Dursun Özbek, Sneijder'i Gönderemiyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Sneijder'i Gönderemiyor!

Kardeşim boşver sen sampdoriayı falan yöneticilerin resmi açıklaması diyordun, hani nerde kardeşim?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Baskan acik acik soyledi Sneijderin kendi kariyer planlamasi var, Galatasarayin da diye. Bu yuzden herkes kendine bir plan yapti dedi. Bu resmen biz bu isi bitirdik demektir. Ama portakal ne yapti iki gun sonra bunu yalanlamak yerine sanki yonetim onu yeniden takima aliyormus izlenimi verdi sosyal medyadan. Bizim bazi taraftarlar da her zamanki gibi hobaaa... Daha ne olsun... Daha ne istiyorsunuz aciklama olarak....

Baskan acik acik soyledi Sneijderin kendi kariyer planlamasi var, Galatasarayin da diye. Bu yuzden herkes kendine bir plan yapti dedi. Bu resmen biz bu isi bitirdik demektir. Ama portakal ne yapti iki gun sonra bunu yalanlamak yerine sanki yonetim onu yeniden takima aliyormus izlenimi verdi sosyal medyadan. Bizim bazi taraftarlar da her zamanki gibi hobaaa... Daha ne olsun... Daha ne istiyorsunuz aciklama olarak....
Kariyer planlamasının detayını istiyorum. Nedir bu plan tam olarak? Senin için net bir açıklama olmamasına rağmen gayet net gibi. Ama bu planlama mesela ben üç yıl daha futbol oynamak istiyorum, bunuda Galatasaray da yapmak istiyorum olabilir, belki bu da Galatasaray için uygun olmayabilir, maaş yüzünden, teknik direktör yüzünden. Senin dediğin gibi de olabilir, yanlarında olmadığım için yok kesin böyledir diyemem.

Gördüğün gibi hiçte öyle net resmi bir açıklama değil. Resmi açıklama şudur, Sneijder bize başka takımda oynamak istediğini, kariyer planlamasının böyle olduğunu söyledi, bizde kendisine izin verdik. Yada, Sneijder bizimle şu kadar daha devam etmek istiyor ama teknik direktörümüz kadroda düşünmüyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Rica ediyorum lütfen söylediklerinin onda dokuzu olan Gazetecileri referans gösteriyorsunuz. Sneijder için kampa kafasına göre katılmadı dediler, başkan çıktı yok öyle bişey izinli dedi, bu bile sneijder konusunda gazetecilerin ne kadar yalancı olduklarını gösteriyor.

Cüneyt Tanman, Sabri yeterli dedi, ayrıldıktan sonra Hamza yüzünden dedi, işte böyle bir adam. Levent, diarra yüzde doksan dokuz bizde dedi, gördük diarrayı hep beraber rüyamızda.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
gazetelerin yalan yazdığını ben de biliyorum ama bu Kasımpaşa olayı hem gazetelerin, hem sözüne güvendiğim 1-2 kişinin, hem levent nazifoglu'nun söylediği ekstradan da verdiğim 1-2 örnekle de desteklenen bir olay. yani gazetelerin yalan haberi ya inanmayın deyip kestirip atılacak kadar basit bir şey değil.

verdiğin örnekler söylediğim tarzda örnekler. Yönetici iken orta yolu bulmak için yalan söylersin. mevcut hocan varken çıkıp da hamza istemedi dersen taraftara direkt hedef göstermiş olursun ve kaos çıkar. transfer ile ilgili söylenenleri ise yalan olarak görmüyorum çünkü imzaya kalan transferlerin dahi yattığı oluyor. transfer konusunda da yalan söylemeyen kişi yoktur herhalde futbol camiasında

Kariyer planlamasının detayını istiyorum. Nedir bu plan tam olarak? Senin için net bir açıklama olmamasına rağmen gayet net gibi. Ama bu planlama mesela ben üç yıl daha futbol oynamak istiyorum, bunuda Galatasaray da yapmak istiyorum olabilir, belki bu da Galatasaray için uygun olmayabilir, maaş yüzünden, teknik direktör yüzünden. Senin dediğin gibi de olabilir, yanlarında olmadığım için yok kesin böyledir diyemem.

