Dizi Başlığı - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şurada o bölümün favori bölümüm olduğunu söylemiştim gerçekten muazzamdı

4.sezon özellikle iyi düşünülmemiş aceleye gelmiş gibi,hiç zevk almadım o sezondan

benimde en favori bölümlerimden biri dizide 6 sezon ile 1. sezonu çok beğeniyorum 6. sezona bizi hazırlayan 5. sezon da çok kaliteli bölümlerden oluşuyor

dizinin son 3-4 dakikası olmasaydı bence daha iyiydi izledin mi bilmiyorum ama anne beklediğim gibiydi lakin sonunu kötü bitirdiler

benimde en favori bölümlerimden biri dizide 6 sezon ile 1. sezonu çok beğeniyorum 6. sezona bizi hazırlayan 5. sezon da çok kaliteli bölümlerden oluşuyor

dizinin son 3-4 dakikası olmasaydı bence daha iyiydi izledin mi bilmiyorum ama anne beklediğim gibiydi lakin sonunu kötü bitirdiler

Birde şu var bazı dizileri mesela müzikler götürür.Şu 2 müzik/şarkı harici aklımda kalan olmadı.Özellikle ilk müzikteki hüzünü Chaseli bölümde acayip yansıtmışlardı

Dizi demisken ilginc bir olayla karsilastim dün.

Netflix üyeligimi dondurmustum zaman kisitliligindan kullanamadigim icin. 3 ay falan olmustu, bugün tekrardan aktiflestireyim diye login yaptim, ama ilk kayit olunca hani 1 ay bedava izleyebiliyorsun ya. Iste o 1 ay bedava izleme olayi yeniden ve tekrardan gerceklesti ben de , halbuki ayni üyelikle ve ayni ödeme sekli (paypal) ile login yapmama ragmen.

Ilginc ama güzel oldu 1 ay bedavadan izleyebilecegim yine :D

Bates Motel süper bir dizi. İlk 2 sezonu 1 haftada bitirdim. Daha 3 sezon var. Klasik Amerikan dizilerinin benzer konusu içkici ve sapkın insanlarla dolu, uyuşturucu ve esrarın finanse ettiği bir kasabada geçen her gün faklı bir olay, kavga, gürültü, bolca cinayet ve seks, tabi polisiye ve detektiflik. İzlemeyenler gönül rahatlığıyla izleyebilirler. İzleyenler de benzer bir dizi varsa bildiğiniz önerebilirler.

Bates Motel süper bir dizi. İlk 2 sezonu 1 haftada bitirdim. Daha 3 sezon var. Klasik Amerikan dizilerinin benzer konusu içkici ve sapkın insanlarla dolu, uyuşturucu ve esrarın finanse ettiği bir kasabada geçen her gün faklı bir olay, kavga, gürültü, bolca cinayet ve seks, tabi polisiye ve detektiflik. İzlemeyenler gönül rahatlığıyla izleyebilirler. İzleyenler de benzer bir dizi varsa bildiğiniz önerebilirler.

Başrolde ki herif bildiğin anasına sulanıyor yaw

2 sezon tahammül edip izlemeyi bıraktıydım

Mevzu o zaten

Bates Motel = Psycho'daki motel

Simdi filmi spoil etmeyeyim de

Filmi bilen anladi yani
Psycho filmi Türkçe ismi Sapık 1960 yılı Alfred Hitchcock yapımı bir film. Yeni öğrendim. Filmini de izleyeyim bari dizisi bittikten sonra. Konuya bakın kadın abisi tarafından tecavüze uğrayıp çocuk doğuruyor. Amerikan dizilerinde ahlaksızlığın sınırı yok sanırım.

Psycho filmi Türkçe ismi Sapık 1960 yılı Alfred Hitchcock yapımı bir film. Yeni öğrendim. Filmini de izleyeyim bari dizisi bittikten sonra. Konuya bakın kadın abisi tarafından tecavüze uğrayıp çocuk doğuruyor. Amerikan dizilerinde ahlaksızlığın sınırı yok sanırım.

Psycho'yu mutlaka izle izlemediysen.

Bunu ahlaksizlik olarak degerlendirmek ne kadar dogru tartisilir, yani Turk toplumunda daha sik karsilastigimiz manzaralar, sirf televizyonda gormuyoruz diye toplumumuz daha ahlakli olmuyor.

Ben breaking bad izledim 1 hafta önce başlamıştım bu gece bitiririm gibime geliyor.

bana bu tarz sürükleyici, gizemli aksiyonlu dizi lazım.
bilen duyan gören var mı

Üst Alt