GSC Haber - Dursun Özbek: "Ali Koç, Erden Timur'u tehdit etti. Buradan Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum!" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Ali Koç, Erden Timur'u tehdit etti. Buradan Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum!"

"Yalı çocuğunun açıklamalarınan sonra yaşanacak olaylardan artık biz sorumlu değiliz ortamı bu noktaya getirenlerin kim olduğu belli" diye bir açıklama daha doğru olurdu.

Bak bakalım o zaman devlet bu ortamı yumuşatmak için TFF'sinden MHK'sına kulüp başkanlarına kadar ayar verip düzeltiyor mu düzeltmiyor mu bozuk düzeni anca dahada bozup sııfrlayarak düzeltebilirsin.

Zaten kokuşmuş düzen var bu ortamın tek kurtuluş reçetesi dibin dibini görmek ve ortamı daha fazla germek.

Davet e ne gerek gidin suç duyurusunda bulunun. Masaya yumruğu vurma zamanı geçti, masayı kırın tablasını yalı çocuğuna ayaklarını TFF, PFDK, Yandaş medya ve paralı köpeklerine sokun. Arkanızda Türkiyenin en büyük kitlesi var. İnsana insan, Aslana Aslan İt'e İT gibi muamele yapın!

Adamlar her maç kollanıyor, her maç suç işliyorlar kimsede hesap sormuyorlar aksine sana ceza vererek göz dağı veriyorlar.

1 beraberlik hakkımız bile yok, insan canı buna nasıl dayanır. Günün sonunda suçlu erden timur, okan hoca ve golü atamayan icardi olacak.

Ben bu açıklama ve çıkışlar sonrası şampiyonluğu verdiğimizi düşünüyorum, şu ortamda çıkıp kimse şampiyon olacağız diyemez.

Malesef insiyatif karşı tarafa geçti, tüm kurum ve merciler baskı altına alındı. Aynı şekilde karşılık verilmedikçe hiç bir şansımız yok.

Adamlar her maç kollanıyor, her maç suç işliyorlar kimsede hesap sormuyorlar aksine sana ceza vererek göz dağı veriyorlar.

1 beraberlik hakkımız bile yok, insan canı buna nasıl dayanır. Günün sonunda suçlu erden timur, okan hoca ve golü atamayan icardi olacak.

Ben bu açıklama ve çıkışlar sonrası şampiyonluğu verdiğimizi düşünüyorum, şu ortamda çıkıp kimse şampiyon olacağız diyemez.

Malesef insiyatif karşı tarafa geçti, tüm kurum ve merciler baskı altına alındı. Aynı şekilde karşılık verilmedikçe hiç bir şansımız yok.
Hangi takımı tuttuğunun farkında değilsin herhalde.

Üst Alt