Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sayin uyemiz;Iptal nedeni ve size ulasabilecegimiz guncel cep telefonunuzun ve uyelik numaranizin yazili oldugu dilekceyi nufus cuzdani onlu arkali fotokopisi ile birlikte 02124739999 no'lu faximiza gonderebilirsiniz.Dilekce uzerindeki imza ve nufus cuzdani fotokopisi uyeye ait olmalidir.Faxiniz ulastiginda,en gec 24 saat icinde telefonunuza bilgilendirme SMS'i gelecektir.SMS'i almadiginiz takdirde talebiniz bize ulasmamistir ve faxinizi yinelemeniz gerekmektedir.Detay icin, http://dgtrk.lu/df1u B002
Hangi numaraya fax çekiliyor?

Sayin uyemiz;Iptal nedeni ve size ulasabilecegimiz guncel cep telefonunuzun ve uyelik numaranizin yazili oldugu dilekceyi nufus cuzdani onlu arkali fotokopisi ile birlikte 02124739999 no'lu faximiza gonderebilirsiniz.Dilekce uzerindeki imza ve nufus cuzdani fotokopisi uyeye ait olmalidir.Faxiniz ulastiginda,en gec 24 saat icinde telefonunuza bilgilendirme SMS'i gelecektir.SMS'i almadiginiz takdirde talebiniz bize ulasmamistir ve faxinizi yinelemeniz gerekmektedir.Detay icin, http://dgtrk.lu/df1u B002

Teşekkür ederim. Faturam 130 TL'den 150 TL'ye çıkmış. Bende hemen postayı koymam gerektiğini anladım. Cıvıttılar.

Dilekçemi hazırladım ve fax göndermek için santrale indim. Ofise çıkana kadar beni aramışlar. Telefon odadaydı açamadım. Şimdi bu adam kararlı deyip yayını hepten iptal ederlerse seyredin cümbüşü :asd: Yine fax çektim bu arada :D

Melih Bey taahhüt geçen ay bitmiş. Kol gibi bir fatura geldi. Hemen iptal faxını çektim. Anında kapanır mı yoksa ikna için ararlar mı? Faxı çeker çekmez aslında aradılar ama ben telefona yetişemedim. Şimdi tümden iptal ederler mi acaba bilgin var mı?
Yayının kapanır faks mesajı geçince eline
Lakin otomatik uzatman yoksa otomatik uzatma talimati verdiysen geçmiş olsun

Yayının kapanır faks mesajı geçince eline
Lakin otomatik uzatman yoksa otomatik uzatma talimati verdiysen geçmiş olsun

Hadi ya. Burada herkes fax çek blöf at diye akıl verdi. Ben yayın gitsin istemiyorum mk. İndirim alayım diye fax çektim. Onca yıllık aboneliğim uçup giderse gsc yi yakarım. Hepsi bir kenara sezon başladı. Maç izleyemeyeceğim!

Yayının gitmesi hiç problem değil hemen açarlar
Önemli olan taahhüt otomatik uzatma varmı
Hadi ya. Burada herkes fax çek blöf at diye akıl verdi. Ben yayın gitsin istemiyorum mk. İndirim alayım diye fax çektim. Onca yıllık aboneliğim uçup giderse gsc yi yakarım. Hepsi bir kenara sezon başladı. Maç izleyemeyeceğim!

Güncel fiyattan uzatma varsa ,sözlü beyaniniz varsa uzatın diye şimdiki gelen faturadan devam edersiniz
Taahhüt uzatma bildiriminiz yoksa yayın kesilir yeni teklifle gelirler

Arkadaşlar eskiden Digitürk üyesiydim sonra Tivibu ya geçtim ama hiç memnun kalmadım tekrardan Digitürk e geçtim kişisel tavsiyem Digitürk ten vazgeçmeyin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt