Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de!

Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya Bildirdi

he birde su uefa cezasi hikaye bizimkilerde billiyo cezanin gelmiyecegini iste zaman kazanmak istiyolar oda bahane gec kalincada ne yapalim uefanin kararini bekledik derler

Elmanderde ust duzey bir forvet degil. sadece guclu ve mucadeleci .

Sent from my HTC Incredible S

tamam işte elmander gibi bir oyuncu bizim ligde iş yapar adamlarda emre gitti orta sahaları yok adamların emrenin yerini doldurmaları için diarra muadili bir oyuncu almaları gerekiyor. kuyt kötü oyuncu değil tek artısı mücadeleci olması sağ açıkta oynatacaklar sanırım. bakalım biz kimleri alacağız. şuan bile kadromuz onlardan çok çok üstün. tek sıkıntı bizim hala uefa kararlarını beklerken adamların transfer yapmaları dalga geçer gibi.

Kuyt un bunlara gitmesine hiç şaşırmadım ama 1 milyon euro bonservis bedeli nedir ya

Aykut'un yönetime ilettiği transfer listesi böyle herhalde

"Galatasaray kimle ilgileniyorsa o"

bu arada arkadaşlar yönetime eleştirinizi uefa kararları açıkladıktan sonra yapın

Senelik 2.5 m euro alacakmıs..Hamit bey ise yıllık 3.5 m euro istiyormuss,Chivu ise yıllık 3 m euro..vay beaaa...zaten biz hamit'in peşinden koşarken transfer sezonu biter kimseyide alamayız,zaten iyi adamları 1-2 hafta icinde kaparlar..Hamit gelecek Galatasaray şampiyonlar ligi şampiyonu olacak,hey Allah'ım yaa..şu adamdan artık nefret ediyorum..

olayın merkezi onlar transferi yapan onlar birşey olur mu acaba diye bekleyen biziz . ne güzel dünya

Bu transfer UEFA'dan ceza gelmeyeceğinin göstergesidir.Geçmiş olsun.

Bence de Fener için iyi bir tercih.

Yalnız ben yönetimin transfer için UEFA kararını beklemesini mantıklı bulan biriyim. Ancak cezayı alacak sanki biziz gibi çok ilginç :D

Herhalde Fenerbahçe'nin ruh hali 6 aylık ömrü kaldığını öğrenen insanla aynı. :)

bu kuyt transferinden sonra bizimkilerinde 1-2 gün içinde bir transfer yapacağını düşünüyorum.

UEFAydı ottu boktu işlerini geçin bir adam CL de oynayıp kariyer yapmaya gelmiyor. ****ografik bir ücret karşılığında 2-3 sene oynayıp bırakmaya geliyor. Ayrıca bizim forvet hattımızdan kesinlikle daha sağlam oldular. Sow dediğin adamın zaten bizim ligde eşi benzeri yok. Yanına da Kuyt geldi. Bizde de Elmander var o ki bence Sowun ayarı bile değil. Bir de Necati Baros ikilisi var ikisinden bir Selçuk Şahin çıkmaz.

Oh be çok sevindim :)

Demek ki kap pazar günleri de açıkmış :D

Bu sorun çözülmüş oldu :asd:

Kuyt mu gitmiş fenere ??

Çok ta tın :asd:

Senelik 2.5 m euro alacakmıs..Hamit bey ise yıllık 3.5 m euro istiyormuss,Chivu ise yıllık 3 m euro..vay beaaa...zaten biz hamit'in peşinden koşarken transfer sezonu biter kimseyide alamayız,zaten iyi adamları 1-2 hafta icinde kaparlar..Hamit gelecek Galatasaray şampiyonlar ligi şampiyonu olacak,hey Allah'ım yaa..şu adamdan artık nefret ediyorum..

he mehmet topal gidiyor fenere ne kötü dimi. kuyt geldi ya artık acık ara şampiyon olur fener ama bank asyada:D Her habere inanıp gaza gelmekte üstünüze yok. ne 3.5 milyonu. hamit dün kapagı takmıştır herkese kimse kusura bakmasın.

yönetime güveniyorum.Çok daha iyi transferlerimiz olacaktır.Adam 1 milyon bonservis vermiş ne kaybederki.Sen Galatasaraysın.Bu sene büyük düşünüyorsun Şampiyonlar liginde.

Yüksek bonservis bedelleri vererek yıldız veya yıldız adayı oyuncular alacağız.Paramızı riske edemeyiz.Mecburen uefayı bekleyeceğiz.

Üst Alt