Üye Görüşü - Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı!

Etkisi olmaz
5 bini gecmez vs diyen arkadaşlar siz isinize bakın o zaman. Bosuna algi kasmayın
Etkisi olur hemde öyle bir olur ki.

Sabah 9.30 da işlem tamam.gittim Tivibu aldım.dsmart alacaktım.tupcunun muş o aman ayık olun.bieni iptal ettirip tupcuye gitmeyin

Bende aslında sadece Digitürk vardı.sike sürecinden beri LİGTV yoktu.ama zerre param nasip olmasın bu sisteme.

Faksimi çektim.taahutumde vardı cezayida ödeyeceğim.umrumda değil.

2001 den beri aboneydim.sikeden sonra sadece sinema paketi ve çocuk paketi ile devam ediyordum

Şimdi işin en zevkli yanına geldi sıra.teklifler verecekler aman şu fiyat olsun aman şunlar şu kadar ay bedava olsun.keyifle hasss çekeceğim.en az 2 3 kere ararlar

Ekli dosyalar

• IMG-20181124-WA0006.jpg
    IMG-20181124-WA0006.jpg
    56.6 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG-20181124-WA0004.jpeg
    IMG-20181124-WA0004.jpeg
    109.9 KB · Görüntüleme: 134
Sabah 9.30 da işlem tamam.gittim Tivibu aldım.dsmart alacaktım.tupcunun muş o aman ayık olun.bieni iptal ettirip tupcuye gitmeyin

Bende aslında sadece Digitürk vardı.sike sürecinden beri LİGTV yoktu.ama zerre param nasip olmasın bu sisteme.

Faksimi çektim.taahutumde vardı cezayida ödeyeceğim.umrumda değil.

2001 den beri aboneydim.sikeden sonra sadece sinema paketi ve çocuk paketi ile devam ediyordum

Şimdi işin en zevkli yanına geldi sıra.teklifler verecekler aman şu fiyat olsun aman şunlar şu kadar ay bedava olsun.keyifle hasss çekeceğim.en az 2 3 kere ararlar
biz digiturk euro yu 3 sene önce iptal etmistik. Haftada 3-4 kere aramislardi babami. Bir yerde ben dayanamayip telefonu alip güzel bir küfür ettim. Sonundada sg bir daha aramayin dedim. O günden beri aramiyorlar :)

Edenlerin büyük çoğunluğu ultraslan üyesi falandır, beğenmesekte bir nevi STK gibi bir şey adamlar iyi organize olabiliyorlar böyle durumlarda. Hepimiz biliyoruz ki sosyal medyada şurada burada iptalden bahseden adamların %99'u iptal etmez lafta kalır.

Digiturk kurulduğundan beri yaklaşık 15 16 senedir üyeliğimiz var hatta bir iki sene önce arayıp özel teşekkür ve kampanya sunmuşlardı anneme bu yüzden, dün yaşananlardan sonra önümüzdeki hafta içinde bein sports aboneliğini iptal etme kararı aldık bu boktan düzene para kazandırmak istemiyorum artık

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Digitürk'e para kazandırmak istemiyorum.
Spor kanalları dısında komple kapatacaģım.

Tecrübeli arkadaşlar var mı hangi paketi kullanıyosunuz?

Ben aradım 350 tl iptal parası istediler indirimli kullanmışız indirimli dediği fiyat da 110 lira.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt