Douglas Galatasaray‘da İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Douglas Galatasaray‘da İddiası!

Evdeki sivas macinda, pas oynundan Robinhoyla defansimiza 2 kere dagitmislardi. Pas oynunda iyi buldum, ortalarida orta seviyesi olursa guzel transfer hamlesi olur bence.

0 bonservis ve marcao gibi yilda 900.000 euro kazanirsa gayet mantikli olur.

bize gelsin tarik camdala dönüşür
Yanlış önerme...İyi-vasat-kötü olması ayrı konu; herhangi bir ''Futbolcu'' için bundan daha büyük hakaret olamaz, yapma etme!. Tarık Osman Çamdal, adını koyamayacağım farklı bir kategorinin mensubudur ki sonradan oluşmuş bir durum değildir. Transferi sürecinde futbolcu olduğu bile şüpheli, dedim diye zırlayan ergenler bu başlıklara uğrasa da elleri varmaz bir şeyler yazmaya...

Galatasaray'ın transfer gündemindeki Douglas, bu sezon Sivasspor formasıyla 23. maçında 3. golünü attı.6 asisti bulunan Douglas, Sivasspor'un ligde attığı 37 golün 9'una katkı sağladı.

Onyekuru denilen vitamsiz herifin bile tecavuz ettigi Douglas koskoca Galatasaray'da asla ve asla oyniyamaz.

bikmadiniz turkiye liginden copleri doldurmaya.

Gayet iyi bir hücum beki, hele dripling ve pas alışverişleri bizim -sözümona- orta saha oyuncularımızın hepsinden daha iyi!. İzlediğim maçlarda defansif yönden bazı defolarını müşahede ettim ama hiçbir defosu olmayan adamı da sadece yarı maaşını ödemek suretiyle SS kiralayamazdı zaten, olacak o kadar...

İddia edildiği gibi, bonservissiz-imza parasız ve makul bir ücretle transfer edilmesi mümkünse hararetle isterim. Elimizdeki çıtkırıldım Mariano' ya da, istikrarsız Linnes' e de net tercih edeceğim bir oyuncu. Bir tane de yerli yedek alınır veya hak eden varsa altyapıdan biri hazırlanır, mis!...

Komisyon dönmez ki almaya gerek yok böylesini yok mu şöyle Şener , Hasan Ali , Trezege falan saçalım bütün parayı.
bedava versen kimsenin almayacagi ahmet, semih, ömer, selcuk sinan, mugdat ve erenlerden kurtulalim derken bir de su sener mener cikti basimiza. abdürrahimin alacagi forvet kasimpasadan, alacagi sag bek ise anca fenerden falan olur en iyi ihtimalle. allahin beceriksizi. su üstte saydigim isimlerin hepsini toplasan 1 futbolcu katkisi vermediler.

Hepten 20-22 yaşında ''Gelişime açık'' futbolcular peşinde koşmakla da bu çarkı döndürmek mümkün değildir; yarışmacı kalmak zorunda bir kulüp bizimkisi. Olumludan çok daha fazla olumsuz örnekler var buna dair. İyisini, bonservis bedeli olmasa da büyük liglerin zengin kulüpleri kapıyor zaten çoğunlukla...Fotosu paylaşılan bu eleman gittiği yerde sönüp gitse, tıss, ses yok. Bizim ödeyemeyeceğimiz bedellerle transfer yapsa ve şahlansa, ''Ben bildiydim''. Marifet değil...

Seneye yabancı kısıtlaması daralmayacak mı neden ısrarla yabancı oyunculara yöneliyoruz alt yapimiza güvenerek mi böyle hamleler yapiliyor

Seneye yabancı kısıtlaması daralmayacak mı neden ısrarla yabancı oyunculara yöneliyoruz alt yapimiza güvenerek mi böyle hamleler yapiliyor
Eğer bu haberlerin gerçeklik değeri varsa, FT in eldeki iki yabancı sağbekten de memnun olmadığı ve yerlerine onlardan iyi birisini istediği sonucu çıkar ki Linnes' den çok memnun olsa şimdiye uzatılırdı sözleşmesi; Mariano' yu da pek tutmadığını yeterince belli ediyor zaten...

İlle alınsın demiyorum. Bonservissiz ve makul bir yıllık ücret kaydıyla takımın 1. sağbeki olarak transfer edilmesini doğru bulurum. Yedeği yerli olmalı; ciddi bütçe ve yabancı kontenjanı orta saha ve kanatlar için harcanmalı...

Üst Alt