Dursun Özbek: "Hoca değişikliği söz konusu değil" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Hoca değişikliği söz konusu değil"

Eğer tribünde bu gerizekalılara protesto olmazsa bu kulübün bittiğinin göstergesidir. Takım tek sezonda direk 4 rakibiyle oynadığı maçlarda tarihinin en rezalet ve aciz futbolunu oynuyor ve tribünler sessiz kalıyor. Diyecek pek birşey yok,ne haliniz varsa görün.

Muslera da yokları oynuyor onu da ıslıklayalım o zaman? Eğer formaya ihanet gösteriyorsa bırak ıslığı küfür bile edilebilir ama sırf kötü diye üstelik takımda her şey iyiyken ıslıklayan en hafif tabirle rakiplere iyilik yapıyordur.

Örneğin Lato daha 4-5 maç oynamış ve bana göre inanılmaz hatalar da yapmamıştı. Geldiği para belli zaten. Adam elinden geleni de yapıyor ama sen takım öndeyken adamın daha ayağına top gelmeden ıslıklıyorsun. Doğru buluyorsan söyleyecek başka sözüm yok,ne diyeyim.
Muslera bu sezon bile kac tane kritik kurtaris yapti.
Su ana kadar Musleranin direk hatasi sebebi ile bir tane yedigimiz golü hatirliyorum, Besiktas maci.
Yan toplarda zaafi var evet ama bunlardan belki iki veya üc tanesini ciksa önleye bilirdi.
Ekran basindan izlerken her topa cikmak kolay görüle bilir, öyle olsa kaleciler maclarda her yan topa cikarlar.

Evet yüzde yüz dogru buluyorum.
Sen inanilmaz hatalar yapmadi diyorsun, sirf isliklandigi macta en az üc hatasini sayarim, bunlardan biri yerde olan oyuncudan alamadigi topun kurallara göre penalti olmasi. Hakem orada Penaltiyi calsa skor 1-1.

Bir oyuncu sirf kötü bir performans gösteriyor diye isliklanmaz.
Taraftarlara böylesi bir suclama yapmak haksizliktir, cünkü bu taraftar bunu hic bir zaman yapmadi.
Haddinizi bilin artik, hatali olanlari korumak icin ikide bir taraftara dil uzatmayin.

Isliklanan oyunculara bak, kac mactir takima yaptigi hatalar ile zarar veren, üstelik süper olmasa bile daha iyi oldugunu gösteren bir baska oyuncu varken oynatilmaya devam edilen bir oyuncu, ki tekrar ediyorum isliklanan bunu göremeyen Teknik Direktördü oyuncu degil. Diger ikisi ise kac sezondur hic bir sey oynamayan Selcuk, taraftarin gitmesini istemesine ragmen gitmemis, sonuc yine hic bir sey vermiyor. Bir digeri ise sezon basinda bana göre oynanan Östersunds macini sabote eden, bunun yaninda gitmek icin türlü türlü rezillikler yapan Sinan.

Son düzenleme:
Artık uzun uzun yazacak, analiz yapacak durum kalmadı. Bundan daha dip yok, çıkış zamanı diyorduk meğer yanılmışız. Tam anlamıyla rezil rüsfa olmadan kurtulamayacağız bu girdaptan bunu anlamış olduk. Artık tek hedef olmalı o da Dursun denen adamı başkanlıktan etmek, geri kalan her şey fasa fiso.

Bakin arkadaslar , bazi seyleri dogru yorumlayin .. Biz burada dursun ya da tudor guzellemesi yapmiyoruz , islerin zorlastigi anlardaki kayiplarin , 12 puanda 1 puan alabildigimizin biz de farkindayiz

ama mevcut durum diye bir sey vardir .. mevcut durumda eger yonetim tudor kalacak dediyse kalacaktir , forumda sokakta tribunde bunu degistirmek soz konusu degildir

ne yapalim yani , tudor kalacak diye ? elbette amac sampiyonluksa ve bu sampiyonluk GS icin ise , dursun ve tudor dan daha onemlidir

ayrica sizlere burada iclerinde 15 senedir bulundugum camianin genel kurulunu anlatiyorum , bu adamlar ultaslanmis , tribunmus , forummus , Gs taraftarinin ekseriyetiymis , bunlari DINLEMEZLER !!!

genel kurul derken ,ben de 15 senelik uyeyim ama beni de dinlemezler

orada yonetim sicil denetleme ve onlarin biraz yakin oldugu 100-150 kisilik takim yonetiyor ,karar aliyor GS de

yani kongre uyesi diye gecinen bizler gibiler de bir sey yapamayiz .. Gs kulturu boyle gelmis boyle gidecektir , bunu hazmedeceksiniz , ben size antipatik olmaya calismiyorum , ama size antipatik gelebilecek de olsa gercekleri soyluyorum iletiyorum

Şampiyonluk gider. En fazla 4. Oluruz. Geçen seneden tek fark,bu sene 12.haftaya kadar potadaydık.

Geçen sene de potadaydık bu zamanlar, hatta direk ayni puandaydık. Tudor’un geldiği Rize maçında önce fark 7’ye, sonra Bjk maçında 10’a çıktı. Riekerink 5 puan geride devretmişti sanırım bu alıp 13 puan fark yedirdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

evet olmuş olabilir.Ancak siyaset bir yere kadar tesir edebilir.2018 deki kongrede adayların en büyük kozu Fatih Terim olacaktır.Taraftar şu anda terim diye ortalığı inlettiği için er yada geç 2018in içinde hoca kulübe dönmüş olacaktır.Mahkeme işi hoca 1 hafta önce tüpçü ye istifa etme teklifi yapıp 1 hafta sonra kovulduğundan dolayı inatlaşma gibi bişey.

Ya 6 ay kaldi ve kimse cikip aday olacagini bile belirtmiyor keza daha 1 hafta once borclanma yetkisini alan bir baskan var en prof baskan adayi dedigimiz faruk suren bile el kaldirdi.
Bir kisi bile sormuyor 2018'de florya tamamen satilacakti daha kazma vurulmasina en az 2 sene var.
Donup dolastirip 3 sene onceki projeleri yapacagiz diye milletin onune seren bir manyak var. Butun bu gibi sacmaliklarin altinda eli kolu bagli oturan o galatasaray kongre uyeleri varya asil suclu bunlar ne tudor ne futbolcular ne kardesine futbolu emanet eden dursun tek suclu o asiri demokratik genel kuruldur. Gecen sene taraftar devrimi olacak diye altina sican genel kurul. Dursun gitse bile ayni capta birini getirir koyarlar buraya keza dursunun yerinde olsam her turlu calar cirpar riva florya ne varsa zimmetime gecirirdim galatasarayin cani cehenneme ne de olsa. Herseyden memnunlar bunlar.

Galatasaray taraftari oturup basini ellerinin arasina alip dusunecek butun bunlardan nasil kurulacagini dusunecek

Geçen sene de potadaydık bu zamanlar, hatta direk ayni puandaydık. Tudor’un geldiği Rize maçında önce fark 7’ye, sonra Bjk maçında 10’a çıktı. Riekerink 5 puan geride devretmişti sanırım bu alıp 13 puan fark yedirdi.

millet neden o zaman kayseri macindan sonra surekli rikerink istifa istifa diye bagirdi durdu

yapmayin sanki o donem 90% gibi bir oranla tudor istenmiyordu .. seyircinin dedigini denediler olmadi , simdi yine seyircinin lafiyla ayni maceraya kalkmanin alemi var mi

daha bir kac ay onceyi hatirlayin

millet neden o zaman kayseri macindan sonra surekli rikerink istifa istifa diye bagirdi durdu

yapmayin sanki o donem 90% gibi bir oranla tudor istenmiyordu .. seyircinin dedigini denediler olmadi , simdi yine seyircinin lafiyla ayni maceraya kalkmanin alemi var mi

