Dizi Başlığı - Sayfa 290 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Muazzam bir ilk bölüm. Eski formatta devam edecek sanki
snw-grammytrailer-head3-777x437-1.jpg

The Spy(2019)

Memurluk yapan Eli Cohen'in gizli ajana dönüştüğü Mossad'a katılıp casusluk için Suriye'ye sızması anlatılıyor. (Dizi 1960'larda geçiyor)

İlk bölümü atlatırsanız sizi oldukça saracaktır diye düşünüyorum mini dizi zaten ortalama 2 sinema filmi uzunluğunda 2 günde bitirmiştim geçtiğimiz hafta sonunda. Ortalama uzunluğu 5 saat civarında. 8.2/10

bakalım nasıl olcak 3ten iyi olur umarızki

bu haberi bugun bende okumustum farkli kaynak. iki isim istegim vardi sahsen ; biri *jodie digeri *nicole kidman. *kidman'i yazmamin sebebi-*bu tarzda bi film de *tipleme olarak *inanilmaz degisiminden ve rol bazli etkileyici performansi dolayli idi... jodie nin *brave one filmindeki perfomansindan dolayi siritmayacagini dusunuyordum. usta oyuncu layikiyla ustesinden gelecektir kanimca.

genel anlamda bakalim nasil bir is olacak....

ilk defa mi izliyorsun ?
tek sezonluk kaliteli bir yapimdi.bazi bolumleri eh iste...

ben tekrar izlemeye deger buldugum -eski dizilere yoneliyorum bazi donemler.
misal, > karanlikta kosanlar-dizisi cok iyi bir dizi kanimca. ugur yucel,kenan imirzalioglu vs .
Aynen abi yeniden izlemeye başladık.O diziye baktım şimdi de 10 bölüm falan sürmüş.Güzelse onu da izleyelim..

Aynen abi yeniden izlemeye başladık.O diziye baktım şimdi de 10 bölüm falan sürmüş.Güzelse onu da izleyelim..

kalitesi vs den bagimsiz, neden kaldirildi suan tam hatirlamiyorum. fakat ,ahmet umit'in > seytan ayrintida gizlidir romanindan uyarlama idi yanilmiyorsam...

kadro zaten cok iyi.. ugur yucel,haluk bilginer,kenan imirzalioglu, vsvs

cekildigi yil/donem(2001) vs goz onune alinarak izlenirse (cekim kalitesi vb) tadi baska oluyor - dogal organik - dolayisiyla cok basarili sahne gecisleri olan, oyunculuklarin dokturdugu(cogu tiyatro kokenli), muziklerin cok iyi secildigi...keza, senaryosunun zaten cok iyi oldugu(kitap), leziz ,40ar dakikadan olusan 10 bolumluk kult bir dizi-benim ozelimde. *ugur yucel'in kanimca en saglam islerinde en begendigim isi.,,ozellikle ,oyunculuk,yonetmenlik,senaryo vs anlaminda...

ilginc bir ayrinti yazalim. daha bi renkli gorunsun dizi -*yeni izleyenlere:

diziyi yillarca bekleyen kitle vardi. hic bir yerde bulamazdi hayranlari... adeta urban legend statusunde bir dizi idi 2000lerin basindan anca *youtube 'a eklenene dek... cok yoruma denk gelirdim , youtube da alakasiz bir dizi adminine rica edenlerin > karanlikta kosanlar internette hic bir yerde yok-nolur ekleyin vs diye yazismalarini...
en sonunda yanilmiyorsam *2015 de biri bu yakaris ve serzenisleri duymus da youtube'a gelmis bu dizi gecte olsa.

umarim hosuna gider, bu vesile ile iyi seyirler diliyorum.

kalitesi vs den bagimsiz, neden kaldirildi suan tam hatirlamiyorum. fakat ,ahmet umit'in > seytan ayrintida gizlidir romanindan uyarlama idi yanilmiyorsam...

kadro zaten cok iyi.. ugur yucel,haluk bilginer,kenan imirzalioglu, vsvs

cekildigi yil/donem(2001) vs goz onune alinarak izlenirse (cekim kalitesi vb) tadi baska oluyor - dogal organik - dolayisiyla cok basarili sahne gecisleri olan, oyunculuklarin dokturdugu(cogu tiyatro kokenli), muziklerin cok iyi secildigi...keza, senaryosunun zaten cok iyi oldugu(kitap), leziz ,40ar dakikadan olusan 10 bolumluk kult bir dizi-benim ozelimde. *ugur yucel'in kanimca en saglam islerinde en begendigim isi.,,ozellikle ,oyunculuk,yonetmenlik,senaryo vs anlaminda...

ilginc bir ayrinti yazalim. daha bi renkli gorunsun dizi -*yeni izleyenlere:

diziyi yillarca bekleyen kitle vardi. hic bir yerde bulamazdi hayranlari... adeta urban legend statusunde bir dizi idi 2000lerin basindan anca *youtube 'a eklenene dek... cok yoruma denk gelirdim , youtube da alakasiz bir dizi adminine rica edenlerin > karanlikta kosanlar internette hic bir yerde yok-nolur ekleyin vs diye yazismalarini...
en sonunda yanilmiyorsam *2015 de biri bu yakaris ve serzenisleri duymus da youtube'a gelmis bu dizi gecte olsa.

umarim hosuna gider, bu vesile ile iyi seyirler diliyorum.
Aynen oyuncu kadrosu iyi abi teşekkür ederim izleyecem diziyi.Dizinin senaryosu iyiyse yeni oyuncularla yeniden de çekilebilir dizi..

Aynen oyuncu kadrosu iyi abi teşekkür ederim izleyecem diziyi.Dizinin senaryosu iyiyse yeni oyuncularla yeniden de çekilebilir dizi..
rica ederim.

toplam 10 bolum * 40ar dakikadan tadimlik bir nevi.. tek gunde bile bitirilebilecek -haftasonu dizi izleme gunu icin- ideal olabilir...

*yazarin *diger kitaplarindan bazilarinin da *dizi veya *film olarak uyarlanmasini isterdim sahsen. belki yapilmistir da takip edemedim bayagidir....

basliga genel yorum;

*timucin esen'in oynadigi bi dizi vardi , yine ugur yucel'in oldugu :) . hirsiz polis adli dizi.
dipnot; bu arada timucin esen demisken, timucin ve meltem cumbul'un oldugu ,film olarak, labirent filmi cok kaliteli... < hollywood_vari aksiyon cekimlerin oldugu yerli film.....

Son düzenleme:
love death + robots'un yeni sezonu gelmis. alberto mielgo'nun jibaro'su ve david fincher'in bad travelling'i cok iyi olmus. onun disinda birkac iyi bolum daha var.

Üst Alt