Gördüğün gibi hiçte öyle net resmi bir açıklama değil. Resmi açıklama şudur, Sneijder bize başka takımda oynamak istediğini, kariyer planlamasının böyle olduğunu söyledi, bizde kendisine izin verdik. Yada, Sneijder bizimle şu kadar daha devam etmek istiyor ama teknik direktörümüz kadroda düşünmüyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Adam acik acik soyluyor zaten de portakal dahil herkes her seyi anliyor. Bir tek anlamak istemeyenler yorum yapiyor.Dusunsenize adamin hic bir seyden haberi yok ama ilk gorusmeye Hollandadaki avukati da giriyor. Surprize bak sennnn Dedim ya anlayana....

Son düzenleme:
gazetelerin yalan yazdığını ben de biliyorum ama bu Kasımpaşa olayı hem gazetelerin, hem sözüne güvendiğim 1-2 kişinin, hem levent nazifoglu'nun söylediği ekstradan da verdiğim 1-2 örnekle de desteklenen bir olay. yani gazetelerin yalan haberi ya inanmayın deyip kestirip atılacak kadar basit bir şey değil.

verdiğin örnekler söylediğim tarzda örnekler. Yönetici iken orta yolu bulmak için yalan söylersin. mevcut hocan varken çıkıp da hamza istemedi dersen taraftara direkt hedef göstermiş olursun ve kaos çıkar. transfer ile ilgili söylenenleri ise yalan olarak görmüyorum çünkü imzaya kalan transferlerin dahi yattığı oluyor. transfer konusunda da yalan söylemeyen kişi yoktur herhalde futbol camiasında
orta yolu bulmak için yalan mı, millet adamın o açıklaması yüzünde iyice delirdi. Evet transfer için yalan söyleyen çok ama yüzde doksan dokuz deyip o oyuncuyu getiremezsen yalancısındır.

Ben hiç bir olay için olmamıştır demiyorum, sadece resmi açıklama olmadıkça benim için dedikodudan ibarettir.

Tudor için bu kadar zor mu çıkıp ben sneijderi şu sebeblerden ötürü düşünmüyorum demek?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Bunun neresi açık açık? Sana örnekleri ile bu açıklamanın kaç şekilde yorumlanabileceğini yazdım sen daha hala senin gibi düşünmeyenlere laf sokuyorsun.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Habersiz portakalin, acik bir sey bilmeyen portakalin ilk toplantida hollandadaki avukati nasil hazir bulunuyor hakikatten merak ettim simdi...

orta yolu bulmak için yalan mı, millet adamın o açıklaması yüzünde iyice delirdi. Evet transfer için yalan söyleyen çok ama yüzde doksan dokuz deyip o oyuncuyu getiremezsen yalancısındır.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
adam öyle açıklama yaptı. Bütün oklar ona çevrildi. böyle futboldan anlamayan adam mi olur dendi. hamza istemiyor deseydi bu sefer millet hamzayi hedef alacaktı. daha büyük kaos ve sonrasında belki de hocasız kalacaktı takım. ha bunun yerine alamadık da diyebilirdi belki ama sabri'yi de bir yerde yuceltmek ve ondan da alabildiginin maksimumunu almak istemiş olabilir. yani diyeceğim o ki yönetici olmak ayrı, taraftar olmak ayrı şeyler

ulan çinden herhangi bir kulüpte alamıyor mu. bjk veya fb'de olsa gectim yıllıgından kurtulmayı üzerine 10m euro'da bonservis alırlardı. bu isi bi biz beceremiyoz.

adam öyle açıklama yaptı. Bütün oklar ona çevrildi. böyle futboldan anlamayan adam mi olur dendi. hamza istemiyor deseydi bu sefer millet hamzayi hedef alacaktı. daha büyük kaos ve sonrasında belki de hocasız kalacaktı takım. ha bunun yerine alamadık da diyebilirdi belki ama sabri'yi de bir yerde yuceltmek ve ondan da alabildiginin maksimumunu almak istemiş olabilir. yani diyeceğim o ki yönetici olmak ayrı, taraftar olmak ayrı şeyler
Bunu Avrupa'da ki yönetici, teknik direktör yapabiliyor da, nedense bizim yönetici ve teknik direktörler yapamıyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Ben hiç bir olay için olmamıştır demiyorum, sadece resmi açıklama olmadıkça benim için dedikodudan ibarettir.

