Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Erden Timur başlığına yazamıyorum nedense ama buraya yazacağım

Yaz dönemini geciyorum, ondan zaten berbat iş yaptılar ama kış doneminde de sıvadılar

En iyi oyuncumuzu satıp yerine Afrikalı bir sakat aldılar, eleman sahaya çıkamıyor muhtemelen de çıkamaz.
Bakambu gibi iyi kötü gol atabilecek bir adam yerine gidip futbolcu bile olmayan birini getirdiler.
Sol beki Avrupa'ya yazamadilar, şimdi de kendi elemanlari Haluk ile Gökhana Okan hocayı yeme emri vermişler. Bundan sonra şampiyonluk giderse sorumlusu Erden Timur ve Dursun ozbektir, şampiyon olursak da zerre katkıları olmadığı gibi inanılmaz zarar vermislerdir

kap bildirimlerini düzelt

burak elmasla başlayıp erden timurla devam eden ve insanları bilgilendirmekten çok bilerek yanıltmaya yarayan mevcut durumu bitir

bu laf ebeliklerini ali cengiz işlerini yapa yapa aziz 600 milyon üzerinde borç bırakmıştı

galatasarayın kültürüne aykırı bu işi taraftar kafasıyla değerlendirip onlar açıklamıyor biz de açıklamayalım şeklinde değerlendirme

umarım miçö ve morutan transferleri saçmalıkla sonuçlanmaz

Bu sezonki yönetimi, rezalet ötesi
Bu sezonki korkaklığı, rezalet ötesi
Bu sezonki güçsüzlüğü, rezalet ötesi

çok daha büyük suçlamalarda bulunurum ama kanıt yok tabii yakışmaz.

Yalnız başkanlıktan uzaklaştığın gün bu sezon için ana avrat düz gireceğim.

Bu sezon şampiyon olursak %1 katkın bile olmayacak.
Okan & Erden senin en büyük şansın.

Pısırık, korkak, el divan pençe herif!

Başkanlığa aday mısın değil misin açıkla artık. Seçim olacak diye yine Nisan, Mayıs aylarında transfer yapmayacağın da belli oldu. Hükümete şirin gözükme derdindesin inşallah başka işler çıkmaz altından.

ya çıkıp ne desin sizde beyler ana avrat düz gitme seviyesindeyiz artık nerdeyse - alalen yapılan işe açıklama yapsan ne olacak.

sahada döveceğiz belli ki

Galatasaray umrunda değil, muhtemelen başkanlık yaptığı sürece servetine servet katıyor, üstüne üstlük tek gerçek Galatasarayli olan Erden timuru da sindirdi. Bu adamın kulüpten atılması için ne gerekiyor merak ediyorum

Acayip bir char. Efsane olacakken kestane olma yoluna ışık hızıyla geçiş yapabiliyor. Geçen sene baron gibi dolanıyordu bu sene özüne döndü. Ülke ekonomisi gibi dalgalı bir profile sahip. Kendisini çözemedim.

Üst Alt