Domenec Torrent İstanbul'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent İstanbul'da

FIvaxc5XoAM9Blw

Bu heriften zerre umudum yok. Mayıs ayını görmeden taraftar postalar bunu. Zaten çok değil iç sahada 2 maç kaybetmesi yeterli.

Şu ortamda şu iklimde sen dünya çapında bir hoca getirsen bile kabullenileceği kesin değilken, sen başımıza Torrent Download getiriyon. 2 aya kalmaz teneke bağlar taraftar buna.

fatih terimi çok severim lakin hala terim güzellemesi yapanlar var inanılmaz gerçekten. ne olması lazımdı gitmesi için küme mi düşmesi lazımdı takımın? salak salak troll dolmuş ortalık terim gitti diye takımına söven mi dersin inşallah küme düşeriz diyen mi dersin inşallah uefadan eleniriz diyen mi dersin hepsi var. gidin desteklemeyin kardesim, yarın hoca baska takıma gider onu tutarsınız.

işin afedersiniz en boktan tarafı ,

Bu adam ile anlaşılmış ise , istanbul'a indiğinde Yuhlarla küfürler ile karşılama olursa dışarıdan bakan medya vs. nasıl izlenim vereceğimizi düşünün. Marka değerine zarar hareketler.

6 aylık muhtemelen lig sonuna kadar "deneme" gibi bir şekilde anlaşılmış gibi geliyor bana. Daha uzun garanti bir kontrat varsa çok çok riskli hareket.

Tepkili olanın tepkiyi doğru yerde , doğru şekilde vermesi gerekir. Benim bildiğim kadarıyla da bu taraftar açısından 2 - 3 yenilgi daha olursa tribünde olacaktır başkana karşı ve doğaldır. FT ile yollarını ayıran herkese otomatik tepki olur yani. Yönetim açısından bakıncada genel kurulda olacaktır - ibra edilmeme - yönetimin düşmesi - olağanüstü seçim gibi.

O nedenle forumda neredeyse her konuda tartışmalara anlam veremiyorum. Atıştığınız adamla gün gelir tribunde tanımadan golde sarılırsınız.

Üst Alt