Dursun Özbek: "Hoca değişikliği söz konusu değil" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Hoca değişikliği söz konusu değil"

Fenerbahçe maçını zaten kim olursa olsun kazanamıyoruz orada o maça bakmıyor şampiyonluk,evindeki 3 derbide 0 veya 1 puan alırsan zaten olamazsın o 3 maç çok kritik 6-7 puan çekersek her türlü şampiyonuz.
o 3 kritik maçta toplam 3 puan al öp başına koy. dediğim gibi o maçlara gelmeden anadolu deplasmanlarında patlatacaklar o hırdavatı zaten. şu ana kadar kazandığı tek zorlu deplasman bursa. o maç da şu an oynansa bursa 3 ten aşağı atmaz

birde bazı akıllıar diyor ki mac icinde protesto olmaz :asd22: ulan takımmı kaldı etkilenecek en basta oyuncular memnun degil basta ki hırvat köylüsnden

en zirve dönemi dediğin başakşehirden 5 yememiz mi mantığı biraz kendi beyninde ara bence önce. zirveymiş, riekerinkle aynı puanı toplamış herif ,2.sırada şuan zirveymiş güldürme insanı

Anlama sorunun var sanırım. İlk 8 haftadan bahsediyorum. Bence senin beyini bilmem de anlama konusunda sıkıntıların olduğu kesin. Ayrıca düzgün tartışmayı da öğren. Tavsiye.

Fark şu.. Lig çok daha güçlendi. Hemen her takım çok iyi kadro kurdu. İlk 7 takım arasında sadece 6 puan var. Ayrıca geçen sene sadece ve sadece Trabzon maçı tamamen dolmuştu. Fb,Bjk maçları bile 36Bin kişi civarı gelmişti. Bu sene ise küme düşecek Gençler maçına bile 40.000 kişinin üstü seyirci geldi. Demek ki taraftar geçen seneden farklı şeyler gördü.

Üstelik geçen sene çok daha oturmuş takım vardı. Eren ve Tolga hariç hepsi takımda olan isimlerdi. Şimdi bambaşka takım var. Fark bu işte.
Bu olmadi iste bir karar verin, oturmus takim mi, les takim mi, hangisi?
Evet tüm takimlar güclendi bu dogru ama baktigin zaman gecen sezon bizim kadromuz sampiyonluk yarisi veren Basaksehir ve Besiktasin kadrosundan kötü idi.

Yine mesela verdigin seyirci sayisi ile ilgi yazdigin, az önce bana yazdigin, gecen sezon bu kadar tepki olmuyordu söylemin ile celisiyor.
Senin de ifade ettigin gibi gecen sezon bu kadar seyirci gelmiyordu, yani bu destegin yarisi bile zor oluyordu.
Sayilar net, cok daha fazla bir taraftar destegi var, cok daha iyi bir kadro var ama sonuc puan olarak ayni ve son haftalarda oyun olarak da asagi yukari ayni.

Son düzenleme:
Her şeye ok da bari 3 puan öndeyiz deme. Hadi beynini kullanamıyorsun da açıp puan tablosuna da mı bakmıyorsun?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kötü gidişat derken? Ben diyorum ki en zirve dönemimizde yani ilk 8 hafta bile Yasin,Sinan,Selçuk sürekli ıslıklandı. Üstelik 2-0,3-0 galipken. Bunu doğru buluyorsan pes diyorum. Geçen sene en rezil dönemler en ufak tepki yoktu. Varsa bile bugünkünün 5'te 1'idir.
Bu saydigin oyuncularin isliklanmasini, özellikle Sinan ve Selcuk, yüzde yüz dogru buluyorum.
Ikiside dua etsin Taraftar isliklama ile birakiyor bu isi.

Senin bir türlü anlamadigin bir durum var, teker patladi, patlak teker ile yola devam edilmez.
Tudor gelismeye acik olmadigini bir cok macta gösterdi, bahsettigim kötü gidisat iste bu.
Topladigi puanlar, böylesi maclarin skorlari degil, bu maclarin bir tanesinde bile gelisme gösterememesi.

Yine keza oyuncular icin anlamadigin nokta su, bu oyuncularin kendileri caba göstermiyorlar, Taraftar böylesine neden destek olsun?
Bir tanesi sezon basinda neler yapti, digeri kac sezondur yoklari oynuyor.
Bir tek mesela Yasin son haftalar düzelmeye basladi, bunun karsiligini da aliyor taraftardan.

Asil bu sezon, stadyumda, en önemli platformda bir iki oyuncu haricinde bir protesto olmadi.
Eger Östersunds macindan bahsedeceksen, öylesi bir takima karsi elendikten sonra taraftarin tepkili olmasini elestirmek yanlis.
Kimse bana Östersunds grubundan cikti falan demesin, bize karsi adamlar korkuyordu yahu, korkularindan topu dan dun ileri vuruyorlardi.

