Dursun Özbek Basın Toplantısı Düzenledi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Basın Toplantısı Düzenledi!

Özbek : Şimdi ben buraya neden çıktım. nasıl çıktım. Gördüğünüz gibi merdivenden yürüyerek çıktım

Özet bu sanırım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

süre kısa diye adaylıktan kaçanlar boşuna bahane üretmesinler, bi daha da konuşmasınlar. ya şimdi çıkın başkanlığa aday olun ya da susun. 3 yıldır kulübün içine etti bu dursun hala da aday çıkmıyorsa yuh diyorum

soru: terim yeryüzündeki en büyük 3 galatasaraylidan biridir, fatih terimi getirmek istermisiniz?

cevap: fatih terimi bu söylemler yipratir :D

Tekrar seçilmesi Galatasaray'ın bitişi olacak net olarak. Tek umudum taraftarın bu adamın orada 3 yıl kalmasına izin vermemesi.

10 dakikadır dinliyorum ben bir şey anlamadım. Sadece Fatih Terim'i unutun demeye getirdi. Ya hiç düşünmedi ya da getiremiyor.

Koskoca camia koskoca genel kurul yine bu herifin seçilmesine göz yumarsa ben de artık ufak ufak Galatasaray'dan uzaklaşmaya başlarım. Galatasaray aşkımız tamam da kendi ruh sağlığımızı da düşünmemiz gerekiyor.

Ulan bu kadar anlamsızca ve saçma sapan konusulmaz, adam nasıl bir trolse bir de çıkıp bu söylediklerim kayda geçsin diyor. Ne söylediğini sanıyor ki bu adam. Bu kadar rahatsız edici bir başkan profilini ömrümde ilk defa görüyorum yahu.

Dayak yiyecek bu adam kaçarı yok. Ömründe hiçbir insana fiziksel şiddet uygulamamış biri olarak ben bile çıldırdıysam , yarısı şiddet meyillisi olan toplumdan biri bunu döve döve götürür koltuktan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt