Dizi Başlığı - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Önerebileceğim onlarca dizi var. Hangilerini izledin hangilerini izlemedin bilmiyorum. Ama bilim kurgu severim dersen Fringe öneririm. Mükemmel bir dizi

İzledim onu benim de dizi kültürüm fena sayılmaz

Tür fark etmez yeter ki ilgi çekici ve final yapmış olsun

Final yapmış olmasını istememin sebebi o kadar hafta takip ediyorsun sonra dizi final yapmadan bitiyor veya saçma bir final yapıyor her şey havada kalıyor sanki boşa izlemişsin gibi geliyor

Güncel olarak takip ettiğim bir Got ve Mr robot var onlarda arada

Final yapmış olmasını istememin sebebi o kadar hafta takip ediyorsun sonra dizi final yapmadan bitiyor veya saçma bir final yapıyor her şey havada kalıyor sanki boşa izlemişsin gibi geliyor

the wire'i izledin mi reijs

Spoiler vermeden dizi hakkinda benim ilgimi çekecek seyler anlatabilirmisin rnktsh
Birinci dünya savaşı sonrasında birminghamda yaşayan bir aile var bunlar şehirde bayağı söz sahibi çete gibiler. Onların ingilterenin tamamında daha büyük ve sözü geçen bi çeteye dönüşmelerini anlatıyor. Bu ailenin lideri baya hırslı bi abimiz her türlü oyunu oynuyor daha büyük insanları alt edebilmek için. Dizinin kostümleri dekorları ve benim için özellikle müzikleri efsane.

Benim de öyle aman aman bi dizi kültürüm yok. O kadar çok güncel ve kaliteli yapım var ki yetişemiyor insan. Şu an izlediğim dizilerin çoğu da devam ediyor. Vikings, Better Call Saul, Stranger Things, Black Mirror, Shameless, Peaky Blinders vs. Hepsi güncel. Final yapmış olanlardan benim favorilerim Breaking Bad ve Spartacus ama kesin izlemişsindir onları. Arkadaşlarım Boardwalk Empire ve Sons of Anarchy yi çok öneriyor bi onlara bakabilirsin.

diziyle ilgili çok pozitif hikayeler duydum ama nedense izlemeye üşeniyorum :d

erdinin önerdigi diziye önce başlayayım ondan sonra bakarız artık

Aynısını bana da oldu :D

1 senedir neredeyse arşivimde 1 kere bile açmayı düşünmedim hep başka dizilere bakıyorum

Boardwalk Empire'i izlemeyi düşünüyorum o da aynı şekil çok ağır bir mafya dizisi gibi.Sopranos dan sonra aynı etkiyi vermez o kesin

Aynısını bana da oldu :D

1 senedir neredeyse arşivimde 1 kere bile açmayı düşünmedim hep başka dizilere bakıyorum

Boardwalk Empire'i izlemeyi düşünüyorum o da aynı şekil çok ağır bir mafya dizisi gibi.Sopranos dan sonra aynı etkiyi vermez o kesin

Boardwalk güzel dizi yaw - Mafyadan ziyade daha çok mafyayla iş yapan 1 politikaci hakkinda. Bazi karakterler gerçekten yaşadi, Al Capone, Arnold Rothstein gibiler. Dizide Michael Shannon ve Mr Robottan tanidigimiz Bobby Cannavale mükemmel rol oynadilar. Gerçi fazla tutulmadigi için son sezonun içine ettiler biraz.

la olm hep bişeyler soruyorsun sonra sana bişeyler öneriliyor ve en sonunda hiç bahsi geçmeyen bambaşka bişeye başladım diyorsun

Ekli dosyayı görüntüle 20654

Oz gibi mi reis :D

O geçen sayfada ki arkadaşın önerilerine baktım reis bakmadım değil ikisininde bir bölümünü izledim sarmadı

Uncle fena durmuyordu ama başrolde ki herifi beğenmedim

Edit : Uncle'ın başlangıcı Wilfred'i andırdı birebir aynı nerdeyse :d

Madem dizi başlığındayız merak ettiğim bi soruyu soralım bakalım..

Sizler izlediğiniz dizileri hemen çöpemi atıyorsunuz yoksa arşiv tutanlar var mı...

Benim de öyle aman aman bi dizi kültürüm yok. O kadar çok güncel ve kaliteli yapım var ki yetişemiyor insan. Şu an izlediğim dizilerin çoğu da devam ediyor. Vikings, Better Call Saul, Stranger Things, Black Mirror, Shameless, Peaky Blinders vs. Hepsi güncel. Final yapmış olanlardan benim favorilerim Breaking Bad ve Spartacus ama kesin izlemişsindir onları. Arkadaşlarım Boardwalk Empire ve Sons of Anarchy yi çok öneriyor bi onlara bakabilirsin.
stranger things nasıl?

stranger things nasıl?
Biraz fantastik biraz bilim kurgu konusu da güzel ama biraz çocuksu olduğunu düşünenler de var izlemeye değer bi dizi bence

Peaky Blindersın 2. sezonunu yeni bitirdim

Mükemmel dizi. Çok kaliteli. Keşke daha çok bölümleri olsaydı.

Boardwalk empire benzettim bu daha iyi yalnız

Üst Alt