Dursun Özbek: "Hoca değişikliği söz konusu değil" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Hoca değişikliği söz konusu değil"

Kulüpten liselileri komple kazıyıp atmamız lazım.Halka açılması lazım artık kulübün yoksa bu Dursun ve türevlerinden kurtuluşumuz çok zor.

Geçen seneki leş takım otursa ne olacak la? Hadi savunun anladık da saçma sapan argümanlar kullanmayın. Gerçi Maxwell’i sol bek olarak öneren adamdan her şeyi beklemek lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bir cok sebep sayiliyor , terim tff tazminat mevzusu , terim in kendi istememesi , kkendi kadrosu olmamasi ve sezon ortasi olmasi , ama sizi temin ederim , ki kapali whatsapp grubumuzda da bu konusuluyor su an

yonetim ve arti genel kurulun onde gelen isimleri terim ismine bir teveccuh gostermiyor . asil sebep bu

Bu saydigin oyuncularin isliklanmasini, özellikle Sinan ve Selcuk, yüzde yüz dogru buluyorum.
Ikiside dua etsin Taraftar isliklama ile birakiyor bu isi.

Senin bir türlü anlamadigin bir durum var, teker patladi, patlak teker ile yola devam edilmez.
Tudor gelismeye acik olmadigini bir cok macta gösterdi, bahsettigim kötü gidisat iste bu.
Topladigi puanlar, böylesi maclarin skorlari degil, bu maclarin bir tanesinde bile gelisme gösterememesi.

Yine keza oyuncular icin anlamadigin nokta su, bu oyuncularin kendileri caba göstermiyorlar, Taraftar böylesine neden destek olsun?
Bir tanesi sezon basinda neler yapti, digeri kac sezondur yoklari oynuyor.
Bir tek mesela Yasin son haftalar düzelmeye basladi, bunun karsiligini da aliyor taraftardan.

Asil bu sezon, stadyumda, en önemli platformda bir iki oyuncu haricinde bir protesto olmadi.
Eger Östersunds macindan bahsedeceksen, öylesi bir takima karsi elendikten sonra taraftarin tepkili olmasini elestirmek yanlis.
Kimse bana Östersunds grubundan cikti falan demesin, bize karsi adamlar korkuyordu yahu, korkularindan topu dan dun ileri vuruyorlardi.

Muslera da yokları oynuyor onu da ıslıklayalım o zaman? Eğer formaya ihanet gösteriyorsa bırak ıslığı küfür bile edilebilir ama sırf kötü diye üstelik takımda her şey iyiyken ıslıklayan en hafif tabirle rakiplere iyilik yapıyordur.

Örneğin Lato daha 4-5 maç oynamış ve bana göre inanılmaz hatalar da yapmamıştı. Geldiği para belli zaten. Adam elinden geleni de yapıyor ama sen takım öndeyken adamın daha ayağına top gelmeden ıslıklıyorsun. Doğru buluyorsan söyleyecek başka sözüm yok,ne diyeyim.

Oturmuş olması kötü olmasını değiştirmiyor. Evet kötüydü ama Başakşehir'den kötü falan değildi. Adamlar forvette Batdal,stoperde Yalçın,beklerden Uğur,Ferhat ile oynadı. Neye göre iyiydi bizden? Bu sene kaliteli oldular. Beşiktaş'tan da kötü değildi,hatta eşitti diyebilirim. Fener'den de iyiydi. Sadece Lens'e bakan takımdı. Diyeceksin neden kötü diyorsun o zaman.

Çünkü kalite her şey değildir. Artık yaşlanmış,tempoyu kaldıramayan bir takımdı. Sneijder,Poldi,Selçuk,Bruma gibiler geri koşamıyordu, orta alan otoban gibi geçiliyordu. Ayağında olduğunda üst seviye ama rakipteyken inanılmaz vasattı. Fark buydu işte.

Seyirci gelmiyordu çünkü oyun umutsuz vakaydı. Kadrodaki isimlerden bıkılmıştı. Bu sene öyle mi? Her zaman zevk veriyor. Ancak sen eğer en iyi dönemde bile oyuncuyu ıslıklayıp yok olmasını istersen hiç gelme daha iyi.
Saydigin dört oyuncunun ücü, arti Muslera, o kadar, bunun disinda Kadronun hic bir yani iyi degildi.
Yine bu dört oyuncudan ikisi, Sneijder ve Podolski, fizik olarak iyi degildiler ama buna ragmen bu sezon ki yerlerine oynayan oyunculardan daha cok katki verdiler, skor anlaminda.
Karsilastira bilecegim tek Kadro Fenerin kadrosu, bu zaten Puan tablosuna yansidi.
Bir tek Basaksehir ile ilgili, kagit üzerinde isimlere bakildiginda hak veriyorum.

Her zaman zevk verdigine kesinlikle katilmiyorum, özellikle Konya macindan bu yana takim hic bir sekilde zevk ve güven vermiyor.
Buna yine, yeniden Genclerbirligi macini, özellikle ilk yarisini katiyorum.

Bu sezon isliklanan oyunculardan ikisi hakkinda demin yazdim, her ikisi de sonuna kadar hak ediyorlar.
Sinan ve Selcuk gibi adamlarin hala daha bu takimda olmalari Taraftarin ayibi degil.
Lato olayina gelince, isliklanan Lato degildi, kac mactir takima zarar verdigini göremeyen veya görmek istemeyen Teknik Direktör isliklandi.
Elma ile Armutu karistirmamak lazim.

Sezon başındaki oyunu oynamak sorunumuzu çözmeyecek ki. Bizim sorunumuz büyük maç oynayamamak. Bunun primer sorumlusu da başımızdaki hoca. Bu hafta Akhisar'ı yeneriz, belki son 3 maçımızı da kazanırız ama ligin ikinci yarısındaki büyük maçlar ve düşme hattındaki takımlarla oynayacağımız zorlu maçlar konusunda derin şüphelerim var.

talihsizligi de ele almaliyiz .fikstur avantajinin elbet bir de dezavantaji olacakti

o da zor maclarin , ustelik 3 tanesinin kisa araliklarla ve deplasmanda olmasiydi

fb macini geciyorum , diger 3 maglubiyet ornegin 5-11-17 inci haftalarda olsa boyle etki yaratmazdi , kisa bir zaman diliminde hepsini kaybedince suni bir gundem oldu

bu oranda buyutulmemeli , ileriye bakilmali

Olan olmuş giren girmiştir. Artık yapacak birşey yok, sadece destek vericez ve olanları görücez.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt