Dizi Başlığı - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1200x630bb.jpg

"The Strain": Korku-Gerilim türevi 4 sezonluk, final yapmış bir dizi.
The Master denilen vampir-zombi karışımı alfa bir yaratık var, yancısıyla beraber insanlığa virüslerini bulaştırıp yeni dünya düzeni yaratmaya çalışıyorlar. Başroldeki doktor ve ekibi de bunları durdurmaya çalışıyor.
2 kez bitirmiştim, yakın zamanda tekrar başlayacağım için önermek istedim.

Bazi dizileri tekrar izleyince aslinda abartildigi kadar iyi olmadigini anliyorsun. Mesela Breaking Bad (bundan sonra spoiler). Walt 4 sezon ailem için her seyi yaptim diyor, 5. sezon kendim için yaptim deyip izleyiciye ters köse yapmis oluyor. Karisi 3 sezon pasif agresif sürtük. Onun ablasinin en ilginç seyi hirsiz olmasi falan. Hiçbir enteresan özelligi olmayan ogullari. Gus'ün absürt ölümü. Hani dizi iyi hos da öyle gelmis geçmis en iyi dizilerin arasina girecek kadar iyi mi, tartismaya açik bence.

Bazi dizileri tekrar izleyince aslinda abartildigi kadar iyi olmadigini anliyorsun. Mesela Breaking Bad (bundan sonra spoiler). Walt 4 sezon ailem için her seyi yaptim diyor, 5. sezon kendim için yaptim deyip izleyiciye ters köse yapmis oluyor. Karisi 3 sezon pasif agresif sürtük. Onun ablasinin en ilginç seyi hirsiz olmasi falan. Hiçbir enteresan özelligi olmayan ogullari. Gus'ün absürt ölümü. Hani dizi iyi hos da öyle gelmis geçmis en iyi dizilerin arasina girecek kadar iyi mi, tartismaya açik bence.

Aynı şeyi @Osman SEDEN abimize demiştim

Dexter gibi gerçek efsaneden sonra izleyince gariplik ben de mi diye düşünmüştüm.

Dizi değilde lise zamanında bizim sınıfta Laura vardı ilkinde çok fena olmuştu oha filan demiştim sonradan her yapmamızda sıradan gelmişti. Bunun Amélie den veya Emma dan ne farkı var demiştim kendi kendime.Herşeyin ilk i farklı oluyor hacı.

Aynı şeyi @Osman SEDEN abimize demiştim
kamuoyunu yanlıs bılgılendırmeyelım reıs. breakıng bad harikulade bi dizidir istersen 15 defa ızle. bi diziyi izleyici güzel bulmuyorsa güncel sezonu yakalayamamıstır sohbetlere teorilere dahil olamamıştır. breaking badi sonradan izleyenler dizi bittikten sonra izleyenler genelde abartılıyor der güncel sezonları yakalayanlar ise tapıyor. bölümler ve sezonlar arasındaki muhabbet izleyiciyi baya bi etkiliyor ve bağlıyor
tabi elbet istisnalar vardır

kamuoyunu yanlıs bılgılendırmeyelım reıs. breakıng bad harikulade bi dizidir istersen 15 defa ızle. bi diziyi izleyici güzel bulmuyorsa güncel sezonu yakalayamamıstır sohbetlere teorilere dahil olamamıştır. breaking badi sonradan izleyenler dizi bittikten sonra izleyenler genelde abartılıyor der güncel sezonları yakalayanlar ise tapıyor. bölümler ve sezonlar arasındaki muhabbet izleyiciyi baya bi etkiliyor ve bağlıyor
tabi elbet istisnalar vardır

Yok reyis ben sana demiştim ya BB abartılıyor gibi sanki diye yine aynı bu tarz bir cevap vermiştin :asd:

1200x630bb.jpg

"The Strain": Korku-Gerilim türevi 4 sezonluk, final yapmış bir dizi.
The Master denilen vampir-zombi karışımı alfa bir yaratık var, yancısıyla beraber insanlığa virüslerini bulaştırıp yeni dünya düzeni yaratmaya çalışıyorlar. Başroldeki doktor ve ekibi de bunları durdurmaya çalışıyor.
2 kez bitirmiştim, yakın zamanda tekrar başlayacağım için önermek istedim.

Şu diziyi öyle bir abartmışsın ki bakma ihtiyacı hissettim

2-3 sahnede direk kapattım rdaş

Bol bol kusmalı bir diziye benziyor

Ben de breaking bad in abartıldığı kanısındayım ha güz3l dizi izlerken keyif aldım ama yorumları abartılı buluyorum. Osmanın dediği gibi günceli yakalayamadığımdan dolayı böyle düşünüyor olabilirim gayet mantıklı. Mesela lostun yeri ben de çok ayrıdır, eonradan izleyen pek çok arkadaşımda aynı etkiyi yapmadı, aynı sebepten muhtemelen.

Son düzenleme:
v1.dDsyNTc1MDI7ajsxNzc3NzsxMjAwOzIwMDA7MzAwMA

Salvation: Dünyaya çarpmasına 6 ay kalan bir göktaşı var. Elon Musk'un dizi versiyonu Darius Tanz ile göktaşı olayını tek başına farkeden genç bir mühendisin bu felaketi durdurmaya çalışmasını izlediğimiz bir dizi.
Her bölümün sonu çok iyi bittiği için diğer bölüme geçme isteği uyandıran, zevkli,çerezlik bir dizi.
İlk sezon 13 bölümdü, ikincinin ise 10.bölümü dün yayınlandı.
100 kadar dizi izledim, kesinlikle buna bir bakın derim. İkinci sezon çok sağlam gidiyor şuanda.

Üst Alt