GSC Haber - Dursun Özbek: "Ali Koç, Erden Timur'u tehdit etti. Buradan Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum!" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Ali Koç, Erden Timur'u tehdit etti. Buradan Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum!"

Sosyal medya olsun diger Galatasarayli muhabirler olsun bu konunun pesini birakmamali, surekli gundeme gelmeli ki yarin o Koc denen herif polisler tarafindan goturulsun. Oyle herkes istedigi gibi tehdit edebilirse bunun sonunda isler cok kotu yerlere gider. Medyadaki Galatasaray olusumu bu konuyu bugun konusmali.
"isimden olurum" veya "basima 1 is gelir" diye korkudan kimse 1 sey diyemiyor, herif mafya gibi, GS 2. baskaninini bile alenen tehdit ediyor, medya mensuplarina kim bilir neler yapar

Aziz Yıldırım'dan daha kötüsü gelmez diyordum beterin beteri varmış. Milyarder bir deli...
türk filimlerindeki kirbacli simarik zengin velet gibi herif... cocukken istedigi olmus simartmislar, simdi olmayinca kafayi yiyor, psikolojisi bozuluyor

kendine de hayranlik duyulmasini istiyor popstar gibi, aklinca lider görülmek istiyor aziz yildirim vs gibi ama kestanenin teki herif, millet korkmasa zenginligindne dolayi alay konusu olur sabah aksam

maalesef tarafsiz medya da sindirildi siyasetten, kimse gikini cikaramiyor

Göreve gelirken vizyon pazarlaması yapan ama 6 sene sonunda beceriksizliğini örtmek için ülke futbolunu ateşe atacak kadar gözü dönen şımarık yalı çocuğunun ligden çekilme maskeli seçim şovuna alet olan tüm Fenerbahçe Kongre Üyelerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bazen 10 koyunu yönetemeyecek kapasitede bir çapsızın, babasının parajsıyla 117 yıllık bir kulübü nasıl satın aldığını ve kulüp mensuplarının da bundan ne kadar memnun olduklarını gördükçe uyandırmamak için hiçbir şey yazmamayı düşünüyoruz.

Fakat camiamıza dil uzattığı an bu fikirden vazgeçiyoruz.

2011 Şike sezonundan beri Fenerbahçe'yi alt lige götürmek isteğini ve hedefini defalarca yineleyen bu çapsız her zaman olduğu gibi ortaya bir yem attı, kazlarını yeniden etrafında topladı, sonra tüm sözlerini yine yaladı yuttu.

Kazlar ise yine yolunduklarıyla yine ortada kaldı.

Takımı sahada TFF mevzuatlarını çatır çatır çiğnerken, saldırgan topçuları sahada hakem tehdit ederken taraftar döverken, VAR tetikçileri üçer üçer puan hediye ederken Yalı Çocuğunun DADISI Bylockçu Büyükekşi kılını bile kıpırdatmadan meydanı bu şımarık meczuba bıraktı!

Şimdi ise mahallenin yanışını uzaktan izliyor!

Sportif A.Ş Başkanvekilimiz Erden Timur’un, 6 yılda %100 Başarısızlık oranına sahip olan bu meczubu, 2 senedir boynuzlarına kurdela takılmış kurbanlık Koç gibi gezdirmesi zoruna gitmiş olacak ki hadsiz, ahlaksız ve tehlikeli tehditlere girişmiştir!

Kimse Galatasaray camiasını canı sıkıldıkça yolduğu kazlarıyla karıştırmasın.

Galatasaray Spor Kulübü’nün herhangi bir ferdini tehdit edecek, hedef gösterecek güç ülkemiz sınırlarında olmadığı gibi sırça köşklerinizde hiç yok!

Türk futbolu ve Galatasaray camiası kimsenin ÇOCUKLUK TRAVMALARIYLA ve Fetönün Platin Sponsoruyla uğraşmak ve meşgul zorunda değil.

Bu şereften muaf meczubun tehditlerine karşı kulübümüzü derhal suç duyurusunda bulunmaya çağırıyoruz!

Ya bu zehirli dil Türk futbolunun sonu olacak!

Ya da hukuk ve adalet yoluyla derhal kesilip atılacak!

Acun için yarın açıklama yapılacaktır demişler.

