Dursun Özbek, Sneijder'i Gönderemiyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Sneijder'i Gönderemiyor!

Semih ilk kez satış listesindeydi bu sene ki gitti, isterse kalıp ben parama bakarım diyebilirdi, keşke Sneijder'de aynisini yapsaydı daha iyi hatirlanirdi

ALE-L21 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onu GS taraftari hep iyi hatirlayacak.

Fbliler onlara cakip dururken hatirlayacak En buyuk rakiplerine. kazandirdigi kupalari hatirlayacak. 4.yildizi taktigimiz yil sampiyonluktaki payini hatirlayip "keske rvp yerine Sneijder bizde olsayd" diyecekler.

Bjkliler kendilerine her mac koyan Sneijderi hatirlayacak. Genclerbirligine koydugu gol sonrasi bik bik bik oten bjk kalecisi ve camiasina o taa koseye soktugu top hala girdigi yerde duruyor!!

Kendisini Juve , conte de unutmayacak.

Dolayisi ile biz GS taraftarlari onu hep cok iyi hatirlayacagiz.

Digerlerini bilmem, umrumda da olmazlar!!

Hani Galatasaray oyuncusuna veya yoneticisine hakret etme ban sebebi? Habire Portakal diyenlere niye birsey yok

Moderatör tarafında düzenlendi:
Semih ilk kez satış listesindeydi bu sene ki gitti, isterse kalıp ben parama bakarım diyebilirdi, keşke Sneijder'de aynisini yapsaydı daha iyi hatirlanirdi

ALE-L21 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kötü hatırlanacak bir durum yok ortada, arkadas bu kadar abartılacak olan nedir acaba onu merak ediyorum, adam ne yaptı da kötü hatırlanacak? Süreci yöneten kisi yönetim. Diğeri futbolcu. Ortada net bir açıklama bile yok çünkü belli ki içine ettiler gene işin. Dursunun fiyaskolarından sadece biri. Çıkıp dersin ki biz böyle konustuk, sneijder bize böyle yaptı, böyle işler çevirdi, kanıtlarsın.o zaman düşünürüz kötü mü hatırlanacak iiyi mi?

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hani Galatasaray oyuncusuna veya yoneticisine hakret etme ban sebebi? Habire Portakal diyenlere niye birsey yok

hollandalılara renklerinden dolayı portakallar denir bu eskiden beri böyledir.
manu = kırmızı şeytanlar gibi.

HOLLANDA’YA NEDEN PORTAKALLAR DİYORUZ ??? | ABC SPOR

senin takımın hocasnına kısaltma ayağına köpek diyorsun . nerde portakal nerde IT ????
ve seni tanıdıgım kadarıyla sen o kısaltmayı asla masum niyetle yapmadın dürüst ol .

Musap nezaman dürüst oldu ki simdi olsun

Hangi niyetle yazdigi belli,Galatasaray'in Teknik direktörüne hakaret ediyor

hollandalılara renklerinden dolayı portakallar denir bu eskiden beri böyledir.
manu = kırmızı şeytanlar gibi.

HOLLANDA’YA NEDEN PORTAKALLAR DİYORUZ ??? | ABC SPOR

senin takımın hocasnına kısaltma ayağına köpek diyorsun . nerde portakal nerde IT ????
ve seni tanıdıgım kadarıyla sen o kısaltmayı asla masum niyetle yapmadın dürüst ol .

fati bey sağlam saplamışsınız dorusu tebrik ediyorum umarım musafın bi aciklamasi vardir.

Üst Alt