Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın

Cevap: Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın

Haberin tamamı ne kadar doğru tartışılır ama dün sabah Spor Servisi'nde birinci ağızdan böyle bir durumun olduğu bilgisi aktarılmıştı. Yani kısmen de olsa doğru gibi.

drogbayı mustafa sarpın takımdan ayrılmasından sonra kadroya katabiliriz.yıllık alacağından vazgeçerse sarp, bütçede büyük yer açılacak ve drogba imza atacak...

Bence dalga geçilecek bir durum yok.Gerekçeler gayet mantıklı.Burada adam Drogba-Forlan kıyaslaması yapmamış sonuçta.

ben GS'ya gitmek istediğimi sölediğim halde bana dönüş yapmadılar bende malagaya gittim diye açıklama yapsa heralde kimse yönetimi affetmez...

Drogba bu mantigi duysa aglar lan.

Bu arada madem roportaj yaptiniz, insan bi fotograf ceker dimi.

Normalde tam tersi olması lazım.Droba'nın alternatifi Forlan olmalıydı.Ulan hiçbiriniz mi anlamıyorsunuz futboldan arkadaş ya.Drogba la bu boru değil.

Bu haber gerçekse yeni yönetimimiz Adnan Polat yönetiminden beter gibi onlar en azından alamıyordu bunlarınki daha beter ''Drogbayla anlaştık da almıyoz'' aferin.

Medyayla nasıl konuscagımızı ögrendik diyen kim? Ögrendik diyip böyle bi acıklamayı neyin kafasıyla yapmıs?

bu zihniyetle başarı gelmez..........

kap drogbayı atla jete getir bize imza töreni yap arenada 52000 kisiyle :)

Neyin omurgası abi Atletico çok iyi başarılı bir klüpte onun omurgasınımı almaya çalışıyorsunuz resmen saçmalık bırakın ya yok Cisse yok Forlan ulan orda Drogba var dünyanın sayılı forvetlerinden neyse İnşallah yalandır haber ama vatan güvenilir Galatasaray haberleri yapıyor diye biliyorum.

haberin dogru oldugunu sanmiyorum ,diger sitelerde yer almadigi icin belki de ciddiye alinip yalanlanmaz

Geçiniz Dürüst bey geçiniz..Biz Drogbadan vazgeçtik, Mehmet Yıldız' ı alabileceğinizden şüpheliyim!!

Tam karşıda ki kameraya el sallayın.

Bu bir kamera şakasıdır :)

drogbanın ücreti forlandan cok daha fazla olabilir.bu yüzden forlanı bekliyor olabilirler.yoksa başka türlü forlana alternatif lacak adam degildir kendileri.ha ersanın rövanşını bjk den almak istiyor da olabilirler.

Üst Alt