Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 2-4 Philadelphia 76ers - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 2-4 Philadelphia 76ers

Cevap: Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 1-0 Philadelphia 76ers

Zannetmiyorum değişen bir şey olmaz. Chicago savunma sertliğini arttırdığı zaman Sixers bir şey üretemiyor. Hücumda bir yolunu bulur Bulls bu seride.

Çok üzüldüm Rose'un sakatlanmasına, umarım Brandon Roy gibi olmaz sonu..Nba şampiyonluğu için de çok büyük darbe aldılar.

Yav son bölümde Chicago önde hemde 12-13 farkla önde olması lazım.

Sorum Tom Thibodeau'ya.

Kardeşim senin takımını tek başına taşıyan adamının son bölümde ne diye gereksiz oyunda tutarsın.

Sixers çok kötü ağzıyla kuş tutsa alamayacağı bir maç

Koy kenarı otursun 2.maç için.Gereksiz hamlesi belkide takımın tüm yılını çalacakki bence işleri çok çok zor bundan sonra.

Tamam Sixersı bir şekilde geçerlerde bize karşı işleri çok çok zor.

Play offta skor olarak zaten sıkıntı çekiceklerdi şimdi hepten çekicekler.

İnşallah seneye Rose iyi ve sağlıklı döner hakikaten sevdiğim ve oyun tarzınıda beğendiğim bir oyuncu.:(

Geçmiş olsun Chicagoya ve Rose.:(

rose maçı salonun üstlerinde bir yerde tek başına dertli dertli izliyor :(

Biz Chicagoyu geçeriz diyoruzda.

Chicagoda okeye dönmüş.

Tom Thibadeu otursun oynasın gereksiz yere son dakikalarda süper yıldızını oynatmayacaksın.

Hele öndeysen.Bir süperyıldızını hele play offta öndeyken hiçbir koç son 4-5 dakikada oynatmaz.

Off şimdi böylece ilk turda elenmenin eşiğine gelirsiniz.Ha ben hala Chicago geçer diyeceğimde normal sezondaki gibi Lucas ve Watsonlada bu iş yürümez.Bir sonraki maç Bulls için çok önemli.Kaybederlese 4-2 ile veda ederler.Ama kazanırlarsa en kötü 4-3 geçerler gibi.

Yani bitmiş Sixersı umutlandırdı Tom Thibadeu.

Yorumsuz...

Biz Chicagoyu geçeriz diyoruzda.

Chicagoda okeye dönmüş.

Tom Thibadeu otursun oynasın gereksiz yere son dakikalarda süper yıldızını oynatmayacaksın.

Hele öndeysen.Bir süperyıldızını hele play offta öndeyken hiçbir koç son 4-5 dakikada oynatmaz.

Off şimdi böylece ilk turda elenmenin eşiğine gelirsiniz.Ha ben hala Chicago geçer diyeceğimde normal sezondaki gibi Lucas ve Watsonlada bu iş yürümez.Bir sonraki maç Bulls için çok önemli.Kaybederlese 4-2 ile veda ederler.Ama kazanırlarsa en kötü 4-3 geçerler gibi.

Yani bitmiş Sixersı umutlandırdı Tom Thibadeu.

Yorumsuz...

Tib'e o kadar yüklenmek gereksiz. Rose'un ritim vs... bulması çok önemliydi playofflarda ortalama üstü bir maç çıkarıyordu o da çıkarmadı sakatlığı adamın üzerine yıkmak insafsızlık.

Chicago psikolojik olarak bitmiş böyle bir fark bunu gösteriyor. Sixers turu geçebilir buradan ama ben yine de Chicago'nun turu geçeceğini düşünüyorum.

Maalesef yastayız,halen kendimize gelemedik.. :sad007:

Bence artık gereksiz bir eşleşme haline geldi.Kim geçerse geçsin bir sonraki turda elenir..

rose maçı salonun üstlerinde bir yerde tek başına dertli dertli izliyor :(

tumblr_lzjyr5bvUp1qdzzle.gif

Üst Alt