Dünya Beşiktaş'ı konuşacak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Beşiktaş'ı konuşacak

Cevap: Dünya Beşiktaş'ı konuşacak

siz bernbaue ya gidip dünya sizi konusacak sanirsiniz.

ama mourhinho nun kankasi grande terim bir telefonla Reali tt arenaya getirir haberiniz yok.

zavalli kuslar

Beşiktaş 5M imza parası vermiştir. Bana da mantıklı geliyor. Beşiktaş için o olay namus davası gibi olmuştu.

Furkan o imza parası açıktan verilmiştir ben sana söyliyim. Demirören falan cebinden vermiştir. Bazı taahhütler verilmiştir.

Ne mantıklı geliyor Rıza sen yapma; Forlan 4.5 istiyor diye forlan gibi oyuncu için 1milyonun hesabını yapıyorlar (madridden 4.8 net para almasına rağmen, ama bana göre 3.5dan fazlası yanlış) eski yönetim olsa neysede şuanki yönetim 500binin hesabını yapıyor işleri yok gutiye 5m imza parası verecekler adama 250bin euro zam yapılmadı diye amerikaya gidecekti

Valla arkadaşlar, kulüp mali görevlileri sizin kadar hesap yapmıyorlardır rahat olun :)

Ligde de kimse batmaz ayrıca bir tek Antu, yıllardır Beşiktaş ve Galatasaray'ın batacağını iddia eder ama saçmalık tabii ki.

Biz süper zekiyiz, yöneticiler geri zekalı muamelesi yapmayalım, adamlar saf mı, bilirler neye ne vereceklerini.

Bu yazdıklarına göre konuşursak eyvallah. Ama o dönem için Quaresma'nın gelmesi çok önemliydi. Ne yapıp edip getirmek istiyorlardı. Prestij meselesi olmuştu. Fenerle aranızdaki transfer yarışıyla alakalı baya bi istiyordunuz adamı. O nedenle açıktan vermiş olabilirsiniz Furkan. Ben olabilir diyorum kesin demiyorum çünkü malumatım yok hiç. Sadece İbrahim'in iddaasına mantıklı geldi dedim ama tabi bilgim yok.

Anladım ama maliyet çoğu taraftar gibi benide pek ilgilendirmiyor benim cebimdenmi çıkıyor benim cebimemi giriyor :)

Bu yazdıklarına göre konuşursak eyvallah. Ama o dönem için Quaresma'nın gelmesi çok önemliydi. Ne yapıp edip getirmek istiyorlardı. Prestij meselesi olmuştu. Fenerle aranızdaki transfer yarışıyla alakalı baya bi istiyordunuz adamı. O nedenle açıktan vermiş olabilirsiniz Furkan. Ben olabilir diyorum kesin demiyorum çünkü malumatım yok hiç. Sadece İbrahim'in iddaasına mantıklı geldi dedim ama tabi bilgim yok.

Ya adam zaten 3,7 Mio. Euro aliyor. Quaresmaya bu parayi zaten bir Rusya verir bide Katar. Bi de bunun üstüne imza parasi verilmez. Bence hicte mantikli degil. Sonucta getirdigin adam Messi veya Iniesta degil.

Adamlar hiç olmazsa hazırlık maçı yapıyor biz kaç yıldır yapamıyoruz?

liverpoolscoreAP_450x284.jpg

bu resmi besiktaslilarin gözünün icine sokacaksin, dünya besiktasi konusacakmis, LESH, ulan dünya zaten sizi "Sekiztas" olarak tanidi.

yanliz demiroren besiktasin degilde kendi reklamini yapiyor gibime geldi:D

8-0 konusunu açarak sadece Beşiktaş'ı mı küçük düşürdüğünüzü sanıyorsunuz?

liverpoolscoreAP_450x284.jpg

bu resmi besiktaslilarin gözünün icine sokacaksin, dünya besiktasi konusacakmis, LESH, ulan dünya zaten sizi "Sekiztas" olarak tanidi.

Sizin gibilere el şeyiyle gerdeğe girilmez derler.Son 10 yılda Beşiktaş'ı İnönü'de kaç kere yendin diye sorarım sana.

Not: Hepinizden daha çok Galatasaray'lıyım.

haha quaresma'mı 5m alıyor güldürmeyin yahu.Madrid maçı güzel olacak en azından seyir zevki yüksek olur diye düşünüyorum.Bizimde barca maçı vardı ne oldu ona kesin gerçekleşecek mi.

1-) Türkiye' de üç büyük kulüp asla ve asla batmaz.

2-) Almeida transferinin ve Elmander transferinin SPK' ya bildirim yapılmadan önce açıklanmasından ötürü Beşiktaş ve Galatasaray' ımız ceza aldılar, bu yüzden "bunun menejeri şöyle dedi, futbolcu bunu dedi" demek saçmalıktır. Transfer kesinleşip SPK' ya bildirim yapılmadan önce hiçbir menejer ve/veya futbolcu şu takımla anlaştım diyemez, dedirtmezler.

3-) İsteyen istediği olayla övünebilir bizim laf söylememiz bile gereksizdir bence. Çünkü biz onları halen dikiz aynamızdan görüyoruz.

Kök Not : Yazmayayım diyorum ama genede tutamıyorum kendimi. Yahu bu ben bilirim, ben ederim, açıktan para verdi, batacaklar, kaçacaklar kadar saçma düşüncelere sahip olanlar üç büyüklerin yöneticilerinin sahibi oldukları şirketlerin ve yönettikleri paranın büyüklüğünden bihaber midirler? Bu yazdığımı ekonomik açıdan söylüyorum sportif değil.

Valla desinler bizim umrumuzda olmuyor liverpoola 2 maçta yenilmektense bir 2 maçın birinde yenmeyi diğer maçta 8-0 yenilmeyi tercih ederim

Üst Alt