Dizi Başlığı - Sayfa 168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
HIMYM güzelmiş hoşuma gitti. Bu tarz komedi dizilerini seviyorum. Varmı bu tarz başka komedi dizisi?

Mi A2 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Izlemediysen ingiliz komedisi Coupling var. Fakat daha sexual bir dizi.
Yine arkadas ortamli ve neredeyse HIMYM ile ayni karakterlerin oldugu Rules of Engagement var. Fakat 3 sezonu var. Site ismi vermek yasak mi bilmiyorum ama sadece 1 sitede 3 sezonunu bulabildim.

Ben yabanci dizi yerine Turk kaliteli dizileri izlemeyi yeglerim

Zaten sabah aksam cevremizde gavurca konusuluyor. Dilimizi unutmak uzereyiz. Bu sebepten mutevellit Turk aksiyon dizilerine bakiyorum efenim

Coupling kesinlikle izlenmesi gereken himym tarzı ,ondan daha eski bir dizi.. fakat iyi çeviri bulmak şart, kötüsü hic çekilmez bu dizi özelinde..

Youtube üzerinde dolaşırken geçenlerde şöyle bir videoya rastlamıştım.Himym'den kesilen bir kesit keşke ekleselermiş final sahnesi daha anlamlı olurdu.Video ağır spoiler içerir ona göre tıklayın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu House M.D dizisini sakin kafayla düşününce 7.sezon boyunca sanki aynı şeyi izlemişim diyorsun.Yanlış teşhis konulmuş bir hasta hastaneye geliyor Cuddy ablamız House'ı zorlukla da olsa hastaya bakmaya ikna ediyor.Sonra bu süreçte hasta değişik komplikasyonlar geçiriyor,hastaya deneme yanılma yöntemiyle değişik tanılar konuluyor.House abimiz topuyla oynayıp tıp tarihine geçecek bir tespit koyup olayı çözüyor.Yaklaşık olarak 7.sezon böyle geçiyor yine de güzel diziydi tabi özellikle hayat konusunda güzel dersler var

Keşke sezon finallerin de sarf ettikleri eforları dizinin geneline yaysalarmış o zaman efsane bir şey olurdu

Hani bazı diziler izlendikçe değerlenir ya mesela Dexter'ı sonradan tekrar izle sıkılmazsın,bence House M.D o havasını aynı yönde ilerlemesi yüzünden kaybetmiş

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu House M.D dizisini sakin kafayla düşününce 7.sezon boyunca sanki aynı şeyi izlemişim diyorsun.Yanlış teşhis konulmuş bir hasta hastaneye geliyor Cuddy ablamız House'ı zorlukla da olsa hastaya bakmaya ikna ediyor.Sonra bu süreçte hasta değişik komplikasyonlar geçiriyor,hastaya deneme yanılma yöntemiyle değişik tanılar konuluyor.House abimiz topuyla oynayıp tıp tarihine geçecek bir tespit koyup olayı çözüyor.Yaklaşık olarak 7.sezon böyle geçiyor yine de güzel diziydi tabi özellikle hayat konusunda güzel dersler var

Keşke sezon finallerin de sarf ettikleri eforları dizinin geneline yaysalarmış o zaman efsane bir şey olurdu

Hani bazı diziler izlendikçe değerlenir ya mesela Dexter'ı sonradan tekrar izle sıkılmazsın,bence House M.D o havasını aynı yönde ilerlemesi yüzünden kaybetmiş

katılmıyorum, ilk 4 sezon için haklısın lakin ekip değiştikçe hastane içerisinden çok daha fazla çıktılar ayrıca 5 ve 6. sezonları ve 6. sezon 1. bölümü guguk kuşu filmine benzer ve film kalitesinde bir bölümdür. son 4 sezonu gerçekten üst seviyede lakin dediğin gibi ilk 4 sezon biraz monoton geçiyor ama bu dizi izlemeye tekrar tekrar izlemeye değer diye düşünüyorum.

katılmıyorum, ilk 4 sezon için haklısın lakin ekip değiştikçe hastane içerisinden çok daha fazla çıktılar ayrıca 5 ve 6. sezonları ve 6. sezon 1. bölümü guguk kuşu filmine benzer ve film kalitesinde bir bölümdür. son 4 sezonu gerçekten üst seviyede lakin dediğin gibi ilk 4 sezon biraz monoton geçiyor ama bu dizi izlemeye tekrar tekrar izlemeye değer diye düşünüyorum.

Şurada o bölümün favori bölümüm olduğunu söylemiştim gerçekten muazzamdı

4.sezon özellikle iyi düşünülmemiş aceleye gelmiş gibi,hiç zevk almadım o sezondan

**izninizle spoiler icine aldım mesajlarınızı**

The Wire'a başlamaştım 2 bölüm izleyip sıkıldım acıkcası 1 saat polisiye dizi seyretmek pek ilgimi çekmedi devam ederim belki ilerde

The Office(US) ' a başladım
1.sezon bitti
beğendim devam edeceğim
yer yer baya güldürüyor oyunculuklar cok iyi

Wire dan nasıl sıkıldın yaw :D

True Detective adlı başyapıtı bu zamana kadar neden izlemememişim çok kızıyorum kendime. İlk sezon müthişti umarım diğer sezonlar da öyledir.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt