Douglas Galatasaray‘da İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Douglas Galatasaray‘da İddiası!

Görüşlerimiz arasında farklar olacaktır muhakkak. Bana göre gayet yeterli bir performans ortaya koyuyor. Sadece iyi adam diye seviliyor algısını doğru bulamam. Ha Mariano ve Linnes den biri kalacak olsa kimi seçersin diye sorarsan Mariano derim devamlılığı düşse de daha özellikli bir oyuncu. Lig içine bakacaksak ve beklerden biri veya ikisi gidecekse Douglas ile beraber yaşına rağmen Miguel Lopes'i de listeye alırdım. Avrupa'dan uygun fiyata genç bekler bakılacaksa da bir önerim var. Göteborg'dan Victor Wernersson, Skuvatlarımız bu isimi incelesin. Sol,sağ ikisin de de oynayabiliyor. Hızlanması çok iyi bunun yanın da hem içe hem dışa hareketlenebiliyor. Devamlılığı da tıpkı Marcao ve Lui gibi çok yüksek maç kaçırmıyor. İyi yatırım olurdu.

Katilmiyorum ama görüsüne saygi duyuyorum. Bana göre x oyuncu y sene Galatasarayda oynayip kendisini gelistiremeden ayni seviyede kalirsa ve o seviye de istenen seviye degilse kalmasi için iyi argümanlar olmasi gerekiyor. Linnes için kullanilan en çok argümanlar mütevazi, karakterli ve is ahlaki yüksek olmasi. Geçen sezon iyi maçlar oynadi ama o devamliligi getiremedi. Istikrarli performans için hocanin sürekli oynatmasi gerekiyor ama oynadigi maçlarda da sürekli pek göze batan bir sey yaptigini sahit olmadim. Pek ekstrasi yok. Mariano da pek istikrarli degil ama oyun zekasiyla fark yaratiyor kötü oynadigi maçlarda bile sahada brezilyali hakan delikanli futbol profesörünün varligi görebiliyorsun. Linneste bu pek yok. O görev adamidir oynadigi zaman isini yapar ama eger piyasada ondan daha yetenekli bek varsa onu kadroya katip Linnesle yol ayrilmamiz gerekir. Bahsettigin oyuncular mesela dedigin kadar yetenekli ise alinmasi kötü olmaz kadro yenilemede yetenek ön planda olmali [BENCE].

Luyindama Marcao Nagatomo gibi cop transferler mi?
Donk,
ömer,
akbaba,
mitroglu,
diagne,
Mugdat,
Ndiaye,
Semih,
Emre tasdemir,
Mitroglu

Gibi çöpe giden paraların yanında bu saydığın scout transferlerinin hiçbir anlamı kalmıyor.
1 sene içinde Aldırdığın 13 oyuncudan 3 oyuncu tek vasat üstü çıkıyorsa o zaman o koltukta oturmanın hiçbir anlamı yok.

Senelik 20 milyon lirayı, transferde %25 başarı yakala diye almıyorsun.
Bu işten anlamadığını kabul edecekve işi profesyonellere bırakacak

Donk,
ömer,
akbaba,
mitroglu,
diagne,
Mugdat,
Ndiaye,
Semih,
Emre tasdemir,
Mitroglu

Gibi çöpe giden paraların yanında bu saydığın scout transferlerinin hiçbir anlamı kalmıyor.
1 sene içinde Aldırdığın 13 oyuncudan 3 oyuncu tek vasat üstü çıkıyorsa o zaman o koltukta oturmanın hiçbir anlamı yok.

Senelik 20 milyon lirayı, transferde %25 başarı yakala diye almıyorsun.
Bu işten anlamadığını kabul edecekve işi profesyonellere bırakacak
Tasdemir mac basi aliyor sadece (oynadigi maclarin hepsinde iyisi)
Akbabayi iyi buluyorum kisisel olarak
Ndiaye kiralik FFP hatirlatim
Mitro ve Diagne son opsiyonlardi. Alan Falcao Pato yu istiyordu Hoca, bizimkiler beceremedi hatirlatim

Mugdat 500bin lira aliyor 1 sene

Bir tek semih + Omer cop + donkun maasi yuksek (perfomans gosteriyor ama terim demiyordur herhalde sukadar maas verin diye)

Hepsinde yeniden ve yeniden bos beles konstugunu guzelce gosterdin ;) neyse oyna devam sacmalamaya devam et

Tasdemir mac basi aliyor sadece (oynadigi maclarin hepsinde iyisi)
Akbabayi iyi buluyorum kisisel olarak
Ndiaye kiralik FFP hatirlatim
Mitro ve Diagne son opsiyonlardi. Alan Falcao Pato yu istiyordu Hoca, bizimkiler beceremedi hatirlatim

Mugdat 500bin lira aliyor 1 sene

Bir tek semih + Omer cop + donkun maasi yuksek (perfomans gosteriyor ama terim demiyordur herhalde sukadar maas verin diye)
Sende bay ego gibi anadolu takımı yönettiğini sandığın için bu yeteneksizleri bize layık görüyorsun.
Şu iyi diye saydığın adamlarla bırak avrupa maçına çıkmayı hatay sporu bile yenemedik.
Kendinizi kandirmaya devam edin.
Birileri de bizi batırmaya devam etsin.

Sende bay ego gibi anadolu takımı yönettiğini sandığın için bu yeteneksizleri bize layık görüyorsun.
Şu iyi diye saydığın adamlarla bırak avrupa maçına çıkmayı hatay sporu bile yenemedik.
Kendinizi kandirmaya devam edin.
Birileri de bizi batırmaya devam etsin.
Tekrardan hatirlatim 14 Yabanci kurali var + Ffp girmis bize, bunun ile halen bos beles konusmak harbiden buyuk basari.
2 oyuncu haric hepsi gayet de yerinde.
Seneye de Hoca dedi zaten diger mevkiler de degisecek (orta saha + kanatlar bana gore). Bi rahat ol da sonunda karar ver dicem de, kafana bos bos sallamak yerlesmis

@Ahmed Arif Kesen bu arada Raporlarken dikkat et de kendin aynisini demis olmayasin ;)

Tekrardan hatirlatim 14 Yabanci kurali var + Ffp girmis bize, bunun ile halen bos beles konusmak harbiden buyuk basari.
2 oyuncu haric hepsi gayet de yerinde.
Seneye de Hoca dedi zaten diger mevkiler de degisecek (orta saha + kanatlar bana gore). Bi rahat ol da sonunda karar ver dicem de, kafana bos bos sallamak yerlesmis
Cevap veremediğin de ve yeteneksizleri savunmak zorunda kaldığında hemen boş konuşma gibi hakaret vari sözlere başvurma.

Yerli kuralı varsa altyapı oyuncusu kullan.
Ömer ahmet ve semihten iyidir.

Ffp varsa donk'a ve mitroglu'na verdiğin yıllık ücret ile fransa liginden en az 3 oyuncu kirala daha kötü olamazlar.

Cevap vermediğin de ve yeteneksizleri savunmak zorunda kaldığında hemen boş konuşma gibi hakaret vari sözlere başvurma.

Yerli kuralı varsa altyapı oyuncusu kullan.
Ömer ahmet ve semihten iyidir.

Ffp varsa donk'a ve mitroglu'na verdiğin yıllık ücret ile fransa liginden en az 3 oyuncu kirala daha kötü olamazlar.
Sana bastan hemen cevaplarini verdim ama anlamakta zorluk cekiyorsun. TEKRARLİYORUM
Mitro da, Diagne de SON OPSİYONLARDİ. Son gunde geldikleri de bunun kaniti. Terim BASTAN pato + Alan i istemedi mi? Hatta onlar icin gitmediler mi? Pato + Alan gelse yine sacmalayip bos bos konusacaktin kendin biliyorsun, aliskanlik olmus sende.
6-7 oyuncu listesinde son iki oyuncusu bu ikiliydi.

Sana bastan hemen cevaplarini verdim ama anlamakta zorluk cekiyorsun. TEKRARLİYORUM
Mitro da, Diagne de SON OPSİYONLARDİ. Son gunde geldikleri de bunun kaniti. Terim BASTAN pato + Alan i istemedi mi? Hatta onlar icin gitmediler mi? Pato + Alan gelse yine sacmalayip bos bos konusacaktin kendin biliyorsun, aliskanlik olmus sende.
6-7 oyuncu listesinde son iki oyuncusu bu ikiliydi.
Son opsiyon falan bilmem.
Terim listeyi vermiş ve bu listenin sonunda da olsa bu iki yeteneksize dünya kadar para verildi.

Pato ve alan da bize ilaç olmazdı.
Son
Bize genç ve gelecek vaad esen isimler lazım.

Son opsiyon falan bilmem.
Terim listeyi vermiş ve bu listenin sonunda da olsa bu iki yeteneksize dünya kadar para verildi.

Pato ve alan da bize ilaç olmazdı.
Son
Bize genç ve gelecek vaad esen isimler lazım.
Genc vaat eden FORVETLER in maliyetleri nedir? Ya da birakan var mi? Bildigim kadariyla TAMMY ABRAHAM i da istiyorduk kendisi istemedi
TETTEH i istedik ( genc forvet) adamlar 13 gibi bir fiyat cekti.
Daha da sayimmi? Hatta tanitim da bile adam tetteh dedi herkes gordu

Genc vaat eden FORVETLER in maliyetleri nedir? Ya da birakan var mi? Bildigim kadariyla TAMMY ABRAHAM i da istiyorduk kendisi istemedi
TETTEH i istedik ( genc forvet) adamlar 13 gibi bir fiyat cekti.
Daha da sayimmi? Hatta tanitim da bile adam tetteh dedi herkes gordu
13'e diagne'yi aldık

Teteh alsaydik.
Diagne"ye 10 deme zira gizli anlaşma ile 3 opsiyon olduğunu herkes yazdı söyledi

13'e diagne'yi aldık

Teteh alsaydik.
Diagne"ye 10 deme zira gizli anlaşma ile 3 opsiyon olduğunu herkes yazdı söyledi
Olmadi iste adam ne yapsin tettehi alamadilarsa?
Eleke de olmadi genc oyuncu. Anlayacagin uzere

Pato + Alan+ falcao gibi yildizlar istedi
Tetteh+ Abraham + eleke gibi vaat eden istedi
Beceremediler son ikili geldi

Seninke daha fazla ugrasamicam. Harbiden bos beles konusuyorsun

Olmadi iste adam ne yapsin tettehi alamadilarsa?
Eleke de olmadi genc oyuncu. Anlayacagin uzere

Pato + Alan+ falcao gibi yildizlar istedi
Tetteh+ Abraham + eleke gibi vaat eden istedi
Beceremediler son ikili geldi
İstedikleri olmuyorsa,
Oyuncular kafasına göre penaltı kullanıyorsa

Ne diye hala o koltukta oturuyor?
Sözü geçmeyen hoca mi olur.

İstedikleri olmuyorsa,
Oyuncular kafasına göre penaltı kullanıyorsa

Ne diye hala o koltukta oturuyor?
Sözü geçmeyen hoca mi olur.
Her hoca bir liste verir . En guzel ornek TUCHEL. Adam OS oyuncusu istedi kimse adam akilli gelmedi son opsiyon olan Paredes i aldilar. Adam acik acik da elestirdi. Neymis? Bazen olmayinca olmuyor son opsiyon geliyor. Yine bos konustun

Penalti konusunda da Penaltilari diagne atacak dedi gecenlerde

Her hoca bir liste verir . En guzel ornek TUCHEL. Adam OS oyuncusu istedi kimse adam akilli gelmedi son opsiyon olan Paredes i aldilar. Adam acik acik da elestirdi. Neymis? Bazen olmayinca olmuyor son opsiyon geliyor. Yine bos konustun

Penalti konusunda da Penaltilari diagne atacak dedi gecenlerde
Zaten bir sen bir de bay ego dolu konuşuyor.
Neyse tekmeyi yediği zaman seni de arkasindan sallarken göreceğiz.

Üst Alt