Dizi Başlığı - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
the-following-sezon-2-1380493645.jpg

The Following: Hapisten kaçan bir seri katilin, kendisi gibi psikopatları toplayıp bir tarikat oluşturmasını izlediğimiz bir dizi.Başrolde de birzamanlar onu içeri takan FBI ajanının tekrar bunu denemeye çalışmasını izliyoruz.
Senaryo klişe olsa da üstteki fotodaki ikilinin oyunculuğunu izlemek güzeldi.Bir bakın derim.

the-following-sezon-2-1380493645.jpg

The Following: Hapisten kaçan bir seri katilin, kendisi gibi psikopatları toplayıp bir tarikat oluşturmasını izlediğimiz bir dizi.Başrolde de birzamanlar onu içeri takan FBI ajanının tekrar bunu denemeye çalışmasını izliyoruz.
Senaryo klişe olsa da üstteki fotodaki ikilinin oyunculuğunu izlemek güzeldi.Bir bakın derim.

Muthis bi basyapıt

v1.dDsyNTc1MDI7ajsxNzc3NzsxMjAwOzIwMDA7MzAwMA

Salvation: Dünyaya çarpmasına 6 ay kalan bir göktaşı var. Elon Musk'un dizi versiyonu Darius Tanz ile göktaşı olayını tek başına farkeden genç bir mühendisin bu felaketi durdurmaya çalışmasını izlediğimiz bir dizi.
Her bölümün sonu çok iyi bittiği için diğer bölüme geçme isteği uyandıran, zevkli,çerezlik bir dizi.
İlk sezon 13 bölümdü, ikincinin ise 10.bölümü dün yayınlandı.
100 kadar dizi izledim, kesinlikle buna bir bakın derim. İkinci sezon çok sağlam gidiyor şuanda.

Ayrıca şunu da tavsiye ederim.

5GSOc2V-WAgbGyMjk57ZFwsm_CxjPnL2HR1ZPpsNs0EElOlx4rlhxl8JoB2XAe31n9S0=s200

Designated Survivor: Türkçesi "planlanmış hayatta kalan" demek.
ABD meclisini havaya uçurmuşlar, bütün kabine/hükümet üyeleri hayatını kaybetmiş, o gün mecliste olmayan tek kabine üyesi, haliyle doğrudan başkanlık koltuğuna oturuyor. Dizide bu başkanın hem iç politikayı yürütmeye çalışmasını hem de bu suikastin arkasındakileri ortaya çıkarmasını izleyeceğiz.

v1.dDsyNTc1MDI7ajsxNzc3NzsxMjAwOzIwMDA7MzAwMA

Salvation: Dünyaya çarpmasına 6 ay kalan bir göktaşı var. Elon Musk'un dizi versiyonu Darius Tanz ile göktaşı olayını tek başına farkeden genç bir mühendisin bu felaketi durdurmaya çalışmasını izlediğimiz bir dizi.
Her bölümün sonu çok iyi bittiği için diğer bölüme geçme isteği uyandıran, zevkli,çerezlik bir dizi.
İlk sezon 13 bölümdü, ikincinin ise 10.bölümü dün yayınlandı.
100 kadar dizi izledim, kesinlikle buna bir bakın derim. İkinci sezon çok sağlam gidiyor şuanda.

2. sezona başladığını bilmiyordum

bir bakalım nasıl batırmışlar hikayeyi

Mad Mene basladim. Iyi diziye benziyor ama dizideki erkekler karilarini amma aldatiyorlar yaw.

Diger yandan The Sopranos denen mükemmel dizinin ölümsüz oldugu gerçegiyle yüzlestim. Gerçekten bir sanat eseri.

Üst Alt