ay daha uygun teklifler vardi
115 tlye yakın bir şey yapiyor aylik bazda şu şekilde, mantıklı mı acaba

Digitürk'ten efsane bir indirim aldım.

İlk beş ay ayda 49 TL. Sonraki 7 ay 119 TL. Yıllık ortalama 89 TL.'ye denk geliyor. Film kanalları da bir sene de ücretsiz. Kumandam 10 yıllık
ücretsiz onu da değiştiriyorlar. İlaveten 4K kutuyu ücretsiz verip ayda 10 TL 4K teklifi verdiler. Bunu düşüneceğim.

@Keramettin TANRIVERDİ gözün indirim görsün. Geçen haftaki fiyaskadon sonra iyi geldi bu indirim :D

Digitürk'ten efsane bir indirim aldım.

İlk beş ay ayda 49 TL. Sonraki 7 ay 119 TL. Yıllık ortalama 89 TL.'ye denk geliyor. Film kanalları da bir sene de ücretsiz. Kumandam 10 yıllık
ücretsiz onu da değiştiriyorlar. İlaveten 4K kutuyu ücretsiz verip ayda 10 TL 4K teklifi verdiler. Bunu düşüneceğim.

@Keramettin TANRIVERDİ gözün indirim görsün. Geçen haftaki fiyaskadon sonra iyi geldi bu indirim :D

Ben 85 lira veriyorum.

TV önerir misiniz arkadaşlar?

Digitürk üyeliğinden önce TV değiştirmek istiyorum

60 65 inch ve maksimum 7 bin 8 bin civarında olacak bir tv

Üst Alt