Yanlış hatırlamıyorsam kim gelirse gelsin hoca farketmez çünkü takım ve yönetim de berbat demiştim ama ilk geldiğinde genç ve başarıya aç diye umutlu bakıyordum. Desteklemiştim yani ama alınan sonuçlar ortada, geçen seneyle bu seneyi karşılaştırmak doğru olmaz çünkü kadro farkı var. Bu sene kim gelse mantıklı bir sistemle başarılı olma şansı vardı, özellikle hücum futbolunu seven td’ler

O dönem seyirci lafı ile değil seyirci lafı süsü verilerek gaz almak için yapıldı o operasyon. Bizzat Dursun'u içeriden yönlendiren grup kimse (ki başarı zerre umurlarında değil bunların dertleri sadece iktidarın sopa göstererek ellerinden almaya çalıştığı gücü koruma) onlar icazet vermese Riekerink gitmezdi. Şu an aynı grup kimse Terim'i alma seçilemezsin diyor. Bayağı başarılı olmaktan korkuyorlar. Bilerek telkinle kaybettiğimiz maçlar oldunun da açıklaması bu.

O dönem seyirci lafı ile değil seyirci lafı süsü verilerek gaz almak için yapıldı o operasyon. Bizzat Dursun'u içeriden yönlendiren grup kimse (ki başarı zerre umurlarında değil bunların dertleri sadece iktidarın sopa göstererek ellerinden almaya çalıştığı gücü koruma) onlar icazet vermese Riekerink gitmezdi. Şu an aynı grup kimse Terim'i alma seçilemezsin diyor. Bayağı başarılı olmaktan korkuyorlar. Bilerek telkinle kaybettiğimiz maçlar oldunun da açıklaması bu.

yonetimin hangi sebeple yaptigindan ziyade senin de kabul ettigin gibi seyircinin ,forumun yuksek ekseriyeti bu degisimi onayliyor ve istiyordu

hatta kucuk bir tazminati vardi ,onun icinde aramizda toplayalim diye espriler bile olmustu ... ben dun gibi hatirliyorum arsivlerde vardir

Önümüzdeki 3 maçı görelim yahu bekleyelim.Hatta önümüzdeki 10 maçıda görebiliriz.Hala 3 maçta bişey olacağını düşünen sazanlar var.Bu takım ilk 3 e giremez net.

Açık ve net söylemek gerekirse bu Dursun resmen taraftar ve kulüp ile dalga geçiyor. Bazı teknik hatalar olmuş olabilir GS şampiyonluğun en büyük adayıdır diyorsa bunun başka bir açıklaması yok.
Tudor un mantığına gelecek olursak derbi maçları kazanmaktansa şampiyon olmayı tercih ederim diyor. Matematiksel olarak nasıl mümkün olacak bu. FB + BJK + BAŞAKŞEHİR + TS. Sen bir sezonda bu 8 maçı kaybet sonra şampiyon olucam de. Bu da resmen dalga geçiyor.
Kalan 3 maçı kazansak bile kimse kimseyi kandirmasin. Başımızda t.d. ün t sinden bile anlamayan biri varken şampiyonluk hayal. Olan bizim gibi taraftara oluyor. Maça gidip harcanan paralar mi storelerden alınan klüp ürünleri mi dersiniz hepsi taraftara giriyor çok yazık. Başakşehir maçında rezil ettiler Bjk maçında da acizleri oynadık. Kimsenin bu kulübü bu hallere düşürmeye hakkı yok

Son düzenleme:
eğer tudorun arkasında iseniz bu takıma sol kanat solbek hızlı dikine giden forvet alacaksınız ayrıca belhanda ve fegulinin kulağını çekeceksiniz taffareli nerEde ise bulup musleranın başına dikeceksiniz ! VE ŞAMPİYON OLACAKSINIZ !! olamazsanız hep beraber GİDECEKSİNİZ !!

