Domènec Torrent İstifa - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domènec Torrent İstifa

Ismail Cipe'yi isliklayan ama 2 dakka sonra "Imparator Fatih Terim" diyen taraftar toplumundan fazla beklememek lazim. Ismail Cipe kendisini yedek yapti

Fatih Terim denen modasi gecmis adamin yatacak yeri yok da neyse gecmisteki basarilarina hürmeten bu kadar diyeyim, yoksa evde her maci izlerken neler neler söylüyorum, hem de sadece kendisine degil yedi sülalesine.

Allahim, nolur bi daha su kulübe (cayci olarak dahi olsa) terimi getirme, sen büyüksün yarabbim.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Takımdan gidenleri arıyoruz keşke hiç yapılanmaya girmeseydi takım dedirttiler. Üstüne hoca tercihlerimizde rezil bu sene... Torrent bilmeyen birisine sorsan futbolu Fatih Terimden öğrendi sanırsın geldi takımda hiçbirşey değişmedi gibi...

Terim aşkını rasyonelize etmek çok zor olmamalı bir Galatasaray taraftarı için. Müzeye gidip gezince baya baya kolay hatta. İnanılması güç bir olay değil. Hafızamız 6 aylık değil çok şükür.

Alıntıladığın entry de aslen Torrentle alakalı değil. Antift tayfaya özel bir girdi idi.

Bende eskiden Ftciydim ama bu kadarı de pes doğrusu.
FT son dönem yaptığı yanlışlıklar artık yaka silktirdi.

Arda için Cengiz başkanla kavgası, fotoda sırıtarak geçmiş olsun demeler, evlatçılık yapıp kadroyu boşaltmalar, aldığı ve alamadığı adamlar, yanında iş bilmez adamların hepsinin biatçı olması, transferin başına dilsiz Abdül'ü koyması, yaz transfer sezonundaki fiyaskolar, ondan önce getirdiği onlarca maliyetli kiralık adamlar, derbinin uzatma dakikalarında saçma sapan ceza yemesi.

Dahası da var ama bu kadar rezillik yeter.

Arda için Cengiz başkanla kavgası, fotoda sırıtarak geçmiş olsun demeler, evlatçılık yapıp kadroyu boşaltmalar, aldığı ve alamadığı adamlar, yanında iş bilmez adamların hepsinin biatçı olması, transferin başına dilsiz Abdül'ü koyması, yaz transfer sezonundaki fiyaskolar, ondan önce getirdiği onlarca maliyetli kiralık adamlar, derbinin uzatma dakikalarında saçma sapan ceza yemesi.

Yeter, gitmesi de süper oldu.

hatırlamak istemiyorum ya şu son dönemi, harbiden neler yaşadık biz

Terim aşkını rasyonelize etmek çok zor olmamalı bir Galatasaray taraftarı için. Müzeye gidip gezince baya baya kolay hatta. İnanılması güç bir olay değil. Hafızamız 6 aylık değil çok şükür.

Alıntıladığın entry de aslen Torrentle alakalı değil. Antift tayfaya özel bir girdi idi.
Ben romantik bir insan değilim herhalde. Geçmişle yaşanmıyor. Yaşandı bitti. Önümüze bakalım mümkünse artık.

Üst Alt