Dizi Başlığı - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İzlemediysen Chuck bence bu kategoriye girer

Ama dövüş vb şeylere çok takıntılıyım gerçeklik ararım diyorsan o konularda biraz sınıfta kalmış dizi 2 veya 3 defa bitirdim.Seni eğlendirirken yer yer yüzünden gülümseme oluşmasını sağlayan heis bir dizidir

Öyle sevdiğim dizileri arşivden açıp bende bitiriyorum ara ara (y)

Müsait zaman da başlayıp deneyeyim.

Band of Brothers'ın hepsi gerçek değil yalnız. Blithe adındaki elemanın savaştan sonra yaralarından dolayı öldüğü söyleniyor dizide, halbuki adam Kore Savaşı'na bile katılmış.

Dizi efsanedir o ayrı ama Hollywood işte abi. Daha etkili olsun diye babalarını bile öldürürler. O Speirs'la ilgili gösterilen efsane sahneler de gerçekte ne kadar olmuştur bilemeyiz. Önümüze ne koyuyorlarsa onu yiyoruz işte.

Bir de dizide başroldeki adamlar bayağı 35-40 yaşlarında ama gerçekte onların 25 yaşında olduğunu öğrenince insana tuhaf geliyor. O yaşlı başlı adamlar hep 20-25 yaş arası aslında.

51JHN6DW4PL._SY445_.jpg

katiyen dikkatle etud edilmesi gereken bir sey

community-cancelled.jpg

Community (TV Series 2009–2015) - IMDb

Rick and Morty'nin yaraticilarindan biri olan Dan Harmon abimizin popularitesine show yaptiran komedi dizimiz.

Leyla ile Mecnun yeaaa, Isler Gucler yeaaa, devrim yaptilar abi yeaaaa diye bahsedilen dizilerin tarz olarak esinlendigi yegane absurd komedilerdendir.

Gillian Jacobs gibi guzeller guzeli bir ablamizi, nadiren de olsa memintolari sergilemesini sabirsizlikla bekleyecegimiz Alison Brie kardesimizi, gercek adini hatirlamadigim fakat Childish Gambino ismiyle taninan basarisiz rapci basarili komedyen zenci biraderimizi, Hangover'daki cekik gozlu harika yeaaa diye hayranlik duydugumuz Ken Jeong yoldasimizi, Breaking Bad'in ulvi torbalilarindan Jonathan Banks dayimizi iceren dizimiz bolumlerde surekli bahsettigi uzere 6 Sezon ve 1 Film mottosuyla yola cikip 6. sezonda finalini yapmis ama hala filminden ses seda vermemistir.

Ister izleyin ister izlemeyin talep geldi diye attim bir tane. Daha onceden onerildiyse sorry.

Üst Alt