Dizi Başlığı - Sayfa 170 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
12 Monkeys,Escape at Dannemora,NIKITA,Oz,Sense8,Smallville,Sons of Anarchy,The Mentalist

Bu sene içinde izlemeyi düşündüğüm diziler hiçbirini izlemedim

evet sitcom gülme efekti yok
güldürüyor baya 1.sezon alışma süreciydi aşırı güldüğümü söyleyemem ama ztn 6 bölümdü
2. sezon baya iyi 19.bölümdeyim şuan

her bölüm 22dk
1.sezon dışında diğer sezonler 22 bölüm galiba

Sitcom için kötü ya arka planda gülme efekti

Mesela çok sevdiğim The It Crowd'a da vardı uyuz olduydum

The Office bitince buna bakabilirsin bak sadece şu sahneyi izle :D

12 Monkeys,Escape at Dannemora,NIKITA,Oz,Sense8,Smallville,Sons of Anarchy,The Mentalist

vakit bulursam oz a başlayacagım bende bi ara(sağlam torrent bulursan link at)
ing geliştirmek adına ing subla dizi izleme manyağı oldum çıktım

Nıkıta yı cok ovduler
12 monkeys filmiyle alakalı bir dizi mi?

vakit bulursam oz a başlayacagım bende bi ara
ing geliştirmek adına ing subla dizi izleme manyağı oldum çıktım

Nıkıta yı cok ovduler
12 monkeys filmle alakalı bir dizi mi?

Bilgim yok filmi izlemiştim sıkıntı çıkmaz o yüzden.Final yapmış herkes övüyordu izleyeyim dedim

Her hafta beklemek tarzım değil o yüzden final yapmış dizilere yöneliyorum

Nikita'yı epey beğenmiştim ben. Damağımda farklı bir tad bırakan dizilerden biridir. Lakin sonuna kadar izlemedim. Final yapması gereken yerden sonra yapmıyor dizi. Fakat tavsiye ederim. Sonuna kadar izlemene gerek yok.
Sons of Anarchy birkaç bölüm izledim lakin pek sarmadı beni.
OZ'un da 10 bölümünü filan izlemiştim lakin hem internetteki bölümlerin hem kaliteli görüntüye sahip olmamasından hem de içerdiği gerek duygusal gerek fiziksel şiddetin ruhumu daraltmasından dolayı bıraktım. Dizi epey sağlam o kesin lakin o diziyi izlemek hakikaten akıl karı değil bence...
Sense8 benim de listemde fakat bir türlü gözüm kesip de başlayamadım. Başlarsan menşını çakıver.

Nikita'yı epey beğenmiştim ben. Damağımda farklı bir tad bırakan dizilerden biridir. Lakin sonuna kadar izlemedim. Final yapması gereken yerden sonra yapmıyor dizi. Tavsiye ederim.
Sons of Anarchy birkaç bölüm izledim lakin pek sarmadı beni.
OZ'un da 10 bölümünü filan izlemiştim lakin hem internetteki bölümlerin hem kaliteli görüntüye sahip olmamasından hem de içerdiği gerek duygusal gerek fiziksel şiddetin ruhumu daraltmasından dolayı bıraktım. Dizi epey sağlam o kesin lakin o diziyi izlemek hakikaten akıl karı değil bence...
Sense8 benim de listemde fakat bir türlü gözüm kesip de başlayamadım. Başlarsan menşını çakıver.

Oz'un iyi görüntülü versiyonu yok gibi bişey.Max bulabildiğim görüntü kalitesi bu 576p

44015

Oz'un iyi görüntülü versiyonu yok gibi bişey.Max bulabildiğim görüntü kalitesi bu 576p

Ekli dosyayı görüntüle 44015
Bu bölümü hatırlıyorum. İlk bölümdü galiba. Şu sahnedeki konuşmada gözlüklü herife seni si*mek isteyenler olabilir, kendini koruman için keskin bir alet bul filan diyordu.
Gözlüklü herife aynı odada kaldığı siyahı bi eleman tecavüz ediyordu.
Fotodaki atletli arkadaşı ise diri diri yakıyorlardı.
Onun yanma kokusundan zevk alan bi manyak vardı. İnsanları öldürüp etini mi ne pişirip yiyordu galiba.

Dizi böyle aga. Hani izlemek istiyor musun hala bi sor kendine. :D

Bu bölümü hatırlıyorum. İlk bölümdü galiba. Şu sahnedeki konuşmada gözlüklü herife seni si*mek isteyenler olabilir, kendini koruman için keskin bir alet bul filan diyordu.
Gözlüklü herife aynı odada kaldığı siyahı bi eleman tecavüz ediyordu.
Fotodaki atletli arkadaşı ise diri diri yakıyorlardı.
Onun yanma kokusundan zevk alan bi manyak vardı. İnsanları öldürüp etini mi ne pişirip yiyordu galiba.

Dizi böyle aga. Hani izlemek istiyor musun hala bi sor kendine. :D

Hapishane dizisi öyle olur aga gül mü verecekler birbirlerine :D

1.sezon izlemiştim yarıda bırakmıştım bende senin gibi,fırsat bulursam bitireceğim

Üst Alt