Tudor için bu kadar zor mu çıkıp ben sneijderi şu sebeblerden ötürü düşünmüyorum demek?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bu kulup kap a bildirim yapip da topcu getiremeyen baskanlar gordu, bu durum insanlari yalanci mi yapiyor simdi

Bu kulup kap a bildirim yapip da topcu getiremeyen baskanlar gordu, bu durum insanlari yalanci mi yapiyor simdi
Çıkıp açıklarsan şu sebeblerden olmadı diye kimse bişey demez. Ama inananlarla dalga geçer gibi yüzde doksan dokuz bizde, leş oyuncu şu oyuncudan iyi dersen yalancı olursun. Bunun yanına birde başka bir sürü rezillik eklersen kimse sana itibar etmez.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Senin mantiginla yalanlamadiklarina gore EVET....
Bir saniye, benim yalanlakadıkları dediğim konu sneijderin bana antrenmana başlamam söylendi açıklaması. Senin burda yazdıkların yine gazetecilerin yazıp çizdiği şeyler.

Fark edemediğin bişey var. Deminden beri ortaya koyulanlar hep gazetecilerin anlattıkları, yoruma açık bir açıklama. Benim bunlara gösterdiğim reaksiyon ise olabilir ama resmi bişey olmadıkça dedikodu olarak bakarım. Mesela başkanın yaptığı o açıklama için bile yazdığım belkide senin dediğin gibidir ama net sneijder gitmek istedi açıklaması olmadıkça belkide sneijder bizde devam etmek istedi.

Senin reaksiyonun ise sizin gibi taraftarlar, Galatasarayı değil sneijderi düşünenler, yuh olsun. Ya kardeşim sen benim taraftarlığımı nerden bileceksin? Kalitesine güvendiğim bir adamın, yerine onun kalitesinde bir adam alınmadan gönderilmesine istemiyorum diye taraftarlık sorgulamakta neyin nesidir? O zaman bende sana aynısını yapayım. bu kulübü rezil eden, defalarca yalan söyleyen bir başkanın, yoruma açık olan bir açıklaması üzerinden, hakkımızda neler neler yazan yalancı gazeteciler yüzünden sneijderin gitmesini istemek ile kalmayıp, düşmanlık besliyorsun, yazıklar olsun senin gibi taraftara. Nasıl böyle güzel mi?

Bırakın kim hangi futbolcuyu savunuyor ise savunsun, hiç kimse hiç kimsenin taraftarlığını sorgulayamaz, bu kimsenin haddine değil.

Üstelik daha ortada resmi, yoruma açık olmayan hiç bir açıklama yok iken.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Botoksluya etmedikleri gibi yani, egoiste...
Hey gidi hey neler neler söylendi, söyleniyor. Ben Ünal Aysal'ı severim ama ona bile yüzde yüz güvenmem. Ama Ünal Aysal'ı Dursun Özbek ile kıyaslamak, sadece komik olur.

İlginç bir şekilde bu kulübe kalite getiren, çıtayı yukarı çeken adamlara karşı bir düşmanlığın var. Tabi şimdi bu lafım üzerine Aysal kulübü batırdı kaçtı dersin. Bu lafı diyenler bir kere de Aysal'ın harcadığı paraların karşılığında kazanılan paraları yazsa samimi bulucam, çünkü bende Aysal'ın her yaptığını doğru bulmuyorum. Ancak batırdı demek, kazanılan başarıları, o başarıların getirdiği maddi kazançları göz ardı etmek en hafif tabir ile art niyetliliktir.

Provokasyon için sormuyorum ama Dursun Özbek, Selçuk İnan, Levent Nazifoğlu, Cüneyt Tanman ve Hamza, bunlar hakkında ki görüşlerini merak ediyorum.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Üst Alt