Domenec Torrent İstanbul'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent İstanbul'da

Hayır ya.Genç desen genç değil birinci adam olarak doğru dürüst kariyeri yok.Flamengo taraftarları bayram etmiş adam gidince.2-3 maç daha kayıpla geçerse küme hattına doğru gidiyoruz böyle risk alınır mı Elmas!
flamengo taraftarı bence ölçüt değil. 20 lig maçı sonunda göndermişler. biz 20 maç sonunda daha az puan topladık. terim'i zar zor gönderdik. hala bazı kişiler gitmemeliydi diyor.

1.92 puan ortalaması yakalamış orada. çok kötü bir oran değil. ondan sonra gelen de 2.11 mi ne ortalama yakalamış, şampiyon olmuşlar o sezon. onunla da yolları ayırmışlar.

yönetim muhtemelen 6 aylığına gelsin, iyi performans gösterirse devam eder, olmadı göndeririz. çok yüksek ücret de vermeyiz diye düşünüyordur. şuan için kaliteli yabancı hoca bulmak çok zor, anca yerli getirilebilir. yerli biri geleceğine bu adamın gelmesinde bence sakınca yok. tabi çok daha iyi bir isim isterdim ama bu dönemde bu biraz zor. bjk, fb de bulamıyor mesela kaç zamandır

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Taktik bilgisi ve duran top konusunda usta olması işimize yarayacak. Yarım dönem bile olsa, futbolculara etkili duran top kullanmayı öğretecektir. Bazı futbolcuların verimi de yükselecektir. Örneğin Alex, Morutan, Halil gibi.

Futbolcularimiz Yeni gelene yetenekleri çapında elinden geleni göstereceklerdir. Buda bir nebze performans olarak belki bizi tatmin eder. Ne kadar süre takımda olacak bilmiyorum lakin. En az 3-4 maç değişen birşey beklemiyorum. Ondan sonrası için etkisi varmı yokmu tartışılır.

Üst Alt