Dizi Başlığı - Sayfa 277 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
tesekkurler.

film olarak bugun, ilk defa film basligi actim. < : > * minimata . johnny depp yeni filmi. vizyona girerse izlemeyi dusunuyorum.

bu arada hazir dizi basligindayiz, sayet korku turunu seviyorsan,
* ju-on diye yeni bir dizi var netflix etiketli.
meshur ju-on filmini izlediysen veya duyduysan sayet ,dizisini de tavsiye ederim.
Üstadım korku türüyle hiç ilgim yok maalesef.
Oldum olası zombiler, büyüler, süper kahramanlar, canavarlar olan dizi/filmler istisnalar hariç ilgimi çekmemiştir.
O yüzdendir ki Yüzüklerin Efendisi olsun, Batman olsun, Spiderman olsun vs gibi klasiklerin bile hiçbirini oturup izlemişliğim yoktur. (sağda solda gördüğüm kadarıyla biliyorum sadece)

Karayip Korsanları'nın yeri ayrıdır ama. :)

superstore basladim gecen hafta

öyle ahim sahim bir sey degil ama sikmadan izlettiriyor kendini

tam cerezlik

geceleri uyumadan 2-3 bölüm izlerim hep

1-)Game Of Thrones
2-)Prison Break
3-)Yok
Ki ilk 2 nin de finallerinde sıvadılar.O yüzden bunlara da efsane diyemiyorum.Uzun soluklu olarak bunları beğendim.Buna ek olarak genelde tek sezonluk diziler izlerim.Chernobyl,Band of Brothers gibi...Uzun soluklu diziler arasında maalesef ki Breaking Bad denk geldi.Gelmez olaydı.Sürekli diyalog sürekli diyalog bir yerden sonra baydı.5 sezonu zar zor bitirdim.Ha aksiyon olacak ha olaylar patlayacak diye diye bir baktım ki dizi bitmiş.Gereğinden fazla abartılıyor.Tabii kişiden kişiye değişir.Uzun soluklu dizi önerilerinize açığım.Mümkünse aksiyon sık sık yaşansın.
banshee diye bir dizi vardı. sevebilirsin renktaş.
Banshee (TV Series 2013–2016) - IMDb

*yerli dizi anlaminda ekranlarda nacizane kaliteli dizi olarak izledigim bir iki yapim arasinda olan '' bas belasi'' ve de son yaz disinda pek tv karsisina gecip izlenecek dizi de yok gibi..konularin bir cogu klise.....
*son yaz dizisi de kadin basrolun diziden ayrilmasi sonucu yeni sezona dair bayagi yara alir gibi...
ali atay'in hatrina devam edebilirim bilemiyorum....
ali atay'in unutulmaz performans sergiledigi lm >
yeni bolumleri ile platform yapimi oldu... tvde olsaydi izleyecegim yapim olurdu tv ozelinde...

ozetle; basta da dedigim gibi, yerliden simdilik tv ozelinde *bas belasi dizisi ve de *son yaz dizisini izlemeye calisiyorum. ozellikle bas belasi konu olarak ender gorulen turde,..hikaye ve oyunculuklarda dikkat cekici...

platform baz'inda bekledigim dizi ise,
:saygi ,yeni sezon.

Into the Night var. Mehmet Kurtulus oynuyor. Rolu de bildigin basrol gibi. Dizi de Lost'taki Jack gibi her isi yapiyor.
Mantik aramiyorsaniz izleyin

Into the night ileri sara sara bitirdim. Zaten 6 bolum. Fazla iyi degildi ama yine de merak ediyoruz. Son saniye de Kivanc da girdi diziye. 3. sezonda oynayacakmis.
bu arada Kivanc Tatlitug diziye denizalti ile girdi. Sanirim hem natoyu hem ruslari bombalayan bizimkilerdi 😁

Ekli dosyayı görüntüle 137968

Yeni sezonu dört gözlen bekliyorum..
yanilmiyorsam ilk olarak cizgi-roman olarak cikmisti ,fransiz menseli.
akabinde film olarak 2013
sonrasinda ekledigin tarzda-dizi olarak...

*diziyi izlemedim. bir ara izlemeyi dusunuyorum,.
cizgi-romani ve filmini begenmistim....

Üst Alt