Douglas Galatasaray‘da İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Douglas Galatasaray‘da İddiası!

Zaten bir sen bir de bay ego dolu konuşuyor.
Neyse tekmeyi yediği zaman seni de arkasindan sallarken göreceğiz.
Burada terimi elestiren hatta hakaretlerden dolayi en fazla ceza yiyenlerden birisiyim. Ama hicbir zaman senin gibi sacma sapan elestirmedim. Senin yaptigin resmen rezillik. Suclu olmayan yerde sacma sapan bombalama derdindesin. Bu arada bay ego demekte oyunculara gibi hakarettir hatirlatim ;)

Burada terimi elestiren hatta hakaretlerden dolayi en fazla ceza yiyenlerden birisiyim. Ama hicbir zaman senin gibi sacma sapan elestirmedim. Senin yaptigin resmen rezillik. Suclu olmayan yerde sacma sapan bombalama derdindesin. Bu arada bay ego demekte oyunculara gibi hakarettir hatirlatim ;)
Hatırlatma gereğini yap.
Tabi Önce kime niçin hakaret ettiğillmi kanıtlaman gerek.
Bay ego diyince aklına kim geliyor senin?
Bu sorunun cevabını da ver.

13'e diagne'yi aldık

Teteh alsaydik.
Diagne"ye 10 deme zira gizli anlaşma ile 3 opsiyon olduğunu herkes yazdı söyledi
Tetteh icin 10m pesin istemisler. Fatih Terim degilde X bir teknik direktor olsa Tetteh'e 10m verecegine Diagne'yi alir. Devre arasi transfer donemi, liderin 6 puan gerisindesin, golcu lazim, ligi 1.5 yildir domine eden adama herhangi bir teknik direktor burun kivirmaz, klavyeden sunu alirdim, bunu alirdim yazmak kolay.

Ben hala Diagne'ye guveniyorum. Diagne gibi adamlari kenardan besleyeceksin, bizim takim 6 aydir forvetsiz oynaya oynaya forvetsiz oyuna alismis, adam benfica deplasmaninda 90 dkda 1 kez ceza sahasi icinde topla bulustu, o pozisyon da gol oldu. Ligde 21 golu var, sezon sonuna kadar 6-7 gol daha atsin aldigimiz para'nin ustune rahat satariz.

Hatırlatma gereğini yap.
Tabi Önce kime niçin hakaret ettiğini kanıtlaman gerek.
Bay ego diyince aklına kim geliyor senin?
Önce bu sorunun cevabını da ver.
Senden gelen her kelime Terime karsi olduguna göre pek zor degil degil mi ?
Harbiden git yat ya da spora felan git.
Resmen Rakip takim taraftarinin aci cekmis hali gibisin Terimden dolayi.
Akil almaz seylerden dolayi elestirmek ayri bir seylik ister

Senden gelen her kelime Terime karsi olduguna göre pek zor degil degil mi
Harbiden git yat ya da spora felan git.
Resmen Rakip takim taraftarinin aci cekmis hali gibisin Terimden dolayi.
Akil almaz seylerden dolayi elestirmek ayri bir seylik ister
Yalnız senin işinde iş değil gibi sanki.
Ahmet abi ile Fatih Terim konusunda tartışmak ne gibi sonuçlar çıkarta bilirsin ki?

Hoca şampiyonlar ligini kazansa penaltı atışları sonrası neden penaltılara kaldık diye eleştire bilir hocayı.

adamın özgeçmişine bakınca şu izlenimi veriyor. Brezilya'da yıldız adayı imiş. Göze batıp Barça'ya transfer olmuş. Sonrasında kendini salmış. Kiralandığı orta sıra portekiz takımlarında bile varlık gösterememiş. En sonunda süperligin orta sıra takımlarından birine kadar düşmüş. Burada Orta seviye bir performans göstermiş, belkide yaşının da verdiği olgunlukla!

Galatasaray'ın as sağ beki olacak bir oyuncu gibi gelmedi bana.

yahu bu forum da bir başlık var hani, sezon sonu sözleşmesi biten oyuncular başlığı. Orda ne oyuncular var. O listeyi Emre'ye mail etse birileri olmaz mı? Yok mu Utkucan'ı tanıyan aranızda?

Sana bastan hemen cevaplarini verdim ama anlamakta zorluk cekiyorsun. TEKRARLİYORUM
Mitro da, Diagne de SON OPSİYONLARDİ. Son gunde geldikleri de bunun kaniti. Terim BASTAN pato + Alan i istemedi mi? Hatta onlar icin gitmediler mi? Pato + Alan gelse yine sacmalayip bos bos konusacaktin kendin biliyorsun, aliskanlik olmus sende.
6-7 oyuncu listesinde son iki oyuncusu bu ikiliydi.
Son opsiyonun olan oyuncuya minimum 10 milyon euro verilmez yahu. Bir oyuncu 10 mil euro değerdeyse gerçekten o da forvetsiz bir takımın son opsiyonu olmaz ve sahada da o değerini gösterir zaten. Bu iş nerden baksan saçmalık ve savunulacak tarafı yok. Son güne kalmasalardı, yada gelmediler pahalıydı deyip genç bi forvet kiralasalardı misal. Mitroglu ise bence beleş olması ve golcü özelliğiyle ikinci forvet olarak mantıklı bi hamle sayıkabilir. Birinci forvet olarak bizim oyın düzenimize çok uygun olmadığını düşünüyorum yine de.

mantik hatasi yok mu ya kiralik diyor, sozlesmesinin bitimine 6 ay kala formasini giydigi kulupten izin almadan görüsme yapabilir diyor.

Yalnız senin işinde iş değil gibi sanki.
Ahmet abi ile Fatih Terim konusunda tartışmak ne gibi sonuçlar çıkarta bilirsin ki?

Hoca şampiyonlar ligini kazansa penaltı atışları sonrası neden penaltılara kaldık diye eleştire bilir hocayı.

Hakaret ve kufur içermeden, karsıdaki kişiyi rencide etmeden, asagılamadan yapılan her tartısma foruma zenginlik katar.. Bu anlamda Musap ve Ahmet i kutluyorum, bazılarına örnek olmasını diliyorum.

Başarılı bir hamle olur...çok maçını izledim yanına bı de sangare oluşumu tamam ..sangare de dün harija oynadı tek başına savundu hücum yaptı.. biri 29 yaşında biri 24 yaşında...

Üst Alt