Dizi Başlığı - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
RTÜK, "Koca Koca Yalanlar" isimli dizide erkeklerin eşlerini aldatmalarının normal bir davranış olarak gösterildiği gerekçesiyle Kanal D'ye idari para cezası uyguladı.

Dm4r86vX4AAVQML.jpg

Bunlar hep Mahir'in etkileri MK. Bu herif bu foruma gelmeden önce gayet normal bir adamdım ben.

Ha Breaking Bad kırmızı çizgimdir o ayrı konu.

Siz bütün gün arkamdan mı konuşuyorsunuz! Ayıptır.

Geçen günlerde defalarca izlediğim Fargo'ya denk geldim. O gazla dün dizisine başladım. İki bölüm izledim. Fena değil gibi. Devam edeyim mi yoksa Game Of Thrones'e mi başlayım arkadaşlar ne dersiniz?

Siz bütün gün arkamdan mı konuşuyorsunuz! Ayıptır.

Geçen günlerde defalarca izlediğim Fargo'ya denk geldim. O gazla dün dizisine başladım. İki bölüm izledim. Fena değil gibi. Devam edeyim mi yoksa Game Of Thrones'e mi başlayım arkadaşlar ne dersiniz?

ilk sezonu izle ahbab billy bob bey var o iyi sonra diziyi izlemeyi kesip game of thornsu izle ama su sekilde, ilk sezonu normal izle sonra 2 ve 3un 8. bolumune kadar fast forward yap akabinde 4 ve 5 i izleyip 6 yi son bolumlerine kadar yine fast forward yap 7yi de arzu edersen seyret yoksa bosvr.

Sayısız dizi izledim breaking bad içlerinde en iyisi 10 üzerinden 10 ancak breaking bad'i izleyipte better call saul dizisini izlemeyen çok şey kaçırmış olur. bahsettiğim dizi, breaking bad dizisinden sonra yayımlanmasına rağmen o dizinin öncesindeki olayları anlatıyor.

An itibariyle halen 4. sezonu devam etmekte olan better call saul dizisinin toplam 40 bölümü mevcut ve bir avukatın başından geçen olayları anlatmakta. İzleyin pişman olmazsınız...

Üst Alt