domenico tedesco | td önerisi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

domenico tedesco | td önerisi

Rebrov parayı tercih etti doğru ama orada da başarılı şu an. Xavi gibi. Bjelica gittikten sonra Zagreb geriye gitmeye başladı yanlış bilmiyorsam Bjelica'nın takımı şuan lider Zagreb'te baskı altında çalıştıysa çalıştı ve baraılıydı ama tabi aynı baskı büyüklüğünde değil orası öyle ama bence Tedesco'dan daha başarılı olma ihtimali olan biri. Tedesco futbol yapısı her maç eleştirilir burada. Tedesco defansif bir yapısı var burada beğenileceğini hiç sanmıyorum. Bizim için en iyi olacak şey Terim'in artık hatalarını fark edip ekibini ona göre geliştimresi aslında mesela duran top organizasyonu için yardımcı, defanstan top çıkarma ve saha parselasyonu için yardımcı almalı böylelikle kendi üstündeki yükte azalacak aslında. Klopp, Guardiola vb. hocaların veya büyük takımların hocalarının ekiplerinin büyük-donanımlı olması boşuna değil ama Fatih hocada inat ediyor ve resmen bile bile lades diyor bana göre.

Zagreb en iyi oyuncusularını sattı, geriye gitmesi normal, özellikle Olmo'yu ikama edemezsin. Zagreb'in 2 maç eksiği var, arada 1 puan fark var ona rağmen.

Mevzu Tedesco beğenilir beğenilmez mevzusu değil yarın Bjelica gelse ne başarısı var denilip çapsız olarak görülecek, o ağırlığı koyabilme ihtimali yok. Yukarıda da belirttiğim gibi, defosuz herhangi bir hocanın getirilebilme ihtimali yok bu ülkeye.

Xavi'nin durumu farklı, ona yapılan yatırım Katar'ın 2022 teması üzerinden yapıldı, 2022 sonrası da Barcelona'ya gelme hedefi var ki para olsa bile bu bir vizyondu. Rebrov tam Avrupa'da parlamışken Arabistan'a gitti, burada tek amaç para.

Zagreb en iyi oyuncusularını sattı, geriye gitmesi normal, özellikle Olmo'yu ikama edemezsin. Zagreb'in 2 maç eksiği var, arada 1 puan fark var ona rağmen.

Mevzu Tedesco beğenilir beğenilmez mevzusu değil yarın Bjelica gelse ne başarısı var denilip çapsız olarak görülecek, o ağırlığı koyabilme ihtimali yok. Yukarıda da belirttiğim gibi, defosuz herhangi bir hocanın getirilebilme ihtimali yok bu ülkeye.

Xavi'nin durumu farklı, ona yapılan yatırım Katar'ın 2022 teması üzerinden yapıldı, 2022 sonrası da Barcelona'ya gelme hedefi var ki para olsa bile bu bir vizyondu. Rebrov tam Avrupa'da parlamışken Arabistan'a gitti, burada tek amaç para.
rudi garcia makul secenek gibi gorunmekte admirim agirligi da var tecrubesi de

Td hakkinda bilgim yok keramettin onermisse iyidir diye dusunuyorum. Konudan bagimsiz hocanin gidecegini sanmıyorum ben.

Birkac hafta daha bu sonuclar devam ederse bi blöf atar, twitterda gundem olur baskan araya girer devam eder yoluna.

@Keramettin TANRIVERDİ birde marcello gallardo var

Riverin hocasi
Bence de gallardo ideal aday degil mi fatih terim sonrası. Şampiyonluk tecrubesi var river ile copa amerika kazandi, Avrupa'yı istiyor son donemde Katar söylentileri bile çıktı. Saha kenarında coşkulu bir adamm ve bizim gibi gençlerden kurulmuş bir kadroya tam ideal hoca çünkü river da genclere önem vererek alt ligden beraber ciktilar ve tonla genc oyuncu çıkardı.

Bence de gallardo ideal aday degil mi fatih terim sonrası. Şampiyonluk tecrubesi var river ile copa amerika kazandi, Avrupa'yı istiyor son donemde Katar söylentileri bile çıktı. Saha kenarında coşkulu bir adamm ve bizim gibi gençlerden kurulmuş bir kadroya tam ideal hoca çünkü river da genclere önem vererek alt ligden beraber ciktilar ve tonla genc oyuncu çıkardı.
Futbolcuyken neredeyse her sezon bizimle adı çıkıyordu o zaman getiremedik TD iken getirelim ama bayağı mantıklı öneri. Baskı desen büyük baskı yaşamış, gençlerle çalışmış ve geliştirmiş, futbol iklimi bize benzer yapıda başarılı olmuş ve Aralık'ta kontratı da bitiyor. Çok mantıklı yabancı dilleri de vardır.

Benim hayalimde Daniel Farke var çünkü alınması çok olası bir teknik direktör. Norwich ile PL’de berbat istatistiklerden sonra küme düşmüştü. Bu seneye de tekrar PL’e çıktıktan sonra çok kötü başladı.

Kadroları bu seviyeyi kaldırmadığı için bu durumdalar, yoksa futbol aklını beğeniyorum.

Tedesco’yu tanımıyorum. Eğer tarzları benzer ise, bu düşünceyi yüzde yüz destekliyorum.

Artık sahada oyuncuları geliştirebilecek, takımı fit tutacak ve tepeden baktığında bir diziliş, bir sistem görebileceğim bir takım istiyorum.

Futbolcuyken neredeyse her sezon bizimle adı çıkıyordu o zaman getiremedik TD iken getirelim ama bayağı mantıklı öneri. Baskı desen büyük baskı yaşamış, gençlerle çalışmış ve geliştirmiş, futbol iklimi bize benzer yapıda başarılı olmuş ve Aralık'ta kontratı da bitiyor. Çok mantıklı yabancı dilleri de vardır.
Simeone gibi ya oda ilk atletico madrid'e geldiğinde takimin seviyesi belliydi nerelere çıkardı sonra gallardo'da da o potansiyel var bence tabi dogru takimla. Turkiye yaparsa da turkiye de iklim farklı oldugu için kestiremiyorum çünkü hakem faktörü ve siyasi mevzulardan kesin basarili olur diyemiyorum ama baya potansiyelli bir antrenör. Normal bir iklimde Türkiye ligine cok uygun bir tarzi var.

Dersimize çalışmadık ama bilen birinden kopya çekerim diye rb salzburga bi göz atayım dedim bizede yetiştirici, organizasyon bilen biri düşermi diye

Adamların futbolcu konusunda bundesligaya çalıştıkları yetmemiş td konusundada son yıllarda schmidt,rose,hütter,abdli birinide leipzig kendi almış yine bundesligaya çalışmışlar,sadece salzburg-leipzig arasında kısıtlı kalınmamış

Hiç gs geçiş sürecinde, boşa atacak kurşunu yok,birinide bunlara ayıralım dememişler

Dersimize çalışmadık ama bilen birinden kopya çekerim diye rb salzburga bi göz atayım dedim bizede yetiştirici, organizasyon bilen biri düşermi diye

Adamların futbolcu konusunda bundesligaya çalıştıkları yetmemiş td konusundada son yıllarda schmidt,rose,hütter,abdli birinide leipzig kendi almış yine bundesligaya çalışmışlar,sadece salzburg-leipzig arasında kısıtlı kalınmamış

Hiç gs geçiş sürecinde, boşa atacak kurşunu yok,birinide bunlara ayıralım dememişler

niye gelsin

Oda doğru

Salzla leipzigi bırakıp bizim teklifimizi kabul eden biri olursa işin içinde kesin bi bokluk var demektir zaten

Derwall reyis zamanında bize kalliyi önermiş,hatta kalliyi o ikna etmiş,iyikide etmiş

Şimdi o hayatta yok ama kalli reyis hayatta,ateşten gömleği bu sefer o giyecek ve bize hem birini önerecek hemde o ikna edecek

Bunu tiyatrodaki kavuk gibi düşün hakan

Ferhan şensoy:derwall
Rasim öztekin:kalli
Şevket çoruh:?

İşte onuda kalli seçecek

evet bize gelmesi istenmeyen adam dipteki leipzig'i aldı, nereye getirdi.

son eseri de forumun yalayıp yuttuğu gasperini'yi tokatlamak.
İstemeyen varsa kendini dev aynasında gördüğündendir elbette ama Atalanta'yı şans eseri yendiler desek yanlış olmaz iki maçta da çok pozisyon harcadı Atalanta ve Leipzig sürekli olarak ezildi.

Ayrıca Almanların bu son dönem öve öve bitiremediği bu Tedesco ve Nagelsmann gibi hocaların şimdilik sahaya yansıttığı iyi bir şey yok. Bol bol faul yap, çalım yiyince rakip oyuncuyu indir, ölümüne pres yap, top ayağındayken de çalışılmış düz koşu kontraları dene, ha bir de duran toplardan faydalanabildiğin kadar faydalan. Alman ekolünün bütününü yakalayabilmiş değiller, presi ne zaman ne sebeple nasıl yapacağını bilmiyor gibi takımları ve kontrada ezber setleri dışında o 2010'ların başındaki neredeyse içselleştirilmiş direktliği yitirmişler çünkü herkes topu kaybetmekten çok korkuyor.

Bundesliga'daki sonuçlar Leipzig'in kadro kalitesi ve lig kalitesizliğiyle alakalı, Alman ligi uzun yıllardır olmadığı kadar kötü şu sıralar.

Üst Alt