Dizi Başlığı - Sayfa 288 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tüm forumun ne izledigimi merak ettigini biliyorum. Sizi daha fazla bekletmeyeyim.
Power Book 4 : Force izliyorum.
Olaylar hızlı gelişse de idare edecek kadar iyi. Şiddet sahneleri eksik olsa da ortam iyi. Sex sahneleri de 8 puan alir.

Halo cok iyiydi. Sadece 1 sahnnesinde uyumsuzluk vardi ama begendim.
Sanirim bunun oyunu da varmis ve oyununu oynayanlar begenmezlermiş bla bla umrumda degil.

''From'' diye yeni dizi çıkmış korku, gerilim ve gizem sevenler kesinlikle izlesin, başrol de Lost dizisinden tanıdığımız ''Harold Perrineau'' dizideki ismi ''Michael Dawson'' var. İlginç bir dizi olmuş ayrıca tarz olarak Lost'a benziyor.

Şu ana kadar 8. bölüm yayınlandı sezon finaline 2 bölüm kaldı bazı bölümler sakin geçerken bazı bölümler aksiyonu bol oluyor. Lost'la benzer yapıda ilerliyor Lost'a ki gibi burada da sürekli bir soru başka bir soruyu getiriyor. İlerleyen zaman da daha da konuşulacaktır. Lost severlerin izlemesini tavsiye ederim ilginizi çekecektir.

''From'' diye yeni dizi çıkmış korku, gerilim ve gizem sevenler kesinlikle izlesin, başrol de Lost dizisinden tanıdığımız ''Harold Perrineau'' dizideki ismi ''Michael Dawson'' var. İlginç bir dizi olmuş ayrıca tarz olarak Lost'a benziyor.

İlk sezon bitti tek sıkıntı o kadar çok soru işareti bırakıyor ki 2. sezon umarım yavaş yavaş bunlar giderilir yoksa daha fazla soruyu dizi kaldırmaz.

*hukumsuz - dizisi cok ama cok saglam bir yapim olmus...
simdilik ilk sezon sona erdi. < ayrica cok heyecanli bir yerde bitti...
2.sezonu olacak dendi, fakat *exxen iptal etmis gorunuse gore...
* buyuk ihtimal farkli bir platformda devam edecek deniliyor,.sayet hepten yapimcilar vazgecmezse...

gercek olaylari isliyorlar. 3.sayfa vs de yasanan haberleri dizi denkleminde isliyorlar. leziz bir is olmus ozetle.
ps; basrol burcin terizoglu , ismail hacioglu, alican yucesoy vs...

iyi seyirler.

Sayın Bakanım
2004 yapımı "yes minister" dizisinden uyarlama oyuncu kadrosu hayran olunacak, zamanında yapılabilmiş ve kısmen uzun sayılacak şekilde ekranda kalmış ancak şuan için 5 dk lık bir kısmının bile yayınlanamayacağı türk dizisi. 13 bölümden oluşan dizide 6. bölümü izleyebilen bir kişi duymadım(o dönem bile yayınlanamayacak kadar eleştirelmiş). Şuanda(yıl 2022) 2004 yılındaki bir absürt komediyi izlerken o dönemi özlememenin benim için imkansız olduğunu hatırladım.
Yine bir dizi de Haluk Bilginer'in oyunculuğuna hayran kaldım, yaşayan efsane denecekse bu adama denilmeli.

son haftalarda su dizileri izledim

7.5/10

viking / ingiliz sovalye karisimi adamin hikayesini anlatiyor. ilk 2 sezon gayet iyi, sonra biraz bozuluyor. tavsiye edilir

6/10

eh yani. ansel adli herifi pek begenmesem de dizinin hikayesi enteresan denilebilir. japonyada calisan bir amerikali gazeteci hk.

7/10

kara mizah begenenler icin ideal dizi. hitman aktör olmaya karar veriyor, iki hayat yasiyor.

5.5/10

sydney sweeneynin karpuzlari disinda cok ozel seyler yok. cok itici woke karakterler var.

Better Call Saul’un son sezonunun ilk iki bölümü yayınlandı. Breaking Bad’dan sonra ilaç gibi geliyor. Ayrıca Ozark da sezonda zirve yaptı. Muhtemelen yakında bu sezonun ikinci yarısı geliyor.

Tokyo Vice baya başarılı bir yapım olmuş tavsiye ederim ilk 1-2 bölüm biraz sakin geçiyor ama sonrası baya hareketli geçiyor. Gerçek hayatı anlatması da diziyi daha da çekici hale getiriyor.

Üst Alt