Dizi Başlığı - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Orphan Black'i bitirdim harika bir diziydi

Sonlara doğru biraz sıkmaya başlamıştı tam zamanında güzel bir finalle bitti.Başrolde ki hatun emmy haketmiş muazzam oyunculuk

Girdiği bütün karakterleri müthiş oynamış.Böle oyunculuğa helal olsun denir sadece

Şurada kadının oyunculuğuna bakabilirsiniz :D

Suits

İlk 4 sezonunu izledim. Tavsiye etmiyorum. Niye puanı bu kadar yüksek millet neyini bu kadar övüyor anlamış değilim. Ne Hukuk dizisi dersin ne iş dünyası. Tipik Amerikan kendini beğenmişliğini izlediğimiz herkesin üçgen biçiminde birbirine hava atıp artistlik yaptığı bir dizi. Milletin hala bunlara prim veriyor olması ilginç.

Adam gibi Hukuk dizisi izlemek isteyen de Good Wife'ı izlesin. Orada da ablanın ergene bağlaması sinir ediyor insanı ama Hukuk var mı, var. Mahkeme var mı, kralı var. Son 1-2 sezon hariç sıkmadan izletiyor kendini.

Suits

İlk 4 sezonunu izledim. Tavsiye etmiyorum. Niye puanı bu kadar yüksek millet neyini bu kadar övüyor anlamış değilim. Ne Hukuk dizisi dersin ne iş dünyası. Tipik Amerikan kendini beğenmişliğini izlediğimiz herkesin üçgen biçiminde birbirine hava atıp artistlik yaptığı bir dizi. Milletin hala bunlara prim veriyor olması ilginç.

Adam gibi Hukuk dizisi izlemek isteyen de Good Wife'ı izlesin. Orada da ablanın ergene bağlaması sinir ediyor insanı ama Hukuk var mı, var. Mahkeme var mı, kralı var. Son 1-2 sezon hariç sıkmadan izletiyor kendini.
Ablam avukat. Oda çok met ediyor ve bir çok meslektaşı izliyormuş bu Suits denen diziyi beğenerek.

Bende bir izleyim dedim. İlk başlarda değişik bir şey gibi geldi ve beğenerek izledim. Üçüncü sezonu kusarak bitire bildim :( devamını izleme gücünü bulamam artık herhalde.

Genel bi değerlendirme yapayım ben de madem.

Knightfall, SEAL Team ve SWAT 2. sezon onaylarını aldı. O kadar durağan başlamalarına rağmen bölümler ilerledikçe çok iyi bi hal aldılar.

Özellikle Knightfall müthiş bi sezon finali yaptı. 2. sezonun çok daha hararetli geçeceği kesin.

Başladığı günden beri bayılarak izlediğim ve bana göre her sezonu ayrı bi kalite kokan Suits yeni sezon onayını aldı lakin 2 baş karakterin ayrılması nasıl olacak bilmiyorum.

Legion ilk sezonu dehşet olmasına rağmen, 2. sezon herkesi şoke etti. Mahvetmişler diziyi. Bomboş bölümler. 4. bölümde bıraktım 2. sezonun. Reytingler de ciddi manada düşmüş zaten ama 3. sezon onayı aldı.

The Brave ve Taken maalesef iptal edildi.
Taken zaten bir türlü o yapması gereken patlamayı yapamadı ve 2. sezonda iptal edilmesi şaşırtmadı, yine de severek izliyordum. Kötü oldu.

The Brave'e ise ciddi manada hem üzüldüm, hem şaşırdım. SEAL Team'den çok daha iyi başlamasına ve her zaman aksiyonun tavan olmasına rağmen nasıl izlenmez anlayamıyorum...

13 Reasons Why'ın 2. sezonu eleştiri almış ama bence gayet sağlam bi sezondu. Roman'daki olaylardan ilerlemedi bu sezon normal olarak, çünkü roman uyarlamasına göre ilk sezonda bitmesi gerekiyordu. Tabii ilk sezonda çok fazla soru işareti kaldığı için 2. sezon bir nevi zorunluluk oldu. Fılaşbekleri çok çok beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim. İlk sezondan bariz daha iyi olmuş bana göre. 3. sezon onayı aldı mı bilmiyorum ama almaması çok büyük süpriz olur. Yine de olası 3. sezonda Katherine L'nin. olmayacağını belirteyim.

