Disney+ | Ana Konu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Disney+ | Ana Konu

Bu fiyata alınır mi
İçerikleri beni tatmin ediyor. Futurama, Family Guy ve The Bear bile tek başına haftalarca izletti kendisini ama fiyat performans oranını senin belirlemen gerekiyor bence. Ben çoğu içeriğini seviyorum, 1000₺ bile olsa yıllık yine de hakkını veriyor benim için.

Şuradan içerikleri kontrol edebilirsin ♥

İçerikleri beni tatmin ediyor. Futurama, Family Guy ve The Bear bile tek başına haftalarca izletti kendisini ama fiyat performans oranını senin belirlemen gerekiyor bence. Ben çoğu içeriğini seviyorum, 1000₺ bile olsa yıllık yine de hakkını veriyor benim için.

Teşekkürler üstat. Yıllık aldım buraya yazdıktan sonra. Evdekilere de verdim yeğenlerin canı sıkılıyordu animasyon izliyorlar şimdi 😍

Ben de yeni avatarı izliyorum

netflix & disney & blu ❤️

Marvel dizilerin alayı leş yalniz reis

Daredeville Punisher gibi OG şovları woke yapmadan geri getirebilirlerse güzel olur
Ne yalan söyleyeyim yeni Marvel içerikleri benim için çıtır çerez vakit öldürmelik diziler. Pek bir beklentim yok onlardan. Ama Daredevil ve Punisher'ın yeri başka, umarım dediğiniz gibi içine edilmeden kaliteli bir şekilde çıkar. Özellikle Punisher'ın sansür yemeden, saçma sapan popüler mesajlar içermeden olduğu gibi çıkmasını çok isterim

Ne yalan söyleyeyim yeni Marvel içerikleri benim için çıtır çerez vakit öldürmelik diziler. Pek bir beklentim yok onlardan. Ama Daredevil ve Punisher'ın yeri başka, umarım dediğiniz gibi içine edilmeden kaliteli bir şekilde çıkar. Özellikle Punisher'ın sansür yemeden, saçma sapan popüler mesajlar içermeden olduğu gibi çıkmasını çok isterim
dostunuzzzzzzz

6spgj7q.jpg

Marvel dizilerin alayı leş yalniz reis

Daredevil
le Punisher gibi OG şovları woke yapmadan geri getirebilirlerse güzel olur

Agent Carter, What If.. ve WandaVision bence iyi.

Şu an kronoji sıralamasına göre izliyorum. SHIELD pek tam randıman sağlamıyor gibi. Araya bir Jessica Jones girdi bakalım.

Genel olarak Star Wars'ın dizileri çok daha kaliteli görünüyor ama, bu bir gerçek. Özellikle The Mandalorian müthiş.

Agent Carter, What If.. ve WandaVision bence iyi.

Şu an kronoji sıralamasına göre izliyorum. SHIELD pek tam randıman sağlamıyor gibi. Araya bir Jessica Jones girdi bakalım.

Genel olarak Star Wars'ın dizileri çok daha kaliteli görünüyor ama, bu bir gerçek. Özellikle The Mandalorian müthiş.
Loki de çok sağlamdı.

Kesinlikle SW dizileri çok daha kaliteli. Mandalorian ve Andor mutlaka izlenmeli. Andor'a başlamadan önce de Rogue One filmi izlenmeli 😄

Loki de çok sağlamdı.

Kesinlikle SW dizileri çok daha kaliteli. Mandalorian ve Andor mutlaka izlenmeli. Andor'a başlamadan önce de Rogue One filmi izlenmeli 😄
Loki iyiydi de Loki hakkinda miydi? 😀 kendi dizisinde sidekick oldu adam, onun yerine kadin lokeyi 24/7 gosterdiler. O acidan sinifta kaldilar. Dizideki cakma thanosa deginmiyorum bile. Antman Quantumania: rezalet filmdi. 😃

Loki de çok sağlamdı.

Evet bu da baya iyiydi. Başlangıç olarak ben dahil çoğu kişi temposunu eleştirdik ama, dizi inanılmaz bir bütünlük kazandı.

Loki ilk izlediğimde fena değil dedim ama, şu an hiç hype yok ona karşı.

Üst Alt