Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tamam rahat ol, 120 liradan fazla verme

Genel müdürlükten arayacaklar, son teklifiniz ne ben kapatmaya kararlıyım de, hemen yumuşarsan saplarlar.

Aynen dediğin olacak sanırım

SN. MK.

...... nolu üyeliğinizin iptal talebi ulaşmıştır. Talebinize istinaden sizin için hazırladığımız çok avantajlı tekliflerimiz hakkında bilgilendirmek isteriz. Bunun için 2124737373'ten gelen çağrımızı kaçırmamanızı öneririz. B002

şeklinde bir sms geldi. Bakalım bu oyunun kazananı kim olacak ben mi onlar mı yoksa Türk futbolu mu!

Aynen dediğin olacak sanırım

SN. MK.

...... nolu üyeliğinizin iptal talebi ulaşmıştır. Talebinize istinaden sizin için hazırladığımız çok avantajlı tekliflerimiz hakkında bilgilendirmek isteriz. Bunun için 2124737373'ten gelen çağrımızı kaçırmamanızı öneririz. B002

şeklinde bir sms geldi. Bakalım bu oyunun kazananı kim olacak ben mi onlar mı yoksa Türk futbolu mu!
Dediğim gibi sert ve haşin ol

10 yıllık üyeyim millet 80 liradan izliyor falan de

Melih Bey taahhüt geçen ay bitmiş. Kol gibi bir fatura geldi. Hemen iptal faxını çektim. Anında kapanır mı yoksa ikna için ararlar mı? Faxı çeker çekmez aslında aradılar ama ben telefona yetişemedim. Şimdi tümden iptal ederler mi acaba bilgin var mı?
yayın kapanmaması lazım ama benimkini kapatmışlardı.

ertesi gün aradılar , arayan adam çok tecrübeliydi zaten direk bu iptal olaylarına bakıp cazip teklif veren elemanlar arıyor.

öyle telefonda ağzını yaya yaya konuşan hatunları vermiyorlar bu işlere.

Dediğim gibi sert ve haşin ol

10 yıllık üyeyim millet 80 liradan izliyor falan de

ertesi gün aradılar , arayan adam çok tecrübeliydi zaten direk bu iptal olaylarına bakıp cazip teklif veren elemanlar arıyor.

Biliyorum. Eskiden çok uğraşırdım. Fax çekmeden sözlü tehdit ederdim. Yerlerdi. Ama iki senedir uğraşmıyorum. Şimdi evden aradılar yayın gitmiş. Halbuki 3'üne kadar hakkım olmalıydı. Şimdi tekrar üye olursam 1,5 aylık masraf alırlarsa kötü olur. Ulan gazınıza geldik, uğraştığımız şeylere bak!

Biliyorum. Eskiden çok uğraşırdım. Fax çekmeden sözlü tehdit ederdim. Yerlerdi. Ama iki senedir uğraşmıyorum. Şimdi evden aradılar yayın gitmiş. Halbuki 3'üne kadar hakkım olmalıydı. Şimdi tekrar üye olursam 1,5 aylık masraf alırlarsa kötü olur. Ulan gazınıza geldik, uğraştığımız şeylere bak!
Verseydin lan o zaman 150 lirayı

100 liradan alsan 12 ayda 600 lira tasarruf kaç şişe rakı alırsın o paraya

Ertesi gün ararlar be ne 1.5 ay masrafı

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hatun aradı beni gsyette işini biliyordu net ve emin

Üst Alt