Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ip tv ben kullandım 1 aylık aldım , maç izlemek için bence garantisi yok.
ciddi takılmıyor ama piksellenme oluyor , 20-30 sn ye kadar bir gecikme var dijitürkplay kadar kötü değil.

f5 maçını izliyordum geçenyayın gitti 15 dakka sonra geldi ,jigtv'de olmadı ama kimse olmaz diye garanti vermez.

yalnız 6-7 tane yedek kanal var , maç dışında full hd yayınlar oluyor 1080psi baya kaliteli.

4k filmler var türkçe dublaj.

adult isterseniz açıyorlar , kanal sayısı içerisinde kayboluyorsunuz.

1aylık 49tl , seneliğe çevirmeyi düşünürsen yıllık meblağdan onu düşüyorlar.

2 liradan fazla verilmez.
ip tv ben kullandım 1 aylık aldım , maç izlemek için bence garantisi yok.
ciddi takılmıyor ama piksellenme oluyor , 20-30 sn ye kadar bir gecikme var dijitürkplay kadar kötü değil.

f5 maçını izliyordum geçenyayın gitti 15 dakka sonra geldi ,jigtv'de olmadı ama kimse olmaz diye garanti vermez.

yalnız 6-7 tane yedek kanal var , maç dışında full hd yayınlar oluyor 1080psi baya kaliteli.

4k filmler var türkçe dublaj.

adult isterseniz açıyorlar , kanal sayısı içerisinde kayboluyorsunuz.

1aylık 49tl , seneliğe çevirmeyi düşünürsen yıllık meblağdan onu düşüyorlar.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben 2 aylık 45 liraya aldım ıp tv ay sayısı arttıkça ücret düşüyor aylık 30 lira

net sorunu olmadıkça sorun olmuyor istediğin her yerden izleyebiliyor olması avantaj mobil , pc vs tv ye bağlıyorum kalitesi kötü değil

maç dışıda full kanal doktorumuzun da dediği gibi

ha garanti veremem ama yarın ne olacağı belli olmaz o sorun sadece

dream box mı neydi ona ne diyosunu millet kullanıyoru falan diyor
gerekyok öyle şeylere artık donanım ihtiyacı kalmadı.

sadece server bağlantı linki yeterli , serverın kaliteli yayın yapsın sorun yaşamazsın.

yalnız şöyle bir durum var adamlar vip server hizmeti de veriyor , yalnız sana yada çok az kişiye özel server , donma falan olmayacağını düşünüyorum bu durumda.

açık net konuşayım , evde hanım olmasa ben ip tv alır gerisine bakmazdım , sırf hanım vır vır etmesin diye dji yeniledim.

server çöker internet gider birşey olur , ondan sonra kafanın etini yer kadınlar.

gerekyok öyle şeylere artık donanım ihtiyacı kalmadı.

sadece server bağlantı linki yeterli , serverın kaliteli yayın yapsın sorun yaşamazsın.

yalnız şöyle bir durum var adamlar vip server hizmeti de veriyor , yalnız sana yada çok az kişiye özel server , donma falan olmayacağını düşünüyorum bu durumda.

vallahi gidip kahvede iliycem bu gidişle :asd:

iptv nin garantisi yok dediğini gibi çok önce kullanıyordum para boşa gidiyor ama sormak istedim belki değişmiştir diye

vallahi gidip kahvede iliycem bu gidişle :asd:

iptv nin garantisi yok dediğini gibi çok önce kullanıyordum para boşa gidiyor ama sormak istedim belki değişmiştir diye
valla benim kullandığım yayın gayet iyi , takılma sorunu da minimum diyebilirim.2 ay dijitüpe vereceğin para yerine yıllık alınabiliyor.

istersen bir ay 49 tl ver dene sonra beğenirsen yıllık parasından düştürürsün

Yok ebenin sag bacagi.
Ben artik kullanmiyorum, Almanya´daki evime de Türkiye´den getirdim.
Ama bazen fiyat olarak iyi kampanya oluyor, su an bildigim kadari ile Digitürk Play Avrupa yüzde elli indirimli.
Belki ABD icin de vardir güzel bir kampanya.
Türkiyeden alıp yurtdişında kullanabiliyoruz mu? Ben sanki artık onun da önüne geçtiler diye duymuştum, ama emin değilim.

Play'i yurt içinden alıp yurt disindan internetten izlemeye calişsak olmaz sanirim. IP den anlarlar. Ama türkiyede ki bir VPN üzeri baglanti yapilirsa işe yarayabilir, ama riskli. Kararsız kaldım. Hmmmm

Hidayetin önerilerini dinledim , mutluyum . Süper :tbr: ( bu arada netim bile 6mb düşük yani)
Digiplay'i 2 dönem kullandım 2 defa aksilik oldu onun dışında oda iyiydi

8 ninde çekilince otomatik 1 yıl uzuyor kuzenim mahkemelik oldu Avukat sürekli borcumuzu odeyin diye mesaj atıyor oda karşı dava açtı
İyi sabırlı davayla uğraşıyor ben uğraşamam
24 saatte dönüş yapmaları lazım yani faks ulaşında sorumluluk onlarda oluyor faks dediğinde hemen ulaşan şey aslında.

Kısacası o süreçteki durum beinin işgüzarlığı

24 saatte dönüş yapmaları lazım yani faks ulaşında sorumluluk onlarda oluyor faks dediğinde hemen ulaşan şey aslında.

Kısacası o süreçteki durum beinin işgüzarlığı
Cl maçları ok dese aslında tamamda sözümüz olsun hediye vereceğiz diyor
Biliyorum ayrı paket satacaklar o yüzden biraz daha beklemek lazım olmadı işyerinde ki kutuyu götürürüm eve yada işyerinde izlerim

Üst Alt