Dursun Özbek Basın Toplantısı Düzenledi! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Basın Toplantısı Düzenledi!

Buna oy veren adam vurduruyordur.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Ve bu adamın seçilme olasılığı an itibariyle yüzde 99

Adam bildigin aday olacakları tehdit ediyo eğer yeni yönetim gelir şampiyon olamazsa Galatasaray biter demeye getiriyo sanki bu hale kulübü getiren kendisi degil defol git artık şu kulüpten

Yazın transferleri yaparken büyük başkan büyük başkan diyordunuz.

sent via GSC

CAffKIXW4AA-lb2.jpg

Ondan sonra da git Gs ye sahip cik diyorsunuz , tatil fotolari attigimda kongre gunlerinde

size o gun de soyledim , sonucu onceden belli isler hepsi , gidip bir gun harcamaya bile degmez , o yuzden de dursunun tek aday gibi oldugu secime gitmeme gerek mi var

Gitmezsen tarih seni yazar. Ulan içinizde hiç mi umut yok be. Oyun varsa bozulur. Bir koordine olun. Kulis yapın. 1000 oy farkla mı olacak 999 olsun. En azından ben yaptım üzerime düşeni dersin.

Şunu diyorsun daha da çıldırtıyorsun insanı. İSTİFA ET o zaman üyelikten de Yaşayan ölü gibi takılmaktan vazgeç en azından.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İşkence gibi bir adam,herşeyi anlatayım diyip hiçbirşey anlatamıyo,allah bize sabır versin bu gerizekalıya karşı

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ula transfer yaptın da sanki cebinden verdi parayı pisuvar suratliya bak buna büyük başkan çekenler yemin ederim bundan 10 kat fazla küfrü hakediyor. Adamlara ederinin kat kat fazlasını verip transfer etmek ne zaman başarı oldu.

Üst Alt