Dizi Başlığı - Sayfa 278 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ingiltere içişleri bakanlığının özel korumalığını yapan kişinin, bakanın ve ingiliz polis teşkilatı çevresinde geçen olayları anlatan 6 bölümlük mini dizi. (bölüm başı 55-60dk sürüyor)

bakan savaş yanlısı biri olduğundan bolca tepkiler almakta suikaste uğramakta. polisiye-aksiyon-gerilim bolca var. birkaç küçük mantık hataları olsa da fazla uzun sürmediğinden göze batmıyor. sıkıcı değil akıp gidiyor imdb puanını olduğu gibi hakediyor 8/10

body.jpg

Netflix : Squid Game diye Kore dizisi var. Cok ovgu alinca bakayim dedim ama Asya dizilerindeki aglakligi sevmedigim icin ileri sara sara sadece oyunlarin oldugu bolumu izleyerek ilerliyorum.
5 / 10

Midnight Mass, küçük bir topluluğun yaşadığı ıssız adada hayat bulan esrarengiz bir hikayeyi konu ediyor. Adaya, karizmatik, gizemli bir rahip ve onurunu kaybetmiş genç bir adamın gelmesi ile birlikte birtakım sıra dışı olaylar meydana gelmeye başlar. Rahip Paul'un adaya Crockett Adası'na gelmesiyle birlikte yaşayan beklenmedik olaylar gittikçe mucizevileşmeye başlar.

midnight-mass-netflix-poster-featured.jpg

Korku-Dram üzere kurulmus bu dizi fena degildi bir cirpida izledim bütün bölümleri.

7/10

BB/Sopranos karışımı mafya dizisi. Bazı sahneler gerçekten yaşandı, mesela mafya 15 yaşında kızı işkence çektirip öldürdü, dizide de aynı şey yaşanıyor

Şiddetle tavsiye ederum
5. sezonunu bekliyorum. Galiba hala ses seda yok.

Bu ara diziler hep üst üste geldi. La Casa De Papel bitirdim. See ve What If...? devam ederken şimdi de Succession 2. sezon geldi.

BB/Sopranos karışımı mafya dizisi. Bazı sahneler gerçekten yaşandı, mesela mafya 15 yaşında kızı işkence çektirip öldürdü, dizide de aynı şey yaşanıyor

Şiddetle tavsiye ederum
Bu dizi Türkiye'de nasıl patlama yapmadı anlamıyorum. Gerçekten gerek müzikleri gerek olaylar gerek oyunculuklar her şey muazzam. Ayrıca yanlış bilmiyorsam çoğu karakterin gerçek hayatta karşılığı var. Hatta İtalya'da davası hala sürüyormuş.

Değeri bilinmeyen bir başka dizi de Unsere Mutter Unsere Vater. 2. Dünya Savaşına Alman tarafından bakan, savaş başlangıcında Alman askerlerinin neler düşündüğünü neler yaşadığını anlatan ve ayrıca karakterlerin dönüşümüne hayret ettirecek bir dizi. Hiç vakit kaybetmeden izlenmeli. Sadece 3 bölümlük mini dizi.

Bu dizi Türkiye'de nasıl patlama yapmadı anlamıyorum. Gerçekten gerek müzikleri gerek olaylar gerek oyunculuklar her şey muazzam. Ayrıca yanlış bilmiyorsam çoğu karakterin gerçek hayatta karşılığı var. Hatta İtalya'da davası hala sürüyormuş.

Değeri bilinmeyen bir başka dizi de Unsere Mutter Unsere Vater. 2. Dünya Savaşına Alman tarafından bakan, savaş başlangıcında Alman askerlerinin neler düşündüğünü neler yaşadığını anlatan ve ayrıca karakterlerin dönüşümüne hayret ettirecek bir dizi. Hiç vakit kaybetmeden izlenmeli. Sadece 3 bölümlük mini dizi.

Aynen, herhalde ABD dizisi değil diye. Ben çok beğendim aktörler de çok sağlam.

O diziye bi bakayım, saol

Yargı dizisi değişik stilde bir dizi 2 bolumdur iyi gidiyor 2 bolumdede sasirtti.

Dün yaklaşık 45 dk. izledim. Beni bayağı sardı. Sonra uzun süre çalan şarkılar, gözyaşı, hüzün pompalamalarını görünce bunun bir Türk dizisi olduğu gerçeğini hatırladım ve bıraktım.

Sündürülmeyecek bir konusu var. 2 saatlik bu dizi en fazla 10 bölüm dayanır. Sonrasında çok pis bozacağını insanların bunalacağını düşünüyorum.

Üst Alt