Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de!

Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya Bildirdi

32 yaşında kariyerinin son transferi için İstanbul gibi bir şehirden çok iyi yıllık ücrete teklif alıyor adam tabi ki gidecek umurunda değildir Uefa'ymış kararmış.

Cevap: Kuyt Borsaya Bildirildi

fenere gelen oyuncular cidden gerizekalı avrupa menini filan hiç düşünemiyorlar mı yoksa avrupa gibi bir dertleri yokmu bilemiyorum.

Kuyt'ın bu saatten sonra avrupa da ne işi olur. Adamın kariyeri belli. Artık kime beğendirmeye çalışacak kendini. Parayı ver otursun aşağı.

ulan bizle adı çıktığında ağlıyordunuz gelmesin diye fene-ve gidincemi süper transfer oldu çakma Galatasaraylılar

Bu transfer bana şunu gösteriyor ; Fener Uefa'dan da ceza meza almayacak. Alacaksa da neden böyle toplara giriyorlar ki . Ya da biz şike yapmadık transferimizi de mis gibi yaparız anlayışındalar.

İyi transfer onlar adına. Fener'de zaten iki tane hızlı kenar oyuncusu vardı. (Dia-Stoch) Ama ikisini birden oynatınca savunmada sıkıntı yaşayabilirler. Kanatları Stoch-Kuyt şeklinde yapıp daha dengeli olmaya çalışacaklar muhtemelen.

Bunlar ceza falan almayacak bakın görün. UEFA ile anlaştılar. Ülke menfaati falan hikaye, CAS davasını boşu boşuna geri çekmezlerdi...

adamlar ceza almayacağız düşüncesiyle yapıyor transferleri biz beklemedeyiz hala garip geliyor bana en azından melo sonuçlansaydı...

Benim Hollandalı oyunculara karşı ayrı bir sempatim var. Keşke gitmeseydi.

Bu arada Sow-Kuyt Elmander-Necati/Baros ?

simdi bizim yönetime sallamak istemem sallamiyacamda cunki bizimkiler hep boyle yapiyolar onun icin susup bekliyecem bakali CL nasil bir kadro kuracaklar yilik 3.5 fazla vermek istemiyolar kim olursa olsun sen 3.5 getirecegin adam sana CL ne katki verecek sayin F.T 0 puan ceker geliriz

Üst Alt