Üye Görüşü - Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı!

Yok vereceğim de aklımın almadığı indirimli fiyat 110 ise aylık 70 tl indirim yaptık diyorlar normal fiyat 180 lira oluyor astronomik değil mi yav?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Astronomik tabii ki zaten amaç tamamen seni sözleşmeye köle yapmak.Çarkına sokayım böyle işin diyesi geliyor insanın

Digiturk kurulduğundan beri yaklaşık 15 16 senedir üyeliğimiz var hatta bir iki sene önce arayıp özel teşekkür ve kampanya sunmuşlardı anneme bu yüzden, dün yaşananlardan sonra önümüzdeki hafta içinde bein sports aboneliğini iptal etme kararı aldık bu boktan düzene para kazandırmak istemiyorum artık

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İsterlerse tek iptal ettiren ben olayım

İçim öyle rahatki.sabah 5 tek yattım sinirden.8 de evden çıktım iptale.9.30 da Tivibu kuruluydu evimde.

İçim 9.31 de soğudu.bireysel bakıyorum olaya.

Evime Pınar urunu sokmuyorum.continantel lastik almıyorum.iflasmi ettiler hayır.icim rahat

Dün akşam.benim nezlimde tff açıklama yaptı resmi sitesinden.ben öyle okudum olayları.kumanda bizim elimizde mümkün değil bu sene şampiyon olamazsınız.resmi bir açıklamadır bu aslında.onceki seneler var yoktu.diyordukki hakem anlık öyle gördü.yalan olduğunu biliyorduk ama o yalana inanyorduk.hakem var a rağmen bu kararı verdiyse kelimeler kifayetsiz kalmistir artık

Yazdıklarım yanlış anlaşılırsa anlaşılsın.kimseye kendimi ispat etme niyetim yok.2007 lerde bu siteye yazardım.ayni isimle.forumculugu bıraktım.yillar sonra o heyecanı tekrar yaşamak için foruma aynı isimle adminlerinde yardımıyla üye oldum.

Biz hakemlerle çok maç kazandık.cok şampiyonluk belki o puanlarla geldi.tipki FB BJK gibi.ama dün akşam olanın izahati yok .manifesto yayınladı tff dediğim gibi

Öyle mi Ağa.iste meydan işte peşrev.

Selametle

Iptal ettim simdi.
Sikayetiniz nedir diyolar
Galatasaray'a yapılan bu operasyona seyirci kalamayız, bu düzene para kazandırmak istemiyorum dedim.

Herkes haddini bilecek.

Çok güzel şeyler diyorsunuz. Gerçek taraftarsınız. Ama geldiğimiz süreç beni haklı çıkarmıyor mu? Bakın digitürk üyeliğini iptal etmişsiniz yıllar önce. Ne işe yaradı? Dün yine katliam yaşanmış sahada. İptal ettiğiniz günden bugüne başka bir sürü hatalar olmuştur. Olmaya da devam edecektir. Kastım bu döngü devam ediyor. İtirazım bu.

Bu iptal etme eylemi etkilidir. Ama geçicidir. Onu diyorum. Olacaksa da kulüp tarafından desteklenmeli. Emsal olmalı ve işte o zaman bakın neler oluyor!

Tek basima ne olur ki. 10 bin kisi iptal etse ne olur? 300.000 iptal ederse bi daha kim GS camiasina operasyon yapmaya yeltenebilir ? Tff? Mhk ? Akp?

Camialari buyuk yapan bana göre birlikte hareket edebilme yetenegidir .

Bir camia dusun, Oyle 3 -5 bin degil , 300-500 bin kutu iptali yapiyor tff yi yollamak icin ? O tff devam edebilir mi ?

Veya akp spor bakani GS aleyhine kampanya yurutuyor akp oyu %20 dusuyor , akp o bakani yollayip GS la iyi gecinmek zorunda kalir mi kalmaz mi ?

Tekrar ediyorum, camianin buyuklugunu belirleyen en temel olgu birlikte hareket edebilme yetenegidir.

yalniz 100 bin kisi iptal ederse ortalama 100 tlden aylik 10 milyon lira yapar yilda 120 milyon lira. Hadi 3 ayı cayma bedeline gitsin 90 milyon lira zarar. 17 milyon dolar eder.
200 bin iptal olsa 34 milyon dolar. Normal sartlarda yer yerinden oynaması lazım.

Üst Alt