# Dorlan Pabón - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dorlan Pabón

Cevap: Cim Bom’a Kolombiyalı Yıldız! | Video

Çok iyi oyuncu ama alacağımızı sanmıyorum,biz böyle oyuncularla ilgilenmeyiz bana göre.

Video futbolcusu denince akla direk humberto suazo geliyor. Bu çocukda onun gibi balon çıkabilir.

baroş,sercan,battal klübede durana kadar bu cengaver dursun.valla yaradana sığınıp iyi çakıyor topa.

Videolara göre bu gün alsınlar hemen ama ayrıntılı birşey bilmiyorum oyuncu ile ilgili...

ben sizi anlamiyorum arkadaslar scout ekibi ne is yapar diyorsunuz bazuka gibi bir forvet bulmuslar bu mi yildiz diyorsunuz bu adam bizi ucurur her sey var bu adam da proto ya gelmeden kim taniyordu falcao yu kagawa hulku kim taniyordu.

herkesin fikrine saygım var yalnız yorum yazarken biraz daha düşünceli olmak gerekiyor

- videodan oyuncu alınmaz diyenler dikkat etmeli ki scout ekibi önermiş denilmektedir yani izlenmiş takip edilmiş bir oyuncu

- yıldız anlayışıyla eleştirenler unutmamalı ki biz kulüp olarak maalesef neymar ganso shaqiri gibi transferleri henüz yapabilecek durumda değiliz yani sen potansiyelli bir geri plandaki isimleri alabilirsin genç olarak demektir yada emekli olmuş eski yıldızları

-sadece ismi kanıtkanmış yıldız oyuncularla oynansaydı futbol bugün delpiero futbolu bırakmamalı yerine gelicek olan kimse yıldız olma şansına sahip olmamalıydı

- kendisi izlemediği ve tanımadığı için yada FM CM PES FİFA gibi yerlerde keşfetmediğinden dolayı ben yıldız demiyorsam çöptür anlayışı ergen benmerkezciliğinden öte birşey olmasa gerek

- her transferde risk vardır bunun en yakın kanıtı melonun italya ve türkiye macerasıdır fakat ne isimli futbolcuları aşırı pohpohlamak ne de kendini ispatlamaya çalışan futbolcuları aşırı küçük görmek herzaman olduğu gibi yanıltıcı olacaktır.

- ELANO Jo transferleriyle coşmuş taraftar Elmandere gelir ayak sallamış fakat sezon sonu bakıldığında yanılmışlardır

-Bence unutulmaması gereken takım olgusudur ve bu takımın başında bu düzeni sistemi kuran Fatih Terim bulunmaktadır yani nasıl kimse üretilmiş mekanik bir sistemi mühendisinden iyi tanıyamazsa sizde takımı hocadan iyi tanıyamazsınız bazen yerde bulduğunuz bir vida o düzeneğin ilacı olabilir ve bunu ancak bu konuda yetkin kişiler başarabilir Fatih Terim de bu ülkenin bu konuda en iyisidir.

hulk japonya 2c ligden alinmisdi bide portodan.simdi brezilyanin neymar ile birlikde en iyi forveti belkide en iyisi.neymar daha cok kanat oyuncusu oldugunu var sayarsak.ronaldinhoda 24 yasindayken avrupaya cikdigini hatirliyorum bu arada.ondan önce kimse bilmiyordu onu.sonra ne oldugunu anlatmaya gerek yok galiba:)

pablo son 2 senede inanilmaz bir cikis yaparak tahhh milli takima kadar cikmis bir oyuncu kariyerine degerlindirsek .boy kisa oldugundan belki daha önce emre colak tarzi gibi fizik gücü eksik di ondan belki pek iyi oynamayamdi.yasi ilerdikce fizik gücüde dogal olarak gelistirmis ve sonuc videoda izledigimiz gibi columbiali robinho/stoch tarzinda bir sey cikmis.sol ayagi ile de muthis kunlandigina bakarsak aradigimiz sol kanat oyuncusu oldugunu düse biliriz.

