Domènec Torrent İstifa - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domènec Torrent İstifa

her şeyi kenara koydum benim hatırladığım hiç bir dönem yok heralde , hem başkandan hem teknik direktor(ler) den bu kadar ayrılmak istenilen dönem.

buda ters iş - daha doğrusu taraftardaki sabır erozyonuna ya da basbaya kalitesizleşmesine yol açıyor

Flamengoda kaldığı süre boyunca topladığı puanı burada toplasa şampiyonluğa oynardık.

oradan kovulması çok garip bir mevzu. yerine gelen adam sadece 1 puan fazla almış domeden.
Neresi garip yahu, bir önceki sene kazandıkları Copa Libertadores'te gruplarda 5 yiyerek 3. olmuş, elenmiş. Üstüne son şampiyon olarak ligde 4. sıradalarmış. Denk takımlara averaj takımı olmuş. 4'er yemiş sürekli. Ligin alt sıra takımlarında da sürekli gol yemiş. Fazla atarak kazanmış, Flamengo'nun hücum hattına bir bak istersen.

Kovulmasının Flamengo taraftarlarınca Brezilya'nın 4 bir yanında davullarla şarkılarla kutlanan adam için "Flamengo'dan kovulması garip" demeyelim yahu.

Neresi garip yahu, bir önceki sene kazandıkları Copa Libertadores'te gruplarda 5 yiyerek 3. olmuş, elenmiş. Üstüne son şampiyon olarak ligde 4. sıradalarmış. Denk takımlara averaj takımı olmuş. 4'er yemiş sürekli. Ligin alt sıra takımlarında da sürekli gol yemiş. Fazla atarak kazanmış, Flamengo'nun hücum hattına bir bak istersen.

Kovulmasının Flamengo taraftarlarınca Brezilya'nın 4 bir yanında davullarla şarkılarla kutlanan adam için "Flamengo'dan kovulması garip" demeyelim yahu.
yerine gelen övülüyor birader. 1 puan fazla almış domeden ligde. ben mi yanlış gördüm ? burada 35 puan alsa şampiyonluğa oynar takım. şampiyon olduğumuz son 2 sezona bak, birinde 29 puan diğerinde 35 puan toplamışız ilk yarı.

Adam dötünü kurtarma derdinde bir nevi
Puan alsın bakalım ayağı da çekiliyordur ,madem tazminatsız kovamayacaksak diye
Morutan olayı bu hocadan da bağımsız
Emre ve morutan çelimsiz adamlar ,kör badem göz denklemine girdik takımca

yerine gelen övülüyor birader. 1 puan fazla almış domeden ligde. ben mi yanlış gördüm ? burada 35 puan alsa şampiyonluğa oynar takım. şampiyon olduğumuz son 2 sezona bak, birinde 29 puan diğerinde 35 puan toplamışız ilk yarı.
20 hafta da Torrent 35 toplamış, yerine gelen eski Sao Paolo'lu frikikçi kaleci Cerri -çok iyi bir td olmadığı için ertesi sene kovulmuş- 18 haftada 36 toplamış. 1 puan ile Internacional önünde şampiyon olmuş. Puan ortalaması 1,75'ten 2'ye yükseltmiş. 37. Hafta Şampiyonluk maçı da Internacional'e karşıymış, Torrent tüm sene büyük maçlarda nal toplamış. Bu adam gitmiş o maçı almış. Hafta sayılarına bakmamışsın sen

yerine gelen 1 puan fazla almış olayı nerden çıktı bilmiyorum ama istatistiklere baktım şimdi torrent 15 galibiyet, ceni 25 galibiyet almış tüm kulvarlarda. torrentin kötü performans gösterdiği belli diğer hoca ne yapmış etmiş bilmiyorum ama o da sezon sonu ayrılmış.

istifa etmeyecek o yüzden tazminatı başka hiç bi hocayla görüşmeyip 1 gün içinde oldu bittiye getiren b elmas ı gün ve diğer yönetciler karşılamalı
geçen bi yorumcudan dinliyordum. bu torrent yıllardır alman ve ingiliz basınında yer bulan pazarlaması yapılan bi hocaymış. avrupa takımları bu oltaya gelmemiş ama sazan flamengo ve bizim kerizler guardiolanın yardımcısı etiketine ve reklamlara balıklama atlamış belli ki.

Üst Alt