Arrow genel olarak beklentimi karşıladı bu sezon ama Diaz olayını gereksiz yere uzattılar.

Blindspot yeni sezon onayı aldı. Açıkçası burdan sonra artık ne çekebilirler diye düşünüyordum lakin öyle bi sezon finali yaptılar ki 2 sezonluk daha malzeme çıkardılar. İnanılmaz bi ters köşe yaptı senaristler helal olsun.

fazla bilinmeyen bazı diziler yazayım

la mante:

Yakalanmasından onlarca yıl sonra seri bir katil, kopya cinayetler serisini çözmeye yardım etmeyi teklif eder. Tek şartı, polis olan oğluyla birlikte çalışmaktır.

güzel dizi kendini izletiyor bir şekilde. 6 bölüm zaten

jericho:

Ufukta aniden beliren nükleer bir bulut; küçük, huzurlu Kansas kasabası Jericho'nun sakinlerini tam bir kaosun içine sürükler. ABD'nin büyük bir kısmı, nükleer felakete maruz kalmıştır. Dünyadan tamamen izole olan Jericho'lular, hayatta kalan tek Amerikalılar olup olmadıklarını merak etmektedirler.
Tüm iletişim ve enerji faaliyetlerinin durmasıyla birlikte bilinmeyinin yarattığı korku, Jericho'da sosyal, psikolojik ve fiziksel olarak tam bir karmaşa ortamı yaratır. Fakat kriz zamanlarında hiç beklenmedik insanlar, kendilerinde daha önce farkına varmadıkları bir kuvveti keşfederek birer kahramana dönüşebilir.

hayatta kalma mücadelesi temalı yapımları seviyorsanız izlenir

gomorra:

Napoli’nin kenar mahallerinde geçen dizi, organize suç ve gangsterler, uyuşturucu satıcıları ve sıradan insanlar arasındaki ilişkiyi ele alan bir dizi

benim çok hoşuma gitti gerçekçi bir dizi

strike back:

Dizi, eski bir SAS komadosu olan John Porter ve Gizli Haberalma Servisi'nde görevli Hugh Collinson'un aksiyon dolu operasyonlarını konu alıyor.

güzel aksiyon sahneleri var, oyuncular vasat üstü.

And Then There Were None

1939'da Avrupa savaşın eşiğindeyken on yabancı Güney İngiltere Devon sahili yakınlarındaki ıssız bir ada olan Zenci Adası'na davet edilir. Bu kişilerin anakarayla ilişkileri kesilmiştir ve cömert ev sahipleri Bay ve Bayan U.N. Owen ile hiç tanışmamışlardır. Ardından davetliler korkunç cinayetlerle suçlanır. Grubun üyeleri tek tek ölürken hayatta kalanlar katilin aralarından biri olduğunu fark edip birbirlerine düşman olmaya başlar. Peki katil onlardan biri midir?

benim favori dizim müthiş sürükleyici

Unsere Mütter, unsere Väter

İkinci dünya savaşında 5 alman arkadaşın başından geçenleri anlatan bir yapım.

ikinci dünya savaşına ilginiz varsa izleyin derim

bu gomorranin ingiliz altyazisini bir türlü bulamadim yoksa çoktan baslardim

the sopranosu en hafif sekilde andiran her diziyi izlemek isterim

Ablam avukat. Oda çok met ediyor ve bir çok meslektaşı izliyormuş bu Suits denen diziyi beğenerek.

Bende bir izleyim dedim. İlk başlarda değişik bir şey gibi geldi ve beğenerek izledim. Üçüncü sezonu kusarak bitire bildim :( devamını izleme gücünü bulamam artık herhalde.

Bu biraz belki bizim çok çeşitli ve kaliteli dizi izlememizle alakalı da olabilir. Artık kesmiyor bizi bu tarz sıradan, sonunu rahatlıkla tahmin edebileceğin, tekdüze (hep iyilerin kazandığı) diziler. Belki dizi alemine yeni atılmış olsam ben de beğenebilirdim. Şu anda inanılmaz tıraş geliyor. Breaking Bad gibi House gibi şaheserleri izleyen birinin şu diziyi beğenme ihtimali yok gibi bir şey bana göre.

Üst Alt