muslera

eboue --- semih - ujfalusi ----hakan balta

hamit ---selcuk-melo -----pablo

elmander (forvet)

veya

muslera

eboue --- semih - ujfalusi ----hakan balta

hamit ---selcuk-melo ----- emrecolak (engin)

pablo (serbest forvet oyuncusu..saga ,sola gezen ve firsat buldukca asist yapan veya kaleye bombardimana sokan oyuncu)

elmander (baska forvet)

Sırf Avrupada isim yapmamış diye kimse bu konuyla ilgilenmiyor..Biz altyapımızdan zor oyuncu cıkarırız daha!

herkesin fikrine saygım var yalnız yorum yazarken biraz daha düşünceli olmak gerekiyor

- videodan oyuncu alınmaz diyenler dikkat etmeli ki scout ekibi önermiş denilmektedir yani izlenmiş takip edilmiş bir oyuncu

- yıldız anlayışıyla eleştirenler unutmamalı ki biz kulüp olarak maalesef neymar ganso shaqiri gibi transferleri henüz yapabilecek durumda değiliz yani sen potansiyelli bir geri plandaki isimleri alabilirsin genç olarak demektir yada emekli olmuş eski yıldızları

-sadece ismi kanıtkanmış yıldız oyuncularla oynansaydı futbol bugün delpiero futbolu bırakmamalı yerine gelicek olan kimse yıldız olma şansına sahip olmamalıydı

- kendisi izlemediği ve tanımadığı için yada FM CM PES FİFA gibi yerlerde keşfetmediğinden dolayı ben yıldız demiyorsam çöptür anlayışı ergen benmerkezciliğinden öte birşey olmasa gerek

- her transferde risk vardır bunun en yakın kanıtı melonun italya ve türkiye macerasıdır fakat ne isimli futbolcuları aşırı pohpohlamak ne de kendini ispatlamaya çalışan futbolcuları aşırı küçük görmek herzaman olduğu gibi yanıltıcı olacaktır.

- ELANO Jo transferleriyle coşmuş taraftar Elmandere gelir ayak sallamış fakat sezon sonu bakıldığında yanılmışlardır

-Bence unutulmaması gereken takım olgusudur ve bu takımın başında bu düzeni sistemi kuran Fatih Terim bulunmaktadır yani nasıl kimse üretilmiş mekanik bir sistemi mühendisinden iyi tanıyamazsa sizde takımı hocadan iyi tanıyamazsınız bazen yerde bulduğunuz bir vida o düzeneğin ilacı olabilir ve bunu ancak bu konuda yetkin kişiler başarabilir Fatih Terim de bu ülkenin bu konuda en iyisidir.

sen konusma bilader 40 yasindaki topculari yazdigin gunleri de hatirliyoruz

sen konusma bilader 40 yasindaki topculari yazdigin gunleri de hatirliyoruz

ben susayımda sen konuş bikere saygılı olmasını öğrenmelisin bence ayrıca futboldan anlarım havaların öldürüyor beni bu arada madem bana sallıyorsun buraya önerip başlık açtığım futbolcuların şuanda nerede ne durumda olduklarını da yazsınlar gerçi bu tartışma benim açımdan gereksiz sana bişey ispatlama amacım yok fakat ben o yaşlı futbolcuları grella denilen çapsızın yerine hiç olmadı bedava bunları alsınlar diye yazmıştım ... beni bununla yargılaman senin için talihsizlik olmuş

ağzına sağlık

Yanliz rüya gördüm, Berbatov kampa geliyordu takimla, size burda haber ediyordum ve Servet bile vardi, adami zorla getiriyordu ve kalsin istiyordu Gs yönetimi. Fenerler 3-4 mac yapiyorduk, ben bile oynuyordum ve her mac her atak gol oluyordu. Ilk basta Baros direge takiliyordu, ben arkaya pas atiyordum ve Melo yaklasik 40 metreden cakiyordu.

... ve sonra kalıp pikeyi üzerine aldın :D

Üst Alt