Dünya Kupası'nda TRT 'den BISS Uygulaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Kupası'nda TRT 'den BISS Uygulaması

Uydusu tv icinde olanlara hallolur diyenler bir zahmet nasıl yapılacağını adim adim anlatirsa iyi olur. Benim tvde biss girme yeri görmedim hic, trt deki bundesliga maçlarına bile sifreye giriyordu.

★★★》☆

Benim evde Digitürk var ama DK'nın yarısını memlekette Türksat üzerinden izlemem gerekecek. Oradaki TV'de dahili uydu alıcısı var ve hiç bilmiyorum BISS özelliği var mı yok mu. Detayını bilmiyorum ama Arçelik 110 ekran led tv işte.

Dahili uydu alıcılarının bisskey çözme özelliği yok. Böyle bir kanıya nasıl vardınız anlamadım. Emu özelliğinin olması lazım.

Gidin 2. el bir uydu cihazı alın. İki paket sigara fiyatına satılıyor.

★SⅢ Tapatalk★

BISS değil Irdeto2. Digikutular BISS çözemez. Turksat uzerinden abone olanlar TRT üzerinden izleyebilecek mi, bekleyip göreceğiz.

ayni seyi ama farkli sekilde yaziyoruz.

7 dereceden seyr eden abonler seyr edecek.

Digiturk RTR HD ve diger kanallari cikis uydusu Turksatdan download edip tekrar eutelsata cikiyor yani Digiturk Eutelsata cikmadan zaten kendi recevirle biss sifreyi kirip abonelerine yayini veriyor. anlatmak istedighim o.

Digiturk kutu biss cozmuyor..

Benim uydu TV'nin içinde, nasıl yaparız acaba, araştırmak lazım.

Ayrıca bravo bedava maçlara bile şifreyi ne diye koyuyorlar sorgulamak lazım.

şifre yok ki.. sadece uydudan şifreli.. bu da normal bir durum.. amaçları Türkiye'den izlenmesini engellemek değil, yurtdışından uydusu olanların TRT izlemesini engellemek..

yayın haklarından dolayı TRT bu maçları yurtdışında yayınlayamaz.. sadece Türkiye'de yayınlayabilir.. uyduda açık olursa sözleşmeyi çiğnemiş olur..

ülke içine yönelik hizmetler olan digiturk, dsmart gibi platformlar üzerinden sorunsuz izleyebilirsin.. yada karasal antenle çok basit bir şekilde şifresiz izlersin..

karasal anten dediğime bakma.. İstanbul'da merkezi semtlerde TV'nin arkasındaki karasal anten girişine çatal taksan TRT'yi gayet net ve şifresiz izlersin :)

şifre yok ki.. sadece uydudan şifreli.. bu da normal bir durum.. amaçları Türkiye'den izlenmesini engellemek değil, yurtdışından uydusu olanların TRT izlemesini engellemek..

yayın haklarından dolayı TRT bu maçları yurtdışında yayınlayamaz.. sadece Türkiye'de yayınlayabilir.. uyduda açık olursa sözleşmeyi çiğnemiş olur..

ülke içine yönelik hizmetler olan digiturk, dsmart gibi platformlar üzerinden sorunsuz izleyebilirsin.. yada karasal antenle çok basit bir şekilde şifresiz izlersin..

karasal anten dediğime bakma.. İstanbul'da merkezi semtlerde TV'nin arkasındaki karasal anten girişine çatal taksan TRT'yi gayet net ve şifresiz izlersin :)

Turksattan bahsediyoruz karasal yayinmi kaldi Allah askina

Üst Alt