‼️Adnan Oktar’ın müridi ile ilgili gereken açıklama yarın yapılacaktır.

Göreve gelirken vizyon pazarlaması yapan ama 6 sene sonunda beceriksizliğini örtmek için ülke futbolunu ateşe atacak kadar gözü dönen şımarık yalı çocuğunun ligden çekilme maskeli seçim şovuna alet olan tüm Fenerbahçe Kongre Üyelerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bazen 10 koyunu yönetemeyecek kapasitede bir çapsızın, babasının parajsıyla 117 yıllık bir kulübü nasıl satın aldığını ve kulüp mensuplarının da bundan ne kadar memnun olduklarını gördükçe uyandırmamak için hiçbir şey yazmamayı düşünüyoruz.

Fakat camiamıza dil uzattığı an bu fikirden vazgeçiyoruz.

2011 Şike sezonundan beri Fenerbahçe'yi alt lige götürmek isteğini ve hedefini defalarca yineleyen bu çapsız her zaman olduğu gibi ortaya bir yem attı, kazlarını yeniden etrafında topladı, sonra tüm sözlerini yine yaladı yuttu.

Kazlar ise yine yolunduklarıyla yine ortada kaldı.

Takımı sahada TFF mevzuatlarını çatır çatır çiğnerken, saldırgan topçuları sahada hakem tehdit ederken taraftar döverken, VAR tetikçileri üçer üçer puan hediye ederken Yalı Çocuğunun DADISI Bylockçu Büyükekşi kılını bile kıpırdatmadan meydanı bu şımarık meczuba bıraktı!

Şimdi ise mahallenin yanışını uzaktan izliyor!

Sportif A.Ş Başkanvekilimiz Erden Timur’un, 6 yılda %100 Başarısızlık oranına sahip olan bu meczubu, 2 senedir boynuzlarına kurdela takılmış kurbanlık Koç gibi gezdirmesi zoruna gitmiş olacak ki hadsiz, ahlaksız ve tehlikeli tehditlere girişmiştir!

Kimse Galatasaray camiasını canı sıkıldıkça yolduğu kazlarıyla karıştırmasın.

Galatasaray Spor Kulübü’nün herhangi bir ferdini tehdit edecek, hedef gösterecek güç ülkemiz sınırlarında olmadığı gibi sırça köşklerinizde hiç yok!

Türk futbolu ve Galatasaray camiası kimsenin ÇOCUKLUK TRAVMALARIYLA ve Fetönün Platin Sponsoruyla uğraşmak ve meşgul zorunda değil.

Bu şereften muaf meczubun tehditlerine karşı kulübümüzü derhal suç duyurusunda bulunmaya çağırıyoruz!

Ya bu zehirli dil Türk futbolunun sonu olacak!

Ya da hukuk ve adalet yoluyla derhal kesilip atılacak!

Acun için yarın açıklama yapılacaktır demişler.

‼️Adnan Oktar’ın müridi ile ilgili gereken açıklama yarın yapılacaktır.
Güzel ama Türkçe kuralları olmadan baştan savma yazılmış gibi. Kendim yazsam bu kadar olur ancak. Düşük cümleler, anlatım bozuklukları vs vs.

Reis bırak savcıyı filan topla taraftarı Rams a götüne güvenen herhangi bir Galatasaraylının düğmesine dokunsun de. Milyonlarca Galatasaraylı arkanda yürüsün.

Ben artık karşı tarafın her tehditine yumuşak bir dille cevap verilmemesi gerektiğini düşünüyorum kaos istiyorlarsa verelim savaşsa savaş kavgaysa kavga karşı tarafın her seferinde sallayıp TFF ve MHK desteği kesilecekse anca büyük bir restle karşılık verirsek düzelebilir aksi durumda karşı tarafın sürekli hareketlerine maruz kalırken rakibin sahada kollamasına müsade edecez buradan tek çıkış yolu kaostur.

Direk tehditine karşılık tehdit edeceksin arkandaki taraftara güveneceksin tehdit üzerine tehdit olduğu durumda ne TFF ne MHK bir adım daha ileri atamaz aksine geri adım atmak zorunda kalırlar çünkü yaşanacak olaylar çok tehlikeli noktaya gelir.

Üst Alt