Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de!

Cevap: Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de!

177 kullanıcının 121 i misafir :) şikeci kuşlar buraya doluşmuş. azize ye slm söyleyin

kuyt a karşı nötrüm kötü veya iyi futbolcu demem takım oyuncusu mücadeleci onun oyununu takım belirler takım iyi ise kuyt iyidir takım kötüyse insanı sinir eder

yalnız benim garibime giden biz Galatasaray olarak uefa yı beklerken bunların hiç takmaması şaşılacak durum

Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya Bildirdi

Senelik 2.5 m euro alacakmıs..Hamit bey ise yıllık 3.5 m euro istiyormuss,Chivu ise yıllık 3 m euro..vay beaaa...zaten biz hamit'in peşinden koşarken transfer sezonu biter kimseyide alamayız,zaten iyi adamları 1-2 hafta icinde kaparlar..Hamit gelecek Galatasaray şampiyonlar ligi şampiyonu olacak,hey Allah'ım yaa..şu adamdan artık nefret ediyorum..

haciiiiiii avrupa kupasi baslarsa kimseyi alamazin fenerde billiyodu kuyt avrupa kupasinda biraz kibirdama gosterseydi alamazlardi avrupa kupasi baslamadan alacaktin simdi avrupa kupasindan sonra biraz sor yilik 2.5 alacak oyuncu

İstedikleri kadar transfer yapsınlar beyler boşverin.Biz bu sene emrelerle,semihlerle,enginlerle,aydınlarla ve tabiki diğer oyuncularımızla ligdeki bütün takımları ezdik geçtik.Fb yönetimi uefadan men yiyecek bence onun için taraftarları transferle oyalıyolar.

ulan uefa da ne 2 saattir bağırıyorsunuz uefa diye adamlar beleşe kuyt u almış ceza gelse almayacaklarmı ? türkiye ligi adamların asıl hedefleri güçlü kadro peşindeler ezilmemek peşindeler biz uefa dan ceza gelirse transfer yapmayız TR liginde eziliriz yinede transfer yapmayız kafasında 8 10 15 değil adamlar 1m e aldılar avrupa ya gitseler ne olur gitmeseler ne olur

yönetime güveniyorum.Çok daha iyi transferlerimiz olacaktır.Adam 1 milyon bonservis vermiş ne kaybederki.Sen Galatasaraysın.Bu sene büyük düşünüyorsun Şampiyonlar liginde.

Yüksek bonservis bedelleri vererek yıldız veya yıldız adayı oyuncular alacağız.Paramızı riske edemeyiz.Mecburen uefayı bekleyeceğiz.

sakami yapiyosun sen ya bizimkiler ne diyo yilik 2.5 bir kurus fazla vermiyecekler hehehe saka gibi ya vallaha ulan yilik 2.5 alan adamdan ne hayir bekliyosak

hani biz kendımızden emindik bize ceza gelmez diye ee niye daha transfer için uefa bekleniyor

UEFAydı ottu boktu işlerini geçin bir adam CL de oynayıp kariyer yapmaya gelmiyor. ****ografik bir ücret karşılığında 2-3 sene oynayıp bırakmaya geliyor. Ayrıca bizim forvet hattımızdan kesinlikle daha sağlam oldular. Sow dediğin adamın zaten bizim ligde eşi benzeri yok. Yanına da Kuyt geldi. Bizde de Elmander var o ki bence Sowun ayarı bile değil. Bir de Necati Baros ikilisi var ikisinden bir Selçuk Şahin çıkmaz.

Bence biraz sakin olun naçizane :) Bizim yaptığımız doğru demiyorum ancak, Fenerbahçe her zaman iyi forvet hattı kurmuştur ama, her zaman Galatasaray'a geçilmiştir, böyle de bir gerçek var. :)

Hamit'i kıyaslayanlar olmuş. Hamit bence daha iyi oyuncu. (aynı mevkii değiller ama Hamit kadar alternatifli bir oyuncu yoktur.)

Bizim burda Hollandalilarin milli takimda en sevmedikleri adamlardan biri. Sirf mucadele gucu var, baskada birsey yok...

Sevilmeyen degil, adam yillardir oynuyor milli takimda, tek begenilmedigi yön diger Milli oyuncularla kiyaslaninca kendisi hic bir "flair" veya tribune oynama özelligi olmamasi.

savasci ve hirsli bir oyuncudur. ama adam Türkiyede oynama neden tek anlami var o da money money money!!

yoksa adam Feyenoord'a dönecekti.

bir ara bizim icin iyi bir oyuncu olur demistim, bizim sisteme uyar ama ne faydasini alacaksin ki? oynarsa en fazla 2-3 sezon daha oynar performansi da gittikce düser.

ha tam Türk futboluna uygun bir yapida bunu inkar etmem. Fenerbahce icin iyi bir transfer kisisel basari yerine daha cok takim oyununa uygun bir oyunculari kadrolarina katmalari dogru bir karar (uzun zaman sonra) ama malum surec'ten cikacak karar Fenerbahceyi cok kötü yere birakabilir.

KAP'a görüşüyoruz dediler, 10 dakika sonra aldık dediler. Bizde böyle yapsak olmaz mı ? Heyecan istemiyorum ben :)

Hücum hattı tam 4-3-3 hattı oldu bunların.

Şike soruşturmasında adı geçen kulüp Fenerbahçe ama karara göre transfer yapmayı düşünen bizim yönetim.Neden böyle bir yol izliyoruz anlayamadım.

Ama şunu kabul etmek gerekir ki bonservisi 1 milyon euro'ya alınmış ve çok iyi transfer...

Resmi siteleri açıklamış transferi

Sanırım ikinci transferleri bu..

Bir de genç bir çocuk almışlardı Bucaspordan

Men edilmis bir ülkenin takiminin ekonomisi iyi olsa ne yazar, olmasa ne yazar?

Zaten futbolun bitecek. Men edildigin süre icerisinde düzeltirsin bir sekilde ekonomini.

Bütün cakma kurnazlar da bizi buluyor anasini satayim.

Sen yap transferini, men edilirsen satarsin.

Ne ekonomisi Allah askina? Futbol bitiyor, sen ekonomi derdindesin.

Mahalle maclari oynadiktan sonra ekonomini ne takiyorsun ki sen?

Sen planlama dogrultusunda yap transferlerini. Gerisine sonra bakarsin. Hayret birsey ya

sikinti yok. düz topcu, ne adam gecebiliyor, ne de hizli, adam sadece kosar. fene.v zaten men geliyor, hepsi yalan dolan. rahat olun

Üst Alt