Son düzenleme:
Lafa gelince "Aslolan Galatasaray" "Kimse Galatasaray'dan büyük değildir" demeyi biliyorlar. Belki de tarihin en kritik sezonunda en zirve döneminde bile illa bir oyuncu ıslıklandı bu sene. Geçen sene rezil rüsva durumdayken en ufak ıslık,tepki yoktu ama bu sene en zirve dönemde bile hep kaos vardı. Selçuk,Sinan,Yasin,Lato hangi birini sayayım. Hep farklı kişiler.

Ben bundan rahatsız oluyorum bu kadar basit. Kimseye Galatasaraylılığı öğretecek değilim ama azıcık mantık lazım. Kişisel duygular Galatasaray'ın önüne geçmemeli.

Hangi gecen seneden bahsediyorsun acaba. Millet islikladi diye kac kere grup halinde saldiri yapildi millet dayak yedi.

ROlbya.jpg

Anlama sorunun var sanırım. İlk 8 haftadan bahsediyorum. Bence senin beyini bilmem de anlama konusunda sıkıntıların olduğu kesin. Ayrıca düzgün tartışmayı da öğren. Tavsiye.
sen olmayan beyninle sürekli gelip burda saçma savlarınla milletin sinirlerini bozmayı bırak önce bu da benden sana tavsiye.

goz gore gore bazi seyler yapiliyor, birisi gelmis, hala destek cikin, niye islikliyorsunuz dir dir dir otuyor

birader sen bize neyi anlatmaya calisiyorsun?

Basaksehir 5 atmis, besiktas 10 atacakti mac'ta utanmiyormusunuz neyin destegi

antalya fb ts bjk bsk

butun kayde deger maclarda sicti batirdi, igrenc korkak

Bazilarina gore Latov'a destek cikmamiz lazim, adama sahip ciksaydik BJK macinda tarihi fark kacti degil tarihi fark diye konusuyor olurduk.

Forum'da devamli herkese opoze yorum yapip milletin sinirini germe ve ilgi arama olan kisilerin artik banlanmasi gerekiyor.

Bu olmadi iste bir karar verin, oturmus takim mi, les takim mi, hangisi?
Evet tüm takimlar güclendi bu dogru ama baktigin zaman gecen sezon bizim kadromuz sampiyonluk yarisi veren Basaksehir ve Besiktasin kadrosundan kötü idi.

Yine mesela verdigin seyirci sayisi ile az önce bana yazdigin, gecen sezon bu kadar tepki olmuyordu söylemin ile celisiyor.
Senin de ifade ettigin gibi gecen sezon bu kadar seyirci gelmiyordu, yani bu destegin yarisi bile zor oluyordu.
Yani gördügümüz gibi cok iyi bir taraftar destegi var, cok daha iyi bir kadro var ama sonuc puan olarak ayni ve son haftalarda oyun olarak da asagi yukari ayni.

Oturmuş olması kötü olmasını değiştirmiyor. Evet kötüydü ama Başakşehir'den kötü falan değildi. Adamlar forvette Batdal,stoperde Yalçın,beklerden Uğur,Ferhat ile oynadı. Neye göre iyiydi bizden? Bu sene kaliteli oldular. Beşiktaş'tan da kötü değildi,hatta eşitti diyebilirim. Fener'den de iyiydi. Sadece Lens'e bakan takımdı. Diyeceksin neden kötü diyorsun o zaman.

Çünkü kalite her şey değildir. Artık yaşlanmış,tempoyu kaldıramayan bir takımdı. Sneijder,Poldi,Selçuk,Bruma gibiler geri koşamıyordu, orta alan otoban gibi geçiliyordu. Ayağında olduğunda üst seviye ama rakipteyken inanılmaz vasattı. Fark buydu işte.

Seyirci gelmiyordu çünkü oyun umutsuz vakaydı. Kadrodaki isimlerden bıkılmıştı. Bu sene öyle mi? Her zaman zevk veriyor. Ancak sen eğer en iyi dönemde bile oyuncuyu ıslıklayıp yok olmasını istersen hiç gelme daha iyi.

yahu ben de bundan bahsediyorum, katılmadığı için yok olmuş olabilir mi? Tazminatını bile mahkemeye giderek almaya çalışıyor.

evet olmuş olabilir.Ancak siyaset bir yere kadar tesir edebilir.2018 deki kongrede adayların en büyük kozu Fatih Terim olacaktır.Taraftar şu anda terim diye ortalığı inlettiği için er yada geç 2018in içinde hoca kulübe dönmüş olacaktır.Mahkeme işi hoca 1 hafta önce tüpçü ye istifa etme teklifi yapıp 1 hafta sonra kovulduğundan dolayı inatlaşma gibi bişey.

Üst Alt