Dizi Başlığı - Sayfa 276 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dizinin ismi nedir ?
resim den cikaramadim da...

ps:

yaz doneminde tek izledigim yerli yapim olan ; bas belasi - dizisi > 7.bolumden saglam bir vidyo, takip edenler de begenmislerdir tahminim ..

bu bolumde kadina siddeti one cikardilar ,dokunakli ,duygusal anlarin bol oldugu saglam performanslarin oldugu bir bolumdu, asagidaki performansi da karsilikli, begenmistik ailecek.
( muzik de tanidik gelebilir..)
< : Yürek burkan hikaye... - Baş Belası 7. Bölüm
Brooklyn Nine-Nine ♥

Black Summer gördüğüm abartılı yorumlar kadar iyi olmasa da, idare eder. Çerezlik. Bazen gerçekten boş yaptığı ve sıktığı yerler oldu.

Sky Rojo 2. sezonla devam..

yok mu şöyle önereceğiniz yapay zeka temalı bir dizi

yapay zeka'nin kendi icinde de dallari var kanimca...

bilim kurgu, aksiyon,savas, korku,dram fantasy, gibi gibi...

misal benim en begendigim yapy zeka filmlerden olan ; A.I , duygusal yonu fazla olan kult bir yapim benim adima...

aksiyon,dram,bk soslu begendigim yapimlardan olan ; scource code(2011)

gelecege yonelik bazli aksiyon suc gizem bk soslu minority report ,,
salt bilim kurgu(bk) de son donemde begendigim ; oblivion...

fakat ,dersen ki , nokta atis bir oneri yapin;

izlemediyseniz ; * upgrade (2018) son izledigim ve cok begendigim bir yapimdi bastan sona........
beklenti yuksek tutmak istemiyorum ,yine de puani nacizane yazayim; 10/8

daha bir cok yapim vardir elbet bu turun kendi ic dallarinda...
benim ilk aklima gelen ve cok begendiklerim nacizane ustte yazdiklarim.

iyi seyirler dilerim.

Top 3 dizi listini alalım ahbert
1-)Game Of Thrones
2-)Prison Break
3-)Yok
Ki ilk 2 nin de finallerinde sıvadılar.O yüzden bunlara da efsane diyemiyorum.Uzun soluklu olarak bunları beğendim.Buna ek olarak genelde tek sezonluk diziler izlerim.Chernobyl,Band of Brothers gibi...Uzun soluklu diziler arasında maalesef ki Breaking Bad denk geldi.Gelmez olaydı.Sürekli diyalog sürekli diyalog bir yerden sonra baydı.5 sezonu zar zor bitirdim.Ha aksiyon olacak ha olaylar patlayacak diye diye bir baktım ki dizi bitmiş.Gereğinden fazla abartılıyor.Tabii kişiden kişiye değişir.Uzun soluklu dizi önerilerinize açığım.Mümkünse aksiyon sık sık yaşansın.

Son düzenleme:
Westworld güzel mi izlenir mi?

Redmi 5 Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sevgili mete,

*westworld
bende yeri ayri olan bir dizi. ozellikle ilk 2 sezon....
*oyuncu kadrosundaki iki dev isim ozellikle filmlerini kacirmadan izledigim isimler arasinda;

*anthony hopkins(ilk 2 sezon),
*ed harris,

diger kayda deger begendigim oyuncular genel kariyer bazli ;
*jeffrey wright, kadin oyunculardan *thandiwe newton (ilk,tom cruise filminde denk gelmistim, cok iyi oyuncu bence).

kanimca dizi genel anlamda *oyunculuklar ile kendini izletiyor... muzikler, cekimler, mekan gecisleri,flashbackler vs olarakta begendigim bir yapimdi. konu olarak zaten benim icin ayri bir yeri var,>
ozellikle kult film olani 73yapimli *yul brynner ustadin oyunculugu ile basli basina izlenesi.....

biraz iddiali olacak ama 10 uzerinden 9luk bir dizi benim adima..... ozellikle ilk 2 sezon.
* daha az veren veya begenmeyenlerde olabilir -sonucta goreceli bir durum.

bir sans ver bence.

yapay zeka'nin kendi icinde de dallari var kanimca...

bilim kurgu, aksiyon,savas, korku,dram fantasy, gibi gibi...

misal benim en begendigim yapy zeka filmlerden olan ; A.I , duygusal yonu fazla olan kult bir yapim benim adima...

aksiyon,dram,bk soslu begendigim yapimlardan olan ; scource code(2011)

gelecege yonelik bazli aksiyon suc gizem bk soslu minority report ,,
salt bilim kurgu(bk) de son donemde begendigim ; oblivion...

fakat ,dersen ki , nokta atis bir oneri yapin;

izlemediyseniz ; * upgrade (2018) son izledigim ve cok begendigim bir yapimdi bastan sona........
beklenti yuksek tutmak istemiyorum ,yine de puani nacizane yazayim; 10/8

daha bir cok yapim vardir elbet bu turun kendi ic dallarinda...
benim ilk aklima gelen ve cok begendiklerim nacizane ustte yazdiklarim.

iyi seyirler dilerim.
Film olan Upgrade'den mi bahsediyorsun üstad.

sevgili onur ,

bir onceki mesajimda - senin mesajina yanlis oneri getirmisim - dizi yerine filmleri onermisim. kusuruma bakma lutfen.

*evet. upgrade. cok ama cok basarili bulmustum hem konu hem cekimler(isik,renk,aci,kamera,,) ve oyunculuklar...
*ozellikle giris sekansi getto sahnesi ayri olarak oldukca basarili benim adima.
Yok üstad ben sormamıştım, başka bir renktaşımıza cevap vermişsin.
Ama Upgrade'i ben de çok beğenmiştim. Yenilikçi bir aksiyon filmi gibi başlayıp öyle devam ediyor esasında, ama adamlar öyle bir final yapmışlar ki filmi bambaşka bir noktaya çekmişler. Gerçekten akılda kalıcı bir finaldi ve filmin gidişatı hiç de böyle bir signal vermediği için, ayrı güzel olmuştu.

Yok üstad ben sormamıştım, başka bir renktaşımıza cevap vermişsin.
Ama Upgrade'i ben de çok beğenmiştim. Yenilikçi bir aksiyon filmi gibi başlayıp öyle devam ediyor esasında, ama adamlar öyle bir final yapmışlar ki filmi bambaşka bir noktaya çekmişler. Gerçekten akılda kalıcı bir finaldi ve filmin gidişatı hiç de böyle bir signal vermediği için, ayrı güzel olmuştu.

begendigine sevindim.

ayri basligi olsa idi , enine boyuna yorumlardik. dizi basliginda filmi yorumlamak nacizane benim dizi ile film sorusunu karistirmamla basladi. neyse.

bahsini ettigin sahneleri hatirliyorum.
film beni giris sekansi ile icine cekti. zeki bir giris akillarda kalan turden.
filmin yonetmeni australyali ,son donemde dikkat cekmeye baslayan yetenekli leigh whannell.. onumuzdeki donemde wolfman ve escape from newyork yeni versiyonlarina imza atacak... sahsen merakla bekliyorum nasil bir sey cikacak.

ps;

*upgrade filminin ,dizisi de yapilacakmis. gecen yil mayis ayinda aciklamislar imdb de yazana gore...
dizi olarak da ayni tadi verirlerse yonetmene sapka cikaririm.

selamlar,

begendigine sevindim.

ayri basligi olsa idi , enine boyuna yorumlardik. dizi basliginda filmi yorumlamak nacizane benim dizi ile film sorusunu karistirmamla basladi. neyse.

bahsini ettigin sahneleri hatirliyorum.
film beni giris sekansi ile icine cekti. zeki bir giris akillarda kalan turden.
filmin yonetmeni australyali ,son donemde dikkat cekmeye baslayan yetenekli leigh whannell.. onumuzdeki donemde wolfman ve escape from newyork yeni versiyonlarina imza atacak... sahsen merakla bekliyorum nasil bir sey cikacak.

ps;

*upgrade filminin ,dizisi de yapilacakmis. gecen yil mayis ayinda aciklamislar imdb de yazana gore...
dizi olarak da ayni tadi verirlerse yonetmene sapka cikaririm.

selamlar,
Üstadım, filmler için şöyle bir ayrı başlık mevcut.
Değerli fikirlerinden ve yorumlarından burada faydalanabiliriz.

Üstadım, filmler için şöyle bir ayrı başlık mevcut.
Değerli fikirlerinden ve yorumlarından burada faydalanabiliriz.

tesekkurler.

film olarak bugun, ilk defa film basligi actim. < : > * minimata . johnny depp yeni filmi. vizyona girerse izlemeyi dusunuyorum.

bu arada hazir dizi basligindayiz, sayet korku turunu seviyorsan,
* ju-on diye yeni bir dizi var netflix etiketli.
meshur ju-on filmini izlediysen veya duyduysan sayet ,dizisini de tavsiye ederim.

Üst Alt