# Dorlan Pabón - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dorlan Pabón

Cevap: Cim Bom’a Kolombiyalı Yıldız! | Video

Şu tarz transferlerin biri tutsa kardayız.İlla herkesin tanımadığı oyuncu kötü olacak diye birşey yok.

CL'de yetersiz !!!!!!!!!11!!!

Pino vol 2 !!!!!!11!!

24 yaşına kadar kimse keşfetmemiş biz mi keşfedecez !!!!11!!

İyi olsa başkaları almıştı !!!!1!!!!!!

Bakın oyuncuyu hemen sıradan bir topçuya döndürdük taraftar olarak.

Biz bu kafayla,bu taraftarla,bu yönetimle böyle oyuncular alamayız.

nasil oyuncu hirbo sanki 10 kere izlemissin gibi konusma

Ben bu sezon 1-2 kez adını duydum Pabon diye Copa Libertadores'de 7-8 gol atmıştı grup maçlarında bildiğim kadarıyla hatta 2şer 2şer atıyor diye bir başlık görmüştüm Brezilya basınında..

Ümit Davala Brezilya'ya gittiğinde adını duymuş veya orada ilgilenen kişilere önerilmiş olabilir..

yalnız bu adam forvetin arkasına serbest dolaşıyo

eğer getirirsek 2. forvet olmaya ya da belki kanat olmaya adapte olması gerekecek

bi de bizim lige adapte olması gerekecek

uyum sorunu yaşayabilir

böyle transferlere çok sıcak bakarım her zaman carrusca gibi değilse alalım gerçi bu sefer bayağı izletmiş fatih hoca..

24 yaşında futbolcu genç yetenek değil ,17 18inde ilk 11 e giriyorlar...

maliyeti düşükse denebilir ama bu pabonla forvet tranferi kapanacaksa asla cl var...büyük maçlar büyük futbolcularla alınır.pino mental olarak geliştirilse de iş yapar...son fener maçında pino olsaydı çok farklı olurdu...

24 yaşında futbolcu genç yetenek değil ,17 18inde ilk 11 e giriyorlar...

maliyeti düşükse denebilir ama bu pabonla forvet tranferi kapanacaksa asla cl var...büyük maçlar büyük futbolcularla alınır.pino mental olarak geliştirilse de iş yapar...son fener maçında pino olsaydı çok farklı olurdu...

falcao da 25'inden sonra ünlü oldu hatta porto göndermeye çalışıyordu bi ara takılmayın böyle şeylere..

bence falcoa istisna river plate de de 20 golun aşşagısına hiç düşmemiş.ama inş senin gönlündeki gibi olur ve iyi bir forvete sahip oluruz...

Dimitar Berbatov veya Fabrizico Miccoli'yi beklerken Forvet diye bunu alirsak sinir krizi geciririm muhtemelen.

bence falcoa istisna river plate de de 20 golun aşşagısına hiç düşmemiş.ama inş senin gönlündeki gibi olur ve iyi bir forvete sahip oluruz...

Kim diyor onu ? 10-12 gol atıyordu her sene, Porto aldığında şaşırmıştım ben bu yaşta adamı niye aldılar diye. Bir bildikleri varmış..

----------------

Bu adama yorum yapacaktım ama şu mesajı görünce yapmaktan vazgeçtim, bence bunun üstüne konuyu kitlemek lazım ;

Çok süper bir adam olsa Falcao bunu Atl.Madrid'e getirirdi

Kim diyor onu ? 10-12 gol atıyordu her sene, Porto aldığında şaşırmıştım ben bu yaşta adamı niye aldılar diye. Bir bildikleri varmış..

----------------

Bu adama yorum yapacaktım ama şu mesajı görünce yapmaktan vazgeçtim, bence bunun üstüne konuyu kitlemek lazım ;

Falcao Alt. Madrid başkanı mıydı? :-)

Üst Alt