Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 2-4 Philadelphia 76ers - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 2-4 Philadelphia 76ers

Cevap: Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 1-1 Philadelphia 76ers

phillyden surpriz.. Rose'un sakatligi daha kendilerine getirtememis bullsu

Cevap: Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 1-0 Philadelphia 76ers

Tib'e o kadar yüklenmek gereksiz. Rose'un ritim vs... bulması çok önemliydi playofflarda ortalama üstü bir maç çıkarıyordu o da çıkarmadı sakatlığı adamın üzerine yıkmak insafsızlık.

Chicago psikolojik olarak bitmiş böyle bir fark bunu gösteriyor. Sixers turu geçebilir buradan ama ben yine de Chicago'nun turu geçeceğini düşünüyorum.

Seri tek maçlık mı Salih?

Rose ilerleyen maçlardada ritim yakalayabilirdi.

Valla şut performansı olarak fena değildi gördüğüm kadarıyla.

Coach yüklenme demişsinde Rose her an sakatlanma riski olan bir oyuncu koruyacağına oynatıyorsun.

Lakers böyle durumlarda önde olduğunda Kobeyi son dakikalarda oynatmıyor değil mi Salih?

Bence oynatması hataydı.Rose ritimini ve temposunu ilerleyen maçlarda veya finallerde yakalayabilirdi.

Seri tek maçlık mı Salih?

Rose ilerleyen maçlardada ritim yakalayabilirdi.

Valla şut performansı olarak fena değildi gördüğüm kadarıyla.

Coach yüklenme demişsinde Rose her an sakatlanma riski olan bir oyuncu koruyacağına oynatıyorsun.

Lakers böyle durumlarda önde olduğunda Kobeyi son dakikalarda oynatmıyor değil mi Salih?

Bence oynatması hataydı.Rose ritimini ve temposunu ilerleyen maçlarda veya finallerde yakalayabilirdi.

Rose ile başka oyuncuların durumunun bir olduğunu düşünmüyorum. Rose bütün sene sakatlıklarla boğuştu ne Chicago ne de Rose bir türlü ritim yakalayamadı bu yüzden. Zaten playofflara girerken ritim yakalamak önemlidir. Rose da iyi bir maç çıkarıyordu hocası çıkarmadı anormal bir şey yok. Bitime 1-2 dakika kala sakatlandı diye de hocayı suçlamam insafsızlık.

Kobe ile Rose'un durumu da bir değil.

Abartıyorsunuz biraz. Herkes Rose'u seviyor üzülüyor ve de bir kurban arıyor şu sakatlığa kurbanı da buldular galiba absürd bir şekilde. :eek:

Rose ile başka oyuncuların durumunun bir olduğunu düşünmüyorum. Rose bütün sene sakatlıklarla boğuştu ne Chicago ne de Rose bir türlü ritim yakalayamadı bu yüzden. Zaten playofflara girerken ritim yakalamak önemlidir. Rose da iyi bir maç çıkarıyordu hocası çıkarmadı anormal bir şey yok. Bitime 1-2 dakika kala sakatlandı diye de hocayı suçlamam insafsızlık.

Kobe ile Rose'un durumu da bir değil.

Abartıyorsunuz biraz. Herkes Rose'u seviyor üzülüyor ve de bir kurban arıyor şu sakatlığa kurbanı da buldular galiba absürd bir şekilde. :eek:

Yok abi ritimi yakalardı ilerleyen maçlarda.

Bir maç kafaya giderdi mesela Sixers deplamanında tempoyu artırıp hem maç kazandırır hemde ritimde yakalayabilirdi.:(

Chicago bizim rakibimiz ben hemde Chicagoyu sevmem ama Rose çok üzüldüm.:(

Yav kötü oynasın onun varlığında bile takımı daha iyi oynuyordu.

Hemde ölüsü 25 sayı 6-7 asist yapmasından bahsediyoruz.

Noah, Thaddeus Young'ı (ayağı kaysa da) ciddi rencide etmiş :D

[video=youtube;ZgEAYSXYLPY]https://www.youtube.com/watch?v=ZgEAYSXYLPY&feature=plcp[/video]

bu gece 03:00 de serinin 3. maci.. sixersin sahasinda oynanacak

Burda da iş son dakikalara kalmış. 71-70 Bulls önde, son 02:29

Son dakikalarda Ömer sahada. Noah da kötü sakatlanmıştı, 10 sayı öndeyken koç oynatmaya devam etti. Tek ayakla oynamaya çalıştı bi ara

XMHka.png

Ömer'in serbest atışları maçın kaderini çizdi.

Cevap: Doğu K. 1.Tur | Chicago Bulls 1-2 Philadelphia 76ers

Noahin sakatligi da ciddi sanirim.. bulls bu sezon buyuk sanssizlik yasadi ve yasamaya devam ediyor.. sampiyonluk favorisi oldugu bir sezonda neredeyse ilk turda gidecekler..

Noah'ın sakatlık pozisyonu :

[video=youtube;WnJutU3eJw4]https://www.youtube.com/watch?v=WnJutU3eJw4[/video]

ama bundan sonra tekrar oyuna döndü sonra aynı sakatlığı yine yaşadı.

Noaha geçmiş olsun diyelim.:(

Severim hırslı ve çok yürekli bir oyuncu.

Üst Alt