Bakin arkadaslar , bazi seyleri dogru yorumlayin .. Biz burada dursun ya da tudor guzellemesi yapmiyoruz , islerin zorlastigi anlardaki kayiplarin , 12 puanda 1 puan alabildigimizin biz de farkindayiz

ama mevcut durum diye bir sey vardir .. mevcut durumda eger yonetim tudor kalacak dediyse kalacaktir , forumda sokakta tribunde bunu degistirmek soz konusu degildir

ne yapalim yani , tudor kalacak diye ? elbette amac sampiyonluksa ve bu sampiyonluk GS icin ise , dursun ve tudor dan daha onemlidir

ayrica sizlere burada iclerinde 15 senedir bulundugum camianin genel kurulunu anlatiyorum , bu adamlar ultaslanmis , tribunmus , forummus , Gs taraftarinin ekseriyetiymis , bunlari DINLEMEZLER !!!

genel kurul derken ,ben de 15 senelik uyeyim ama beni de dinlemezler

orada yonetim sicil denetleme ve onlarin biraz yakin oldugu 100-150 kisilik takim yonetiyor ,karar aliyor GS de

yani kongre uyesi diye gecinen bizler gibiler de bir sey yapamayiz .. Gs kulturu boyle gelmis boyle gidecektir , bunu hazmedeceksiniz , ben size antipatik olmaya calismiyorum , ama size antipatik gelebilecek de olsa gercekleri soyluyorum iletiyorum

Bu kadar tepkinin sebebi şu; "derbi" denilen maçlardaki kötü skor ve oyunlar. Atıyorum Trabzonspor'u yenip Konya'ya yenisek bu kadar tepki olmazdı. Medya da sürekli sürekli bu büyük maç istatistiğini gazladı durdu.

Ben bakıyorum,bakıyorum taraftarın abarttığı kadar büyük başarısızlık görmüyorum. Medya 2-3 gündür yalan yanlış haberlerle iyice gazladı işi. Neymiş "Gomis'in gol sevincini karışmış, o günden beri o gol sevincini yapmıyormuş" Adam sadece Başak maçında yapmadı onda da köle olayına tepki verdi. Alanya maçında yine yaptı. Maksat tamemen uydurma da olsa taraftarı iyice gazlamak.

Bizim vasat yönetim de bunlara en ufak tepki,yalanlama yapmıyor. Skandal asıl bu işte.

yonetimin hangi sebeple yaptigindan ziyade senin de kabul ettigin gibi seyircinin ,forumun yuksek ekseriyeti bu degisimi onayliyor ve istiyordu

hatta kucuk bir tazminati vardi ,onun icinde aramizda toplayalim diye espriler bile olmustu ... ben dun gibi hatirliyorum arsivlerde vardir

Aptala yatıyorsun şu an ve hiç sevdiğim bir durum değil bu. Sen diyordun yönetimler asla taraftarın dediğini takarak iş yapmaz diye. O olayın suçu taraftara değil, taraftarın yeniçeri gibi ayağa kalkmasından ötürü yönetim üzerinde ki baskıyı almak için yapılan bir feda olarak gören GİZLİ EL ve YÖNETİM'e yazar.

Taraftar hep ister. Terim gitsin de istememiştir. Sen burada ki azınlığa bakma o gün 3 Milyon fanatik arasında anket yap %80 Terim kalsın derdi millet.

Sen benden daha iyi biliyorsun bunları zaten. O yüzden boşuna oraya çekmeye çalışma bence şık durmuyor.

Önümüzdeki 3 maçı görelim yahu bekleyelim.Hatta önümüzdeki 10 maçıda görebiliriz.Hala 3 maçta bişey olacağını düşünen sazanlar var.Bu takım ilk 3 e giremez net.
Dursun denilen çapsız başkan bozuntusu seçime kadar tudoru falan kovmaz isterse bu hafta akhisardan 8 yiyelim yine kovmaz adım gibi eminim takım beşiktaştan neredeyse tarihi fark yiyecekti başkan bozuntusu maçtan sonra utanmadan düğüne falan gidiyor adamın umrunda değil yahu.

Kendini bir halt sanan Allahın moruklar ordusu tarafından yönetildiğimiz sürece Fatih terim falan da gelmez. Tudorla ise 3. olmak başarıdır bence. Direk 4 rakibiyle oynadığı her maçta tarihin en rezil futbolunu oynatan adamın sezon sonunda 4 rakibinden birini geçmesini başarı olarak saymalıyız.

Üst Alt