GSC Haber - Dursun Özbek: "Ali Koç, Erden Timur'u tehdit etti. Buradan Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum!" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Ali Koç, Erden Timur'u tehdit etti. Buradan Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum!"

Ben bu şikecilerden ali koctan öncede daima nefret doluydum.Fakat çevremdeki fazla fanatik olmayan aklı selim Galatasaraylı arkadaşlarımın bile bu heriften sonra febe nefretleri inanılmaz arti.Bu adam istiyorki Galatasaray taraftarı yolda gördüğü febeliyi darp etsin kitlesel kavgalar çıksın.Resmen amacı febenin kayrilmasini falan istemenin çok ötesinde büyük olaylar çıksın istiyor.Sinir uclarimizla oynuyor.Devlet bu herife ve avanelerine dur demeli yoksa Allah korusun çok kişinin canı yanacak bu gidişle
Gs taraftarı ilk saldırı ordan gelene kadar aklı selim kalmalı.

Ekonomik sıkıntı üstüne ali gibi saçmalayacak taraftarı cesaretlendiren biri yüzünden Bir gün birilerinin kanı dökülecek ve yine olay yerine ilk giden bu ali olacak

Abi tamamda bu ülkede hukuk yokmu Cem uzani anında paket ettiler. Feto yu göndermedi mi ülkeden bu hükumet. Bu Adamın amacı buysa neden müdahale yok ? Anlamadığım bu

Bizimkiler pasif davranmak zorunda biraz da. Gerçekten bu konu ciddi bir konu... Bizimkiler de çok sert çıktığında ülke birbirine girer. Laf arasında söylenen söz 60 milyon insan sözü. Diyor ki 85 milyonun 60 milyonu birbirine girerse kimse bu olayları durduramaz yatıştıramaz.

Yapılmak istenen bir sokak olayı çıkarıp insanları birbirine sokmak. Bu kadar insan birbirine girerse de ancak asker gelir. Bir çeşit darbeye davet konuşmaları bu konuşmalar. Fitil ateşlemeye çalışıyor bu haysiyetsiz herif. Şampiyonluk zerre umurunda ise birşey bilmiyorum...

Herkes adam şampiyon olamıyor diye yapıyor yediremiyor sanıyor bunları ama bence durum çok daha vahim. Belki bilerek şampiyon olmuyor bile diyebilirim. Örnek mi? Kendi yalakası Sivas maçını alsa şampiyon olacaktı. Ama ne hikmetse Sivas yıllar sonra bunları şampiyonlukta etti tek maçla... Benim hala aklım almıyor o maçı. Herkesin bildiği Sivas o maçı alarak bunları şampiyonluktan etti.
Fb yi hedef almalarına gerek yok. Direk malum şahıs ve özellikle holding en sert açıklamalarla hedef alınmalı.

Şahsın arkasında giden bir sürü var. Onu hedef alsan da farkeden birşey olmuyor ki. Holiganlar ne dese inanıyor ardından savaşa gidecek kadar mallar...
Arkasından gidenlerin bir önemi yok bizim yönetimin maksadı o holdingin itibarını yerle bir etmeye çalışmak olmalı ve direk laf dalaşına çekmeye çalışması lazım. Bütün mesele oradan çıkıyor

Son düzenleme:
Her suç için ayrı ayrı şahsi şikayet yapıomalıydı savcılığa. Centilmenlik itidak dersen böyle azarlar işte
Yapıldı diye biliyorum. Eray Yazgan açıklamıştı mesela son konuşmalarından sonra suç duyurusuna. Hepsini de açıklamıyorlar ayrıca zira Baki denen kişinin şikayet edildiği falan açıklanmamıştı velisi Koç ile ifadeye gittiğinde öğrendik mesela kulübün şikayeti yaptığını. Yani zaten o şikayetler yapılıyor başkanın bunu ekran önünde yapması taraftarında bu konuda savcıları göreve davet etmesi için mesajdı diye düşünüyorum.

Cumhuriyet savcılarından ziyade, özel olarak Cumhuriyetin Galatasaraylı onurlu vatanını milletini seven cesur savcılarına çağrı yapmak lazım, zira fb güruhunun temsilcisi olan kamu görevlileri kulağının üzerine yatmaktan başka birşey yapmaz. Bu milli güvenlik ve beka sorununa karşı radikal çözümler üretilmesi şart artık.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sosyal medya olsun diger Galatasarayli muhabirler olsun bu konunun pesini birakmamali, surekli gundeme gelmeli ki yarin o Koc denen herif polisler tarafindan goturulsun. Oyle herkes istedigi gibi tehdit edebilirse bunun sonunda isler cok kotu yerlere gider. Medyadaki Galatasaray olusumu bu konuyu bugun konusmali.

"Ne para harcadın yaaa"

Diyerek aşağılamaya çalışmıştı. Esas saçmalık seviyesinde kimin para harcadığını gördük.

Baba bir yere kadar işte.

Olmayınca olmuyor